TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bölüm yine çok akıcı ve güzeldi. Umarım sonraki bölümlerde 3 konunun üzerinde daha fazla dururlar, Doktor hanım'ın hayat hikayesi, ilk bölümde piyangodan para düşen adama ne olduğunu ve dizideki diğer karakterlerin ne yaptığını merak ediyorum.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Bölüm yine çok akıcı ve güzeldi. Umarım sonraki bölümlerde 3 konunun üzerinde daha fazla dururlar, Doktor hanım'ın hayat hikayesi, ilk bölümde piyangodan para düşen adama ne olduğunu ve dizideki diğer karakterlerin ne yaptığını merak ediyorum.
Normalde de piyangodan para çıkan adamdan daha fazla bahsedilmiyor hikaye orada bitti.

• İlginç
Reactions: Hazem

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
arka sokakalr hercai ramo varken ..dizi zirveyi göremez..genede başarılar dilerim.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
korkutarak şiddet uygulayarak asla normal insanların davranmasını beklemeyin..Bınnur kayanında oyunculuğ komedide dramda muhteşem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Fragmanlar gerçekten çok iyi hazırlanıyor her hafta gel de beni izle diyor resmen. Yine muhteşem bir bölüm geliyor. :Z

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
melisa sözenın muthiş oyunculuğu var aman üzüldüm....uçan kuş sitesinde gördüm..adamın şiddetinden aklını yitirmiş ...uzuldum.ç.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
arka sokaklar ramo hercai varken tum gruplarda birinci..gerçek hayatın ta kendisi anlşatığı için tebrıkler

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Araya yarım saatlik reklam almışlar. :eek: Daha doğrusu 15 dakikalık kuşakları birleştirmişler. Sonra 90 dakika reklamsız gidecek ama yine de 6 dizinin içinde böyle yapılmamalı umarım yarın reytingleri düşmez.

• Beğendim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Araya yarım saatlik reklam almışlar. :eek: Daha doğrusu 15 dakikalık kuşakları birleştirmişler. Sonra 90 dakika reklamsız gidecek ama yine de 6 dizinin içinde böyle yapılmamalı umarım yarın reytingleri düşmez.
Batırdılar yine. Çok büyük ihtimalle düşecek yarın.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Batırdılar yine. Çok büyük ihtimalle düşecek yarın.
Yani pek düşmez sonuçta MC de yarım saat reklama yüksek reyting alabiliyor ama mesela Jet Sosyete izlerken hiç böyle olmuyordu sadece sonda reklam veriliyordu. Yarışma ve diziye aynı muamele gösterilmemesi ama yüksek reyting görünce bir taraflar kalkmış.

• Beğendim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Yani pek düşmez sonuçta MC de yarım saat reklama yüksek reyting alabiliyor ama mesela Jet Sosyete izlerken hiç böyle olmuyordu sadece sonda reklam veriliyordu. Yarışma ve diziye aynı muamele gösterilmemesi ama yüksek reyting görünce bir taraflar kalkmış.
Yeni bir dizi ile Masterchef aynı değil. Şu 30 dakikalık reklam huyundan vazgeçmeli kanal.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İnsan İnsan çalıyor... :bhr:

Annem bebeğe doktorun adını verdiklerini tahmin edip belki Doktor Hanım’ın adını şimdi öğreniriz dedi ama olmadı. :A Allahtan ben söyledim Manolya olduğunu. :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Of Meliha yine mahvetti. Bu kadının hayatının onda birini ben yaşasam dayanabilir miydim diye düşünüyorum ama galiba hayır. :(

Bu arada bu bölüm de Necdet'e düştük. :Z :A Alya'nın babası da Özcan Deniz'e bin basar kadroyu yapanlara ne kadar teşekkür etsek az. :A

Bölümün 2 saat 15 dakikaolmasına da sevindim. Yani bu da fazla ama 2 buçuk saatten ne kadar az olursa iyidir. Ama yavaştan diğer doktorların işlerine de girelim koskoca Tülin Özen süs gibi durmasın artık. :A

Bu arada Doktor Hanım'ın bebekli sahnesi ve İnsan İnsan'ın çalması da güzeldi. :bhr: Umarım yarım saatlik reklam saçmalığı yüzünden düşmez ve 10'u görür tüm ekibin eline sağlık. :Z