12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Yazın diğer kanal sahipleride pusuda oluyor. Zamanı gelince 'free' olarak yayınlarsın ve kanal sahipleri kapışır :A ogün gelsin, bakalım hangimizin Kanalında yer alacaksın :A
Havada transfer kokusu alıyorum.Foruma yeni bir içerik mi geliyor? Transfer savaşları :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,165
Puanı
1,060
@xdragxx ve @Tolstoyevski 'den sonra kanalımızın logo ve çoğu programlarının afiş mimarı olan @Sherlock 'u program yapımcısı olarak kanalımıza transfer ettik :bhr: Kendisinin sunumu ile üyelerin bize yansıyan 'takıntılarını' siz seyircilerimiz ile birlikte ele aldığımız kaliteli ve eğlenceli programın ilk bölümü olan ' Tolstoyevski'nin Takıntıları' ismi ile karşınıza çıktı.

Kanalımızdaki hiç bir programın yayınlanması için belirli bir gün ve saati yoktur. Sunucuların özgürlüğü, programların kaliteli oluşu ve seyircilerimize eğlenceli ve zengin içerik sunmak en büyük önceliğimiz.

Yeni projeler ile yine karşınızda olacağız 🤗

@Özgür @MEnes @Sherlock @Turkuazz @Dosi @Tolstoyevski @xdragxx @EnveR @denizz19 @Yiğitt @Maskeli Fedai @Aserat @Angelica @Billy Kane @pompy @denizz19 @emreemreu @dreamy @mesmeso61 @tolgab @Felon @offensive @armandos @EmreCan @The_Erinch @12.Adam @Emre Ozansoy @-potterhead- @ömer karataş @MayısKralı @Gerekli24 @Veteran @pompy
@hayret bi şey @Zeyno45 @Doğan @kerem @phoebebuffay @slhttnmtl @STARAN @Alos @conino

Hayırlı olsun canım etiket gelmemiş görmemişim ondan başarılar :D

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hayırlı olsun canım etiket gelmemiş görmemişim ondan başarılar :D
Yine ayda yılda 1 gelecek bir konu :A üşengeç kişileri kanalıma topladım :A @xdragxx @Sherlock @Tolstoyevski
Geriye @MEnes 'in Haziran ayında söz verdiği program kaldı :A o da 2021'de inşallah :A

15 Haziran'a kadar herşeyi ayarlayın da yayınlayayım :A
Para mesele değil :A (beleş olacak gerçi) :A

Ne ayarlayacağız bilmiyorum ama ayarlarız... :A (Aslında biliyorum)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
@xdragxx ve @Tolstoyevski 'den sonra kanalımızın logo ve çoğu programlarının afiş mimarı olan @Sherlock 'u program yapımcısı olarak kanalımıza transfer ettik :bhr: Kendisinin sunumu ile üyelerin bize yansıyan 'takıntılarını' siz seyircilerimiz ile birlikte ele aldığımız kaliteli ve eğlenceli programın ilk bölümü olan ' Tolstoyevski'nin Takıntıları' ismi ile karşınıza çıktı.

Kanalımızdaki hiç bir programın yayınlanması için belirli bir gün ve saati yoktur. Sunucuların özgürlüğü, programların kaliteli oluşu ve seyircilerimize eğlenceli ve zengin içerik sunmak en büyük önceliğimiz.

@Özgür @MEnes @Sherlock @Turkuazz @Dosi @Tolstoyevski @xdragxx @EnveR @denizz19 @Yiğitt @Maskeli Fedai @Aserat @Angelica @Billy Kane @pompy @denizz19 @emreemreu @dreamy @mesmeso61 @tolgab @Felon @offensive @armandos @EmreCan @The_Erinch @12.Adam @Emre Ozansoy @-potterhead- @ömer karataş @MayısKralı @Gerekli24 @Veteran @pompy
@hayret bi şey @Zeyno45 @Doğan @kerem @phoebebuffay @slhttnmtl @STARAN @Alos @conino
Hayırlı olsun. :bhr:

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Onunla ilgili çalışmalarım sürmekte... Sır gibi gizli tutuyorum... :A
Yani zorla attıracan
ismail-abi-gif-14.gif

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sen aklımdan çıktığını ve unuttuğumu falan sandın sanırım... :A Ama beni biliyorsun asla unutmam, sadece hatırlamıyormuş gibi yapıp safa yatarım... :A
Ya bi git :F bu yorumları okuyan seni ciddi sanacak. Hatırlamışsan anca @Sherlock kanala transfer olunca hatırlamışsındır :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ahahahahaha cidden unuttuğuma inanıyor olamazsın... :A Adaşımla alakası bile yok, aklımdaydı ama unutmuştum... (Bilerek... :A )
Hiç inandırıcı değilsin.
İyi madem, inanmış gibi olalım.
Bekleyelim yapacağın kaliteli programı :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

@The_Erinch kanalımızda yeni bir program başladı :A

• İlginç
Reactions: The_Erinch

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kanal ortağım olan @Tolstoyevski ile işi büyütüyoruz. Yeni sürprizler çok yakında :A

Artık YouTube kanalımız var ve bu kanal, forumun çeşitli bölümlerinde özel haberler için hizmetinize sunulacaktır.

Bu akşam açılısı çevirisi bana ait olan ilginç bir haber ile yapacağız.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Kanal ortağım olan @Tolstoyevski ile işi büyütüyoruz. Yeni sürprizler çok yakında :A

Artık YouTube kanalımız var ve bu kanal, forumun çeşitli bölümlerinde özel haberler için hizmetinize sunulacaktır.

Bu akşam açılısı çevirisi bana ait olan ilginç bir haber ile yapacağız.
Kanalın linkini bırakacak mısın?

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060