ATV Kimse Bilmez - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kime satınıyonuz fındıgı bilmem de Nutellanın firmasına satın :F
Bizim bahçelerden gidiyor ordan dağılıyor türkiye ye belki topladığım fındıktan yemişsindir bile :F

Hem çay topluyoruz sonra köyün işleri bitmiyor abicim köyde yaşıyorsan her gün bişiyle uğraşıyorsun geçen köyden gelmeden paylaşmıştım forumda :A :A :A
Screenshot_4.png

• İlginç
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bizim bahçelerden gidiyor ordan dağılıyor türkiye ye belki topladığım fındıktan yemişsindir bile :F

Hem çay topluyoruz sonra köyün işleri bitmiyor abicim köyde yaşıyorsan her gün bişiyle uğraşıyorsun geçen köyden gelmeden paylaşmıştım forumda :A :A :A
Ekli dosyayı görüntüle 70080
Hamarat bacım :bhr: Fotoyu çeken oraya cıkıp foto cekeceğine sana yardım etse ya:F

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pilotu seviyormusun @cookies :Z :Z :Z
giphy.gif

• Beğendim
Reactions: cookies

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk 3 bölümü izledik kardeşimle.Biz Keremcemi sevdik :F Bi de Duyguyu :A Pilot ileri bölümlerde @xemrexxx in Rüzgarın kalbi dizisindeki gibi soyunursa kalbim Pilot için atmaya başlar :A
Devamınıda getirin reytinge bakmayın siz dizi gayet güzel ve olaylar dahada karışıyor :A

• Beğendim
Reactions: cookies

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sırf 2 buçuk saat fragmanda ki Pilot sahnesi için bekledim, sonuç hüsran... Askerden dönünce çekmişlerdir vs. dedim ama dublör kullanmışlar... Diziyi ayakta tutan Keremcem değil bence Burak Serdar Şanal.

Bölüme gelecek olursak yine çok fazla aşk sahnesi vardı, Sevda sahneleri gereksizdi. Tuğçe'nin annesi girdi işin gerçeği ortaya çıktı.

Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi) ayrı bir renk katıyor diziye cidden. Konuşması, hal ve hareketleri ayrı ve güzel.

Umarım haftaya Pilot'lu sahneler vardı.

• Beğendim
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bölüm güzeldi. Başrol çiftlerimize bol bol duyduk. :A

Ali, Pilot'u 2 kez dövdüğü gibi bu sefer de dayak yemekten kurtardı. :A Abi-kardeş beraber dövüşmeleri güzeldi. :D

@Çiğdem sana demiştim bir yan karakter takviyesi gerekiyor diye ve Takacı'yı getirdiler, senin Pilot'un başına bela oldu. :A Ömrü ne kadar olur bilinmez. Kurt bey, kendini kurtarmak için Ali'ye yem olarak verdi onu. :A

Hala biraz ağırdan alınıyor tabii senaryo, ilk 2 bölümden sonra tempo düştü, kışı da düşünüyor tabii senaristler. Gün değişikliğinden sonra da iyi sonuçlar almaya devam ederiz umarım. :D

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölüm güzeldi. Başrol çiftlerimize bol bol duyduk. :A

Ali, Pilot'u 2 kez dövdüğü gibi bu sefer de dayak yemekten kurtardı. :A Abi-kardeş beraber dövüşmeleri güzeldi. :D

@Çiğdem sana demiştim bir yan karakter takviyesi gerekiyor diye ve Takacı'yı getirdiler, senin Pilot'un başına bela oldu. :A Ömrü ne kadar olur bilinmez. Kurt bey, kendini kurtarmak için Ali'ye yem olarak verdi onu. :A

Hala biraz ağırdan alınıyor tabii senaryo, ilk 2 bölümden sonra tempo düştü, kışı da düşünüyor tabii senaristler. Gün değişikliğinden sonra da iyi sonuçlar almaya devam ederiz umarım. :D
Vadide oynuyordu iyi oyuncudur gerçi Kurt beyde öyle :F Ama Pilota saldıranların onun adamları oldunu öğrenince Kurt beyin maskesi düşer dicem ama Aliyi yine kandırır o :A :A :A

Sevda ve Ali sahneleri çok boş :( Doğru dürüst bakmıyorum zaten başka şeylerle ilgilenmek için reklam gibi düşünüyorum :F

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vadide oynuyordu iyi oyuncudur gerçi Kurt beyde öyle :F Ama Pilota saldıranların onun adamları oldunu öğrenince Kurt beyin maskesi düşer dicem ama Aliyi yine kandırır o :A :A :A

Sevda ve Ali sahneleri çok boş :( Doğru dürüst bakmıyorum zaten başka şeylerle ilgilenmek için reklam gibi düşünüyorum :F
Kurt bey diyince Aslan bey geliyor hep aklıma. :A Senaryonun gidişatı açısından Ali'yi daha kandırmak zorunda, yapacak bir şey yok. :A

Pilot ve Duygu sahneleri daha güzel evet. :A Pilot'un mimikleri güldürüyor. :A

• Harika