Kicktipp ⚽ - Tahmin Yarışması 21-22 Sezonu | 2. Yarı Genel Yorum Konusu

Bu haftanın panoramasını sen yapar mısın? Ya da sen görseli fırlat, yazı işini bana bırak. :A

@dosimosi @Zeyno ve @Yakamoz-Asi birnciliği paylaştılar :A başarılarının devamını dileriz, rakipleri kötü gitsin :A
87BF87A2-6A3E-4CA4-B6DF-E15A400D95D0.jpeg

haftanın birincilerinden biri olmuşum :A son düzlükte fena değiliz. Demek ki boşvermeyip asılsam daha iyi olabilirmiş :A
Bonus puanları ile denge değişir mi belirsiz ama ilk 3 içinde kalma olasılığım hala devam etmekte :A
Haftanın birincisi ben olacaktım hakem devreye girmese
------

@dosimosi @Zeyno ve @Yakamoz-Asi birnciliği paylaştılar :A başarılarının devamını dileriz, rakipleri kötü gitsin :A
Ekli dosyayı görüntüle 117204
Bende lider bitirebilirdim hakem kural hatası yapmasa 9 dakika uzaması gerekiyordu 90+3 te taraftar sahaya girdi 7 Dakika durdu hakem 5 dakika uzatma verdi 1 dakika oynatıp maçı bitirdi Antalya Tam üçü atıyordu top seyirciden döndü @dosimosi
------

@12.Adam
------

Kicktippte Antalya Trabzonspor maçının iptali lazım Seyirci sahaya girdi üç puanıma engel oldu Antalya tam golü atıyordu seyirciden döndü top ve top orta sahaya gitti ağlara girecekti Antalya 3-2 alacaktı @12.Adam @bazinga

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi
Senin başlık fazla sade kalmış.Az ortamı şenlendirelim. :A
Kicktipp'te artık son 3 haftaya girildi.Haftanın birincileri 10 'ar puanla alıntıladığım zey zey ve @Zeyno ve @Yakamoz-Asi oldular. Puan durumunun ilk 10'una gelirsek 8 puanla @The_Erinch , @12.Adam ve hayalet Hasanca haftayı kârlı kapatan isimler oldu. @baltahan 7 puan @bazinga 6 puan , @Tolstoyevski ve @MEnes 5 puan, @Araf 3 puan , 2 puan @MasacRE toplayabildi.
Hayalet ,Utku beyciğime 6 puanlık fark açarak şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj yakalarken, üçüncülük için dosi bu hafta işi sağlama alarak sıkıysa yakala der gibi bir performans gösterdi. :A

Kicktipp'te artık son 3 haftaya girildi.Haftanın birincileri 10 'ar puanla alıntıladığım zey zey ve @Zeyno ve @Yakamoz-Asi oldular. Puan durumunun ilk 10'una gelirsek 8 puanla @The_Erinch , @12.Adam ve hayalet Hasanca haftayı kârlı kapatan isimler oldu. @baltahan 7 puan @bazinga 6 puan , @Tolstoyevski ve @MEnes 5 puan, @Araf 3 puan , 2 puan @MasacRE toplayabildi.
Hayalet ,Utku beyciğime 6 puanlık fark açarak şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj yakalarken, üçüncülük için dosi bu hafta işi sağlama alarak sıkıysa yakala der gibi bir performans gösterdi. :A
Burada ben @dosimosi tebrik ediyorum..Çok iyi geldi gerilerden.

Hayalet Hasancayı saymazsak umarım ilk 3 de kapatabilirim.

Son hafta neredeyse tüm maçalara 5-1 yazdım :F:F:F:F

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Burada ben @dosimosi tebrik ediyorum..Çok iyi geldi gerilerden.

Hayalet Hasancayı saymazsak umarım ilk 3 de kapatabilirim.

Son hafta neredeyse tüm maçalara 5-1 yazdım :F:F:F:F
Yalnız maalesef bonus puanları da var. @MasacRE ordan en az 12 puan alacak ve iyice birinciliği garanti etmiş. Ben 2. veya 3. olma mücadelesi vereceğim :A lig uzun olsa belki kapatırdık farkı :A

Yalnız maalesef bonus puanları da var. @MasacRE ordan en az 12 puan alacak ve iyice birinciliği garanti etmiş. Ben 2. veya 3. olma mücadelesi vereceğim :A lig uzun olsa belki kapatırdık farkı :A
Çok havaya girip rehavate kapılınca elimizde olan şampiyonluğu kaybettik maalesef. dosimosi hanımı tebrik ederim.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam
Çok havaya girip rehavate kapılınca elimizde olan şampiyonluğu kaybettik maalesef. dosimosi hanımı tebrik ederim.
@The_Erinch ile sadece 3 puan farkımız var
Sen bize fazlası ile fark atmışsın. Fazla mütevazi olma. Hanene bize oranla fazladan bir 4 puan daha eklenecek.
Biz bir kaç kişi 2. olmak için kapışacağız :A

Olsun yine de tedbiri elden bırakmamakta fayda var :A
yahu bari tahmin yapmasaydinda az heyecan yapsaydik acaba yetisirmiyiz diye :A
neyse Gs'liler arasinda en sampiyon olmasini isteyecegim kisi sensin zaten. Sanki bunu daha en baslarda demistim. Benim ezeli rakibim @MEnes :A

yahu bari tahmin yapmasaydinda az heyecan yapsaydik acaba yetisirmiyiz diye :A
neyse Gs'liler arasinda en sampiyon olmasini isteyecegim kisi sensin zaten. Sanki bunu daha en baslarda demistim. Benim ezeli rakibim @MEnes :A
Sezonun başlarında yeterince tahmin unutarak size avans verdim zaten, siz değerlendiremediyseniz ben ne yapayım :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Sezonun başlarında yeterince tahmin unutarak size avans verdim zaten, siz değerlendiremediyseniz ben ne yapayım :A
ben pek umursamadim. hep ilk 10'da olayim diye diye odaklanamayarak atiyordum:A son zamanlarda analiz yapinca fena gitmedim. Biraz daha uzasaydi lig birseyler yapardim gibi :A bakalim 2. olabilecek miyim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE
ben pek umursamadim. hep ilk 10'da olayim diye diye odaklanamayarak atiyordum:A son zamanlarda analiz yapinca fena gitmedim. Biraz daha uzasaydi lig birseyler yapardim gibi :A bakalim 2. olabilecek miyim :A
@The_Erinch ile kapışacaksınız. İyi olan kazansın. Ben de hasanca'yı geçebilecek miyim bakalım, yoksa onu geçeyim derken şampiyonluğu da mı vereceğim :A

@The_Erinch ile kapışacaksınız. İyi olan kazansın. Ben de hasanca'yı geçebilecek miyim bakalım, yoksa onu geçeyim derken şampiyonluğu da mı vereceğim :A
de get sus artik. Bitti tamam sampiyonsun :A
Altay ve Rizespor'un siralamasi ben veya @The_Erinch 'e +4 verecek :A sen her iki ihtmalde o 4 puani alacaksin :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE