InstaFavori

Sherlock

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
47,702
Puan─▒
1,060
Beyaz s├╝t ve mangal.. Daha iyi bir ikili yok.. ­čś│­čś│ @MasacRE
Biiiiz kimlerleeee ne yolda┼čl─▒─č─▒ndan bahsediyoruz... Aaaah ah biz nerelere nerelere d├╝┼čt├╝k can─▒m ada┼č─▒m... @Sherlock @MasacRE
Eh be Hainli Fedai... Ger├žekten kan dondurucu bir adamm─▒┼čs─▒n da haberimiz yokmu┼č, yaz─▒k ├žok yaz─▒k... @MasacRE

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,073
Puan─▒
860

Eh be Hainli Fedai... Ger├žekten kan dondurucu bir adamm─▒┼čs─▒n da haberimiz yokmu┼č, yaz─▒k ├žok yaz─▒k... @MasacRE
Sen daha ├žok kans─▒zl─▒─č─▒ seviyormu┼čsun be Hainli Fedai... Sana diyecek kelime bulmakta zorlan─▒yorum art─▒k... Biz kimleri koynumuzda beslemi┼čiz y─▒llarca, ah be can─▒m ada┼č─▒m... @MasacRE denen Kans─▒zku da gelip hangi mesajlara Harika at─▒yor baksana... Nas─▒l da ay─▒kl─▒yor le┼člikleri...

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
37,566
Puan─▒
1,059
Biiiiz kimlerleeee ne yolda┼čl─▒─č─▒ndan bahsediyoruz... Aaaah ah biz nerelere nerelere d├╝┼čt├╝k can─▒m ada┼č─▒m... @Sherlock @MasacRE

Can─▒m yolda┼člar─▒m be.. ­čś│­čś│

MasacRE

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
28,160
Puan─▒
1,059
Beyaz s├╝t ve mangal.. Daha iyi bir ikili yok.. ­čś│­čś│ @MasacRE

├ťff beyaz s├╝t be karde┼čim. ├ťlke olarak bu d├╝nyaya sundu─čumuz en iyi ┼čey olabilir...

Sherlock

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
47,702
Puan─▒
1,060
Sen daha ├žok kans─▒zl─▒─č─▒ seviyormu┼čsun be Hainli Fedai... Sana diyecek kelime bulmakta zorlan─▒yorum art─▒k... Biz kimleri koynumuzda beslemi┼čiz y─▒llarca, ah be can─▒m ada┼č─▒m... @MasacRE denen Kans─▒zku da gelip hangi mesajlara Harika at─▒yor baksana... Nas─▒l da ay─▒kl─▒yor le┼člikleri...
Can─▒m yolda┼člar─▒m be.. ­čś│­čś│
@MasacRE harika at─▒yor ancak bunu Hainli Fedai intihara s├╝r├╝klenmesin diye yap─▒yordur diye d├╝┼č├╝n├╝yorum, ┼čimdi buraya sert mesajlarla girecektir Utku beyci─čim... @MasacRE

MasacRE

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
28,160
Puan─▒
1,059

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,073
Puan─▒
860
├ťff beyaz s├╝t be karde┼čim. ├ťlke olarak bu d├╝nyaya sundu─čumuz en iyi ┼čey olabilir...

@MasacRE harika at─▒yor ancak bunu Hainli Fedai intihara s├╝r├╝klenmesin diye yap─▒yordur diye d├╝┼č├╝n├╝yorum, ┼čimdi buraya sert mesajlarla girecektir Utku beyci─čim... @MasacRE
H─▒ h─▒ aynen bak yukarda ne yaz─▒yor... ─░ki le┼č Hain birbirini buldu i┼čte ada┼č─▒m... Biz bu ortamda temiz ve p├╝ripak olan insanlar olarak yer al─▒yoruz maalesef... @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
37,566
Puan─▒
1,059
Bu sefer bununla kurtulamayacaks─▒n... Yok ├Âyle can─▒m yolda┼č─▒m falan... Sana ac─▒ma yok... @Sherlock @MasacRE

K├╝t├╝k dostum nas─▒l da a─čz─▒n─▒n tad─▒n─▒ biliyor.. Yan─▒nda da mangal var m─▒ ├Âtesi be.. Aslan s├╝t├╝n├╝ i├žmek her kula nasip olmaz de─čil mi yolda┼č─▒m..

Sherlock

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
47,702
Puan─▒
1,060
Beyaz s├╝t konusunda @Maskeli Fedai yolda┼č─▒ma hep destek tam destek...
H─▒ h─▒ aynen bak yukarda ne yaz─▒yor... ─░ki le┼č Hain birbirini buldu i┼čte ada┼č─▒m... Biz bu ortamda temiz ve p├╝ripak olan insanlar olarak yer al─▒yoruz maalesef... @Maskeli Fedai
┼×ok olmu┼č durumday─▒m, bir beyaz s├╝t i├žin ├žok yanl─▒┼č taraflara sapt─▒ Hainku... Bu sava┼č─▒n kaybeden taraf─▒nda olmay─▒ kendisi se├žti ada┼č─▒m, yapacak bir ┼čey yok... @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
37,566
Puan─▒
1,059
Beyaz s├╝t konusunda @Maskeli Fedai yolda┼č─▒ma hep destek tam destek...

K├╝t├╝k dostumla ortak noktalar─▒m─▒z ├žok.. Biz ayn─▒ insanlar─▒z.. @Sherlock

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,073
Puan─▒
860
K├╝t├╝k dostum nas─▒l da a─čz─▒n─▒n tad─▒n─▒ biliyor.. Yan─▒nda da mangal var m─▒ ├Âtesi be.. Aslan s├╝t├╝n├╝ i├žmek her kula nasip olmaz de─čil mi yolda┼č─▒m..

┼×ok olmu┼č durumday─▒m, bir beyaz s├╝t i├žin ├žok yanl─▒┼č taraflara sapt─▒ Hainku... Bu sava┼č─▒n kaybeden taraf─▒nda olmay─▒ kendisi se├žti ada┼č─▒m, yapacak bir ┼čey yok... @Maskeli Fedai
Ben hepten ┼čok oldum ada┼č─▒m... Bu mesajlar kar┼č─▒s─▒nda ┼čoklardan ┼čok be─čeniyorum... Daha berbat bir tablo ├žok az g├Ârd├╝m bu yolda┼čl─▒kta... Ama yok ben buna dur demesini bilirim... Bunlar yoksa yoldan ├ž─▒km─▒┼č ak─▒llar─▒ u├žmu┼č ┼čekilde hayatlar─▒na devam edecekler o Beyaz S├╝t ile... @MasacRE

Sherlock

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
47,702
Puan─▒
1,060

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,073
Puan─▒
860

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
37,566
Puan─▒
1,059
Ben hepten ┼čok oldum ada┼č─▒m... Bu mesajlar kar┼č─▒s─▒nda ┼čoklardan ┼čok be─čeniyorum... Daha berbat bir tablo ├žok az g├Ârd├╝m bu yolda┼čl─▒kta... Ama yok ben buna dur demesini bilirim... Bunlar yoksa yoldan ├ž─▒km─▒┼č ak─▒llar─▒ u├žmu┼č ┼čekilde hayatlar─▒na devam edecekler o Beyaz S├╝t ile... @MasacRE

K├╝t├╝k dostunla madem ortak noktan ├žok, k├╝t├╝k dostunla ayn─▒ ortama da gelirsin... Hadi bakal─▒m... @MasacRE @MEnes
Biz k├╝t├╝k dostumla g├Âr├╝┼č├╝yoruz ki a─člay─▒n.. @MasacRE

Sherlock

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
47,702
Puan─▒
1,060
N.... gelir bu le┼č o ortama... Bundan hi├ž bir ┼čey olmaz ada┼č─▒m... Bu Hainli Fedai anca lafta b├Âyle konu┼čur, kendisinden art─▒k umudu kesmi┼č durumday─▒m... @Maskeli Fedai @MasacRE
Utku yolda┼č─▒m bu bilgiyi do─črulamadan inanmam, e─čer yalansa onu da kar┼č─▒na ald─▒n demektir... @MasacRE

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,073
Puan─▒
860

MasacRE

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
28,160
Puan─▒
1,059

Utku yolda┼č─▒m bu bilgiyi do─črulamadan inanmam, e─čer yalansa onu da kar┼č─▒na ald─▒n demektir... @MasacRE

Neeeeyyy, Kiiiiimmm, Nerdeeeen... Ben ├žok hainlik g├Ârd├╝m ama b├Âylesini daha ├Ânce hi├ž g├Ârmemi┼čtim... @Sherlock @MasacRE
Yalan tabii ki... Beyaz s├╝t konusunda desteklesem de k├╝t├╝k dostumu bu konuda ayn─▒ ┼čeyi s├Âyleyemeyece─čim. Kendisi tam bir le┼čtir, onca ─▒srar─▒m─▒za ra─čmen bizimle ayn─▒ ortamda bulunmay─▒ reddeden hain bir le┼č...

Sherlock

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
47,702
Puan─▒
1,060
Yalan tabii ki... Beyaz s├╝t konusunda desteklesem de k├╝t├╝k dostumu bu konuda ayn─▒ ┼čeyi s├Âyleyemeyece─čim. Kendisi tam bir le┼čtir, onca ─▒srar─▒m─▒za ra─čmen bizimle ayn─▒ ortamda bulunmay─▒ reddeden hain bir le┼č...
─░┼čte ┼čimdi bittin sen Hainli Fedai, tutunacak dal─▒n kalmad─▒ hadi bakal─▒m... @Maskeli Fedai @MEnes

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,073
Puan─▒
860
Evet ger├žekler ortaya ├ž─▒kt─▒─č─▒na g├Âre kendine ka├žacak bir yer ara Hainli Fedai... Sen tam bir ka├žak le┼čsin... Art─▒k yeter, gerekeni yap ve bu Hainli─či bitir... @Sherlock @Maskeli Fedai