InstaFavori

Oooo canım adaşım... Sizi mühendis bey olarak bedava gezdireceğim demek isterdim ama bunu ben bile yapamam... Paranızı pulunuzu alın gelin... EGE kıyılarına gidiyoruz... @MasacRE @Maskeli Fedai
Karşılıyorsanız neden olmasın.. @MasacRE
------

Millet zengin.. @DarkLegenD
Yok öyle bedavaya tatil... Bak yukarda ne yazmışım... @MasacRE @Sherlock
Tatil parası Enes yoldaşımdan, alkollü içkileriniz benden...
------

@Sherlock
Alkollü ortamda işimiz olmaz... Biz ehli sünnet insanlarız.. Öyle değil mi canım adaşım ve canım yoldaşım.. @Sherlock @Maskeli Fedai
O yüzden alkoller benden zaten :A @Sherlock

@Maskeli Fedai sünger gibi içer ama ona katlanacağız artık :A
Kardeşim aynı evde kaldığımız ortamda öyle şeyleri kabul etmeyiz biz... Yallah deriz yallah... :A @Sherlock

@Maskeli Fedai yoldaşım ne diyor bu Leşku senin için, sünger gibi içer falan... 😱
Bir şey olmaz, siz de çayla eşlik edersiniz bize :A @Sherlock

@Maskeli Fedai içip içip sızmadığı tek gün yok, öyle bir alkolik kendisi...
İğrenç bir insansın... Benim yanımdan defol git Leşku seni... :A @Sherlock

Vaay be bu cümleler karşısında şaşkına döndüm... Acilen @Maskeli Fedai yoldaşımın gelip bu ithamlara karşı cevap vermesi gerekmektedir...
Yol parası, çay ve ayranlarınız da benden. :A Alkolikku kirli birtakım planlar yapmış ancak yok öyle bir şey, kendisi İzmir Bombası masraflarımızı karşılasın. :A @Maskeli Fedai sen de kebap getir. :A

O yüzden alkoller benden zaten :A @Sherlock

@Maskeli Fedai sünger gibi içer ama ona katlanacağız artık :A

Kardeşim aynı evde kaldığımız ortamda öyle şeyleri kabul etmeyiz biz... Yallah deriz yallah... :A @Sherlock

@Maskeli Fedai yoldaşım ne diyor bu Leşku senin için, sünger gibi içer falan... 😱
Benim gibi güzel ahlakın temsilcisi olan bir insan hakkında ne iftiralar atmış bu Leşku.. @Sherlock
------

Bir şey olmaz, siz de çayla eşlik edersiniz bize :A @Sherlock

@Maskeli Fedai içip içip sızmadığı tek gün yok, öyle bir alkolik kendisi...

İğrenç bir insansın... Benim yanımdan defol git Leşku seni... :A @Sherlock

Vaay be bu cümleler karşısında şaşkına döndüm... Acilen @Maskeli Fedai yoldaşımın gelip bu ithamlara karşı cevap vermesi gerekmektedir...
Rakılar kütükten mangal benden.. @Sherlock

Benim gibi güzel ahlakın temsilcisi olan bir insan hakkında ne iftiralar atmış bu Leşku.. @Sherlock
------

Rakılar kütükten mangal benden.. @Sherlock
Ulan üstte ne yazıyor altta ne yazıyor... Nasıl bir leşlik bu be kardeşim... Tüyler ürpertici... Utku yoldaşım haklıymış demek... @Sherlock @MasacRE
Ulan ortak tatile gidelim, 3-5 karşı cins görelim dedik şu hale bak daha gitmeden birbirimize düştük... @MasacRE

Biz en iyisi İzmir'e gidelim yoldaşlarım, Utku bize baksın uğraşmayalım plan yapmakla falan... @MasacRE

Kendimizi Utku'ya bırakırsak vay halimize, Ehli Sünnet'lik kalmaz hiç bir şey kalmaz biteriz... Aman diyeyim canım adaşım... Biz mümin ve naif insanlarız... @MasacRE @Maskeli Fedai
Şişkolok bizim karşımızdaymış gibi konuşuyor da kendisi dünden razı yoldan çıkmaya.. @MasacRE