Star Kaderimin Yazıldığı Gün - Dizi Yorumları

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Dizi baya güzel, izlemeye çalışacağım bundan sonra.
Ahh Defne...

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Belli bir noktasından sonra izleyebildim. Güzel bir bölümdü. Dizide kendine çeken birşey var. Bağımlısı yapmıyor ama kendini izlettiriyor :)

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Aşk Yeniden çatır çıtır ezdi diziyi...
Özcan Deniz'inde pili bitti.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
dizi slovakyada yayına başlıyormuş reklamı gürbey ileri üzerinden yapmışlar mehmet zo sultana bilmem bişi diye haber yapmış kanalı fark-ı biz işte bu @Forumdash ın karadayısı da isabella melike ipek yalova üzerinden yapılmıştı :A @Çiğdem- @destere @cookies @vadikızı @Harunnn60
Ekli dosyayı görüntüle 49021
Hadi özcanın dizisi asmalı konak yayınlanmadı en ünlüsü gürbey diyelim. Kenanın ezeli berguzarın binbir gecesi de mi yayınlanmadı? Hee kanal myyı yayınlamiştir ama ezeli yada binbirgece üzerinden reklam yapmaya telif hakkı yoktur. Bu işleri bilmen lazımdı gerçi:T: sen hala bunlara takıldın ya Allah seni tez zamanda islah etsin:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,640
Puanı
1,061
Hadi özcanın dizisi asmalı konak yayınlanmadı en ünlüsü gürbey diyelim. Kenanın ezeli berguzarın binbir gecesi de mi yayınlanmadı? Hee kanal myyı yayınlamiştir ama ezeli yada binbirgece üzerinden reklam yapmaya telif hakkı yoktur. Bu işleri bilmen lazımdı gerçi:T: sen hala bunlara takıldın ya Allah seni tez zamanda islah etsin:F
neyine takıldım olanı diyiyim :A karadayıda 4 lü üzerinden tanıtım yapılmıştı ancak melike ipek yaloa hem başrol değildi karadayıda hem de my de sadece 13 bölüm oynmaıştı fark-ı biz:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
neyine takıldım olanı diyiyim :A karadayıda 4 lü üzerinden tanıtım yapılmıştı ancak melike ipek yaloa hem başrol değildi karadayıda hem de my de sadece 13 bölüm oynmaıştı fark-ı biz:A
Nasıl başrol değildi bee:F dizinin sonuna kadar oynadı kadın hatta ona da afiş yapıldı (karakter afişleri çıktıgında) :F önemli karakterden biriysiy:F izlemediğin için bilemezsin:T

Ayrıca neden amin demedin? Hadin amin demedin amen desydin ya:T:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,640
Puanı
1,061
Nasıl başrol değildi bee:F dizinin sonuna kadar oynadı kadın hatta ona da afiş yapıldı (karakter afişleri çıktıgında) :F önemli karakterden biriysiy:F izlemediğin için bilemezsin:T

Ayrıca neden amin demedin? Hadin amin demedin amen desydin ya:T:
sen değil miydin 50-60 dk kenanım oynatıyorlardı diye :A hakime hanım-mahirin babası-turgut derken ona sıra gelmez başrole:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
dizi slovakyada yayına başlıyormuş reklamı gürbey ileri üzerinden yapmışlar mehmet zo sultana bilmem bişi diye haber yapmış kanalı fark-ı biz işte bu @Forumdash ın karadayısı da isabella melike ipek yalova üzerinden yapılmıştı :A @Çiğdem- @destere @cookies @vadikızı @Harunnn60
Ekli dosyayı görüntüle 49021

slovaklara yazık olacak :) hadi biz hangi çöpü bulursak izliyoruz ama onlar bari seçici olsunlar bizim durumumuzu hiç mi görmüyorlar :))