Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Cervantes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sahibinden az kullanılmış , reytinglerde zirvede olan kanal ZeyTV satılıktır . :A @Dosi @Tolstoyevski @xdragxx
------

Tekliflerinizi açık artırma usulü bu başlık altından verebilirsiniz . :A
Seni kıdemli seyircimiz yaptık, ilk fırsatta kanalımızı satmaya kalkışıyorsun :A
Yoğundum pompy. Ondan yoktum
@Dosi ile birlikte ancak 30 Şubat tarihinde tarihinde satarız o kanalı :A
Aynen. Bir satış olacaksa bu anca 30 Şubat olur :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
zeycoin.jpg

Bir diğer adıyla Zeycoin; @Dosi ile birlikte ortaklaşa ve çok gizli yürüttüğümüz proje sonucu resmi kanalımız Zey TV 🍒 adına piyasaya sürmüş olduğumuz yeni nesil kripto para, yerli ve forumlu coinimizdir.

Kripto borsa piyasına damgasını vuran Zeycoin, kısa sürede değerine değer katladı.

31 Ekim 2021 itibariyle 1 Zeycoin = 13.569 Dolara denk düşmektedir. Misyonumuz kripto para dünyasında emin adımlarla ilerleyip değerimize değer katmak ve kısa sürede Zeycoin'i global bir marka haline getirmektir...

Zeycoin, favori coininiz...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yok artık :A
Görsele güldüm. Ne yazacağımı bilemedim. Bana da sürpriz oldu.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok artık :A
Görsele güldüm. Ne yazacağımı bilemedim. Bana da sürpriz oldu.
Burası daha doğru mekandı, fazla şova gerek yok :A

Bu projemizin atılımları yaklaşık 2 ay önce başlamıştı ve şurada da söz konusu etmiştik:

Onu da kasaya hibe edeceğim işte, daha sonra belki token işine girebiliriz çünkü bütçe lazım, ZeyCoin gelecek yakında :Z :A

O günden bugüne gizli bir şekilde yürüttük ve şu an itibariyle Zeycoin, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor... Zey TV de bu sayesinde hisse değerine değer kattı ve Türkiye'nin sayılı şirketleri arasına girdi... :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Burası daha doğru mekandı, fazla şova gerek yok :A

Bu projemizin atılımları yaklaşık 2 ay önce başlamıştı ve şurada da söz konusu etmiştik:

O günden bugüne gizli bir şekilde yürüttük ve şu an itibariyle Zeycoin, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor... Zey TV de bu sayesinde hisse değerine değer kattı ve Türkiye'nin sayılı şirketleri arasına girdi... :bhr:
Eline sağlık. Güzel olmuş :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ekli dosyayı görüntüle 110778

Bir diğer adıyla Zeycoin; @Dosi ile birlikte ortaklaşa ve çok gizli yürüttüğümüz proje sonucu resmi kanalımız Zey TV 🍒 adına piyasaya sürmüş olduğumuz yeni nesil kripto para, yerli ve forumlu coinimizdir.

Kripto borsa piyasına damgasını vuran Zeycoin, kısa sürede değerine değer katladı.

31 Ekim 2021 itibariyle 1 Zeycoin = 13.569 Dolara denk düşmektedir. Misyonumuz kripto para dünyasında emin adımlarla ilerleyip değerimize değer katmak ve kısa sürede Zeycoin'i global bir marka haline getirmektir...

Zeycoin, favori coininiz...
Boşverin coini moini . Ölü yatırım bunlar . :A Gelin koyun işine girelim , küçükbaş iyi para ediyormuş. :A @Dosi