TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Ben bunu izledim ama hiç beğenmedim. Genelde izlediğim biridir ama bu gerçek hayattan uyarlanan bir iş ve hastalar gerçek. Onları ti ye alması ve ruh doktoru Binnur Kaya'nın gereksiz burun göndermesi saçma olmuş.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Dün gece tamamladım bölümü yine gerçekten çok güzel bölümdü Meliha içimi yakmaya devam ediyor şimdide kızı konu olacak bakalım daha neler yaşadı meliha

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Çok güzel açılıştı, uzun süre sonra gözlerimi ekrandan ayıramadan Meliha'nın hikayesini dinledim. Çok çok güzeldi, Evrim Alasya döktürmüş. BAYILDIM! O ağlayışı bile beni mahvetti, çok duygusal ve etkileyiciydi. Salih Bademci ve Hande Doğandemir ilişkisinin detaylarını diğer bölüme göreceğiz sanırım ama Salih Bademci harika iş çıkarıyor.

'Gamsız Hayat' müziği de çok iyi damga vurdu. Binnur Kaya çok yakışmış, hiç şüphem yoktu zaten. Dizi biraz ağır bir iş ama severim böyle hikayeleri. Yolu açık olsun, diğer bölümleri de bu hafta içerisinde tamamlayacağım. :Z

• Harika
Reactions: Hazem and Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Güzel bölümdü yine, Alya'nın hikayesini epey merak ettim. Tuhaf ve farklı bir açılış oldu. Mehmet'in hikayesine daha fazla giriş yaptık, çocukluğunda gördüğü şiddetin yansıması... Bölümde en çok merak ettiğim isim Meliha'nın hikayesiydi, yine en çok dikkatimi çeken hikaye oldu. Meliha'nın yaşadıklarına ne yorum yapılabilir ki? Her şeyde ''yok artık'' tepkisi verdim.

Tuna'nın doğum günü partisini bekledim o kadar, niye yayınlamadılar orayı da pat geçtiler? :T: Ayşe de giymemiş elbiseyi...

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Güzel bölümdü yine, Alya'nın hikayesini epey merak ettim. Tuhaf ve farklı bir açılış oldu. Mehmet'in hikayesine daha fazla giriş yaptık, çocukluğunda gördüğü şiddetin yansıması... Bölümde en çok merak ettiğim isim Meliha'nın hikayesiydi, yine en çok dikkatimi çeken hikaye oldu. Meliha'nın yaşadıklarına ne yorum yapılabilir ki? Her şeyde ''yok artık'' tepkisi verdim.

Tuna'nın doğum günü partisini bekledim o kadar, niye yayınlamadılar orayı da pat geçtiler? :T: Ayşe de giymemiş elbiseyi...
O bölümün son 15 dakikası eksik yüklenmiş. Ayrı sahne olarak koymuşlardı onu da izlemen lazım. :(

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
14 dakikalık videonun 10 dakikası zaten bölümde yayınlanmış yerlermiş, sadece o doğum günü sahnesi eklenmemiş. Neyse Tuna'nın gülümsemesini görmemiz bile yetti. :Z @Aserat

• Harika

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
TV8 şimdi 21.00'a kadar alt bant reklam manyağına dönecek en az 30 tane verir 10 dakikada.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Necdet'e düşe düşe yerin yedi kat dibine girdim niye iyi insanların başına kötü şeyler geliyor. 😢 Meliha'yla sahneleri ne kadar güzeldi acaba ne oldu. :(

Sonunda Doktor Hanım'ın hikayesini de gördük o da ayrı mahvedecek yakında. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Günahın Üç Rengi kitabını geçenlerde alıp Meliha’nın hikayesini bir de okumak istedim. Şimdi Necdet’le olan kısımları okuduktan sonra daha çok etkiledi beni. Ah be Necdet bari sen güldürseydin Meliha’nın yüzünü...

• Beğendim
  • Üzücü
Reactions: Aserat and Hazem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Aserat jeneriği görmedim bölümü de tam izleyemedim bizimkiler bugün Babil ağırlıklı gittiler. :A Tansel Öngel konuk mu devamlı karakter mi belli mi? Ona göre düzenleyeceğim konuyu.

• Güldürdün