InstaFavori

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Neeeeyyy, Kiiiiimmm, Nerdeeeen... Ben çok hainlik gördüm ama böylesini daha önce hiç görmemiştim... @Sherlock @MasacRE

Yalan tabii ki... Beyaz süt konusunda desteklesem de kütük dostumu bu konuda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kendisi tam bir leştir, onca ısrarımıza rağmen bizimle aynı ortamda bulunmayı reddeden hain bir leş...

İşte şimdi bittin sen Hainli Fedai, tutunacak dalın kalmadı hadi bakalım... @Maskeli Fedai @MEnes
Yalan söyleme Hainku.. İzmir buluşmasından bahset..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet gerçekler ortaya çıktığına göre kendine kaçacak bir yer ara Hainli Fedai... Sen tam bir kaçak leşsin... Artık yeter, gerekeni yap ve bu Hainliği bitir... @Sherlock @Maskeli Fedai
Gerekeni yapmazsa yetkilerimizi kullanıp buradan da banlayalım, sağda solda başı kesilmiş tavuk gibi bizi arayıp dursun Hainli Fedai... @MasacRE
Bu zaten yalan, ben bunun gerçeğini bizzat Utku beyciğimden dinledim...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Gerekeni yapmazsa yetkilerimizi kullanıp buradan da banlayalım, sağda solda başı kesilmiş tavuk gibi bizi arayıp dursun Hainli Fedai... @MasacRE

Son noktada bu konu üzerine yoğunlaşacağız gibi adaşım... Kendisinin başka çaresi kalmayacak ve biz yoldaşlarını kaybedecek gibi bu düzlemde... @MasacRE @Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Attığın yalanlara kimse inanmıyor Hainli Fedai... Hatta olay şöyle gerçekleşmiş onu da söyleyelim yoldaşlarımıza. Bu hain İzmir'e gelmiş bir günlüğüne ve sonra geri dönmüş. Bana geri döndükten sonra söylüyor kütük dostum ben İzmir'e gidip geldim diye. Düşünün işte nasıl bir leş kendisi... @Sherlock @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Attığın yalanlara kimse inanmıyor Hainli Fedai... Hatta olay şöyle gerçekleşmiş onu da söyleyelim yoldaşlarımıza. Bu hain İzmir'e gelmiş bir günlüğüne ve sonra geri dönmüş. Bana geri döndükten sonra söylüyor kütük dostum ben İzmir'e gidip geldim diye. Düşünün işte nasıl bir leş kendisi... @Sherlock @MEnes
İnanılmaz bir olay... Gerçekten bu olay karşısında iyice tüylerim ürperdi kendisinden... Ulan ben İzmir'e geleceğim ve Utku yoldaşıma geldim demeyeceğim ha... YOK DAHA NELER... Sen tam bir Hainli Fedai'sin... @Sherlock @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bak bak artık iftiralara da başlamış, yoldaş dediğin yalan söylemez ve yoldaşlarının yanında olur... Yeter artık, nereye kadar sürecek bu ayrılık... @Sherlock @MasacRE

Oha hepsi bana karşı nasıl da birleştiler bana karşı.. Rahatsızım..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Son noktada bu konu üzerine yoğunlaşacağız gibi adaşım... Kendisinin başka çaresi kalmayacak ve biz yoldaşlarını kaybedecek gibi bu düzlemde... @MasacRE @Maskeli Fedai
Ulan Hainli Fedai... 10 şey söylüyorsun 11'i de yalan, neyse ki benim canım yoldaşım Utku beyciğim gerçekleri bam bam bam söylemiş... Sana inanmamızın tek yolu artık malum ortama gelmen, artık bu hasreti dindirmen, artıııııık yoldaşlarınla dirlik olman...

Yoksa bu tehlikeli ve tekinsiz ortamda başıboş kalacaksın... @Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İnanılmaz bir olay... Gerçekten bu olay karşısında iyice tüylerim ürperdi kendisinden... Ulan ben İzmir'e geleceğim ve Utku yoldaşıma geldim demeyeceğim ha... YOK DAHA NELER... Sen tam bir Hainli Fedai'sin... @Sherlock @Maskeli Fedai
İşte yoldaş var yoldaş gibi... @Sherlock beyciğim ve senden gram şüphem yok bu konuda yoldaşım. Ama @Maskeli Fedai nin işi gücü şov. Anca lafa gelinca canım yoldaşlarım :bhr: der o kadar...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Oha hepsi bana karşı nasıl da birleştiler bana karşı.. Rahatsızım..
Eee hak edene hak ettiğini veriyoruz, ne bekliyordun ki...
İşte yoldaş var yoldaş gibi... @Sherlock beyciğim ve senden gram şüphem yok bu konuda yoldaşım. Ama @Maskeli Fedai nin işi gücü şov. Anca lafa gelinca canım yoldaşlarım :bhr: der o kadar...
Canım yoldaşlarım bu ÜÇLÜ ÇOK GÜÇLÜ... Hainli Fedai ise canım yoldaşlarım demeyi bilir ama icraatte nerede acaba... @Sherlock

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ulan Hainli Fedai... 10 şey söylüyorsun 11'i de yalan, neyse ki benim canım yoldaşım Utku beyciğim gerçekleri bam bam bam söylemiş... Sana inanmamızın tek yolu artık malum ortama gelmen, artık bu hasreti dindirmen, artıııııık yoldaşlarınla dirlik olman...

Yoksa bu tehlikeli ve tekinsiz ortamda başıboş kalacaksın... @Maskeli Fedai
Canım yoldaşlarıma gereken cevabı yakında vereceğim.. @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ HAİNLİ FEDAİ, İCRAAT İSTERİZ... @Maskeli Fedai @MEnes

Eee hak edene hak ettiğini veriyoruz, ne bekliyordun ki...

Canım yoldaşlarım bu ÜÇLÜ ÇOK GÜÇLÜ... Hainli Fedai ise canım yoldaşlarım demeyi bilir ama icraatte nerede acaba... @Sherlock

Hala laf laf laf... 18235781957 gündür aynı şeyi söylüyorsun. Vereceksen ver artık cevabını...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sonraki dönemdeki hal ve hareketlerin geleceğini şekillendirecek Hainli Fedai... Gözümüz üzerinde... Biz Final Four - Tost Makineleri olalım diyoruz sen bambaşka alemlerdesin... @Sherlock @MasacRE
Hala laf laf laf... 18235781957 gündür aynı şeyi söylüyorsun. Vereceksen ver artık cevabını...
YA ŞİMDİ, YA HİÇ...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı