Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Birazdan Tols'u ilk işe aldığım görseli paylaşacağım :A
Kariyerimin ilk günleriydi, yeni mezun olmuştum ve bir umut başvuru yapmıştık çaylak halimle.. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
5 Temmuz 2020 tarihinde asistanlık ve genel müdür başvurusu için @Tolstoyevski başvuruda bulundu.
Yaklaşık 2 haftalık araştırma sonucu kendisini şimdilik sadece asistan olarak işe alıyorum.

Not: bazı özel kısımları buzladım
@12.Adam bak, Nerden nereye :A asistan olarak aldık, kanal sahibi oldu :A
Cv burdaydı :A
IMG_20200717_174411.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yakında forumda büyük ses getirmiş olan bir programı başlatmayı planlıyorum. Takipte kalın :A
2020'de yayınlandığı her program ile reytinglere damga vurmuş olan Zey TV 🍒, yine aynı kalitede, daha fazla içerik ile karşınızda olacak :Z
Kanal ortağı @Tolstoyevski ile size keyifli programlar sunacağız.
En İyi Ben Seçerim'dir kesin. :A Zamanında eTV'de başlayacağı vaat edilen ve açıklanan yarışma yani. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En İyi Ben Seçerim'dir kesin. :A Zamanında eTV'de başlayacağı vaat edilen ve açıklanan yarışma yani. :A
Üstüne bastın :A sunucu bulunca başlarım :A biraz değişikliğe gidebilirim :A ama Nerden baksan yine bir kaç ay sürer belki başlaması. Durumlara bağlı :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Zey TV 🍒
1 yaşında olan kanalımız çok özel ve reytingi bol olan programlara imza attı bu bir senelik süreçte. Şuana kadar final yapan projelerimiz olmadı :A
Temmuz ayında 1 senedir yayında olmayan Diss Savaşları ile karşınızda olacağız :Z Sıradan bir mesaj ile başlayıp geleneksel bir porgram haline gelen Diss Savaşları yeni yeniliklerle karşınızda olacak.

Veeeee ayrıca sürpriz olmayan bir isim, sürpriz olan bir yarışması ile kanalımız için anlaşma sağladı. Kendisi nezaman uygun görürse start verecek :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,166
Puanı
1,060
Zey TV 🍒
1 yaşında olan kanalımız çok özel ve reytingi bol olan programlara imza attı bu bir senelik süreçte. Şuana kadar final yapan projelerimiz olmadı :A
Temmuz ayında 1 senedir yayında olmayan Diss Savaşları ile karşınızda olacağız :Z Sıradan bir mesaj ile başlayıp geleneksel bir porgram haline gelen Diss Savaşları yeni yeniliklerle karşınızda olacak.

Veeeee ayrıca sürpriz olmayan bir isim, sürpriz olan bir yarışması ile kanalımız için anlaşma sağladı. Kendisi nezaman uygun görürse start verecek :A
Merakla bu transferin açıklanmasını bekliyoruz :A

• Harika

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Tek ilgimi çeken Kim Daha İyi Seslendiriyordu bu kanalda Diss savaşlarına hiç denk gelmemişim ya onu fark ettim;)

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060