Star Kaderimin Yazıldığı Gün - Dizi Yorumları

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
kaderimin-yazildigi-gun.png

Star TV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi 'Kaderimin Yazıldığı Gün' bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Yapımcılığını O3 Turkey'in üstlendiği, başrollerine Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Goncagül Sunar, Metin Çekmez, Hakan Meriçliler ve Gürbey İleri'nin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Atıl-Ulaş İnaç kardeşler oturduğu dizi bu akşam başlıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümleri ile her Salı saat 20.30'da Star TV'de

Dizi ile ilgili bölüm yorumlarını ve fragman paylaşımlarını bu konu altından yapabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
@Ahmad açtı gine konuyu sen bu işi biliyosun dostum :D

Bakalım bu dizi nası gidecek Salı akşamları reytingler'de

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Sen denek gibisin dün reaksiyona kötü dedin düştü bugün de buna kötü diyosun bakalim :)
Aman Allah korusun benden ancak AGB deneği olur :bhr:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Çok klişe bir dizi izlemekte zorlaniyorum ama total seyircisi sever salı günü AB dizisi yok hepsinden reyting alacak. Dizinin en iyi yani müzikleri özcannin oynadığı bir dizinin müziklerinin kötü olması zor tabi.. oyuncular çok yapmacık gül onattan daha iyi performans beklerimdim hatice Şendile makyaj yapilmayinca çok cirkinlesmis @drstere bu diziyi nasıl izleyecek kiDa cirkinlesmis))) emanetin reytingini düşüreceği kesin

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Çok klişe bir dizi izlemekte zorlaniyorum ama total seyircisi sever salı günü AB dizisi yok hepsinden reyting alacak. Dizinin en iyi yani müzikleri özcannin oynadığı bir dizinin müziklerinin kötü olması zor tabi.. oyuncular çok yapmacık gül onattan daha iyi performans beklerimdim hatice Şendile makyaj yapilmayinca çok cirkinlesmis @drstere bu diziyi nasıl izleyecek kiDa cirkinlesmis))) emanetin reytingini düşüreceği kesin
twitterda konuşulana göre dizi totoşta ve aboşta liderimiş :)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
twitterda konuşulana göre dizi totoşta ve aboşta liderimiş :)))
Küçük ağa başlayana kadar tamam da bu dizinin AB de iyi sonuç alması imkânsız AB birincisi büyük ihtimal yarin Acun olacak. Ama total seyircinin seveceği dizi küçük ağa ile kapışırlar total için))

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Dizi bayağı hızlandı ama o kadar klişe ve yapay geliyor ki Ab'de pek iyi sonuç alacağını düsünmüyorum. Fakat dizinin konusu açılmaya musait daha iyi bölümler izleriz :)