Kraliçe Çiğdem'in Forumda 5.Yılı! (Kutlamalı Video)

Avlu'ya başlayacağım :A Kadınların bol olduğu bir dizi yine :A @Billy Kane
Aaa bismillah katır suratlı efsunun dizisi 😱😱😱 @serhatt @Forumdash @xemrexxx @Billy Kane
cd243a3fdd.jpeg

Aaa evet burada gocadık gerçekten :A :A :A Yaş konusunda artık etikete bile gerek yok @xemrexxx radarları açık hemen koşa koşa gelmiş sırıtmış :A :A :A

Hediyem çok güzel Toygar şuan en iyisi kesinlikle :Z Sende görürsün inş daha bir yere gitmek yok dur bakalım :A :A :A
@xemrexxx nasıl bir yamyamsa işine gelen şeyleri bir şekilde buluyor, etikete ihtiyacı olmuyor hiç bir zaman. :A

Kesinlikle Toygar Işıklı bir dahi. Adam sürekli orjinal içerikler üretiyor şaşıp kalıyorum dinlerken müziklerini. :A Görürüz yaaaa bir yere gittiğim yok zaten şu aşamada. :A Ama belli de olmaz yani. Hayat bu, önümüze ne çıkarır kim bilir. :A

@xemrexxx nasıl bir yamyamsa işine gelen şeyleri bir şekilde buluyor, etikete ihtiyacı olmuyor hiç bir zaman. :A

Kesinlikle Toygar Işıklı bir dahi. Adam sürekli orjinal içerikler üretiyor şaşıp kalıyorum dinlerken müziklerini. :A Görürüz yaaaa bir yere gittiğim yok zaten şu aşamada. :A Ama belli de olmaz yani. Hayat bu, önümüze ne çıkarır kim bilir. :A
Avlu'ya başlayacağım :A Kadınların bol olduğu bir dizi yine :A @Billy Kane

Aaa bismillah katır suratlı efsunun dizisi 😱😱😱 @serhatt @Forumdash @xemrexxx @Billy Kane
cd243a3fdd.jpeg

sende başla da dizi gör :A
Ben zonk diye bulurum olayı kacamazsiniz :A

Ayrıca katır suratli da çiğdem ve serhattir efsunum değil .ss