InstaFavori

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şovu seviyorum evet.. @MasacRE

Eh be Hainli Fedai... Gerçekten kan dondurucu bir adammışsın da haberimiz yokmuş, yazık çok yazık... @MasacRE
Sen daha çok kansızlığı seviyormuşsun be Hainli Fedai... Sana diyecek kelime bulmakta zorlanıyorum artık... Biz kimleri koynumuzda beslemişiz yıllarca, ah be canım adaşım... @MasacRE denen Kansızku da gelip hangi mesajlara Harika atıyor baksana... Nasıl da ayıklıyor leşlikleri...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sen daha çok kansızlığı seviyormuşsun be Hainli Fedai... Sana diyecek kelime bulmakta zorlanıyorum artık... Biz kimleri koynumuzda beslemişiz yıllarca, ah be canım adaşım... @MasacRE denen Kansızku da gelip hangi mesajlara Harika atıyor baksana... Nasıl da ayıklıyor leşlikleri...
Canım yoldaşlarım be.. 😳😳
@MasacRE harika atıyor ancak bunu Hainli Fedai intihara sürüklenmesin diye yapıyordur diye düşünüyorum, şimdi buraya sert mesajlarla girecektir Utku beyciğim... @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Üff beyaz süt be kardeşim. Ülke olarak bu dünyaya sunduğumuz en iyi şey olabilir...

@MasacRE harika atıyor ancak bunu Hainli Fedai intihara sürüklenmesin diye yapıyordur diye düşünüyorum, şimdi buraya sert mesajlarla girecektir Utku beyciğim... @MasacRE
Hı hı aynen bak yukarda ne yazıyor... İki leş Hain birbirini buldu işte adaşım... Biz bu ortamda temiz ve püripak olan insanlar olarak yer alıyoruz maalesef... @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu sefer bununla kurtulamayacaksın... Yok öyle canım yoldaşım falan... Sana acıma yok... @Sherlock @MasacRE

Üff beyaz süt be kardeşim. Ülke olarak bu dünyaya sunduğumuz en iyi şey olabilir...

Kütük dostum nasıl da ağzının tadını biliyor.. Yanında da mangal var mı ötesi be.. Aslan sütünü içmek her kula nasip olmaz değil mi yoldaşım..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Beyaz süt konusunda @Maskeli Fedai yoldaşıma hep destek tam destek...
Hı hı aynen bak yukarda ne yazıyor... İki leş Hain birbirini buldu işte adaşım... Biz bu ortamda temiz ve püripak olan insanlar olarak yer alıyoruz maalesef... @Maskeli Fedai
Şok olmuş durumdayım, bir beyaz süt için çok yanlış taraflara saptı Hainku... Bu savaşın kaybeden tarafında olmayı kendisi seçti adaşım, yapacak bir şey yok... @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kütük dostum nasıl da ağzının tadını biliyor.. Yanında da mangal var mı ötesi be.. Aslan sütünü içmek her kula nasip olmaz değil mi yoldaşım..

Şok olmuş durumdayım, bir beyaz süt için çok yanlış taraflara saptı Hainku... Bu savaşın kaybeden tarafında olmayı kendisi seçti adaşım, yapacak bir şey yok... @Maskeli Fedai
Ben hepten şok oldum adaşım... Bu mesajlar karşısında şoklardan şok beğeniyorum... Daha berbat bir tablo çok az gördüm bu yoldaşlıkta... Ama yok ben buna dur demesini bilirim... Bunlar yoksa yoldan çıkmış akılları uçmuş şekilde hayatlarına devam edecekler o Beyaz Süt ile... @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ben hepten şok oldum adaşım... Bu mesajlar karşısında şoklardan şok beğeniyorum... Daha berbat bir tablo çok az gördüm bu yoldaşlıkta... Ama yok ben buna dur demesini bilirim... Bunlar yoksa yoldan çıkmış akılları uçmuş şekilde hayatlarına devam edecekler o Beyaz Süt ile... @MasacRE

Kütük dostunla madem ortak noktan çok, kütük dostunla aynı ortama da gelirsin... Hadi bakalım... @MasacRE @MEnes
Biz kütük dostumla görüşüyoruz ki ağlayın.. @MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Biz kütük dostumla görüşüyoruz ki ağlayın.. @MasacRE

Utku yoldaşım bu bilgiyi doğrulamadan inanmam, eğer yalansa onu da karşına aldın demektir... @MasacRE

Neeeeyyy, Kiiiiimmm, Nerdeeeen... Ben çok hainlik gördüm ama böylesini daha önce hiç görmemiştim... @Sherlock @MasacRE
Yalan tabii ki... Beyaz süt konusunda desteklesem de kütük dostumu bu konuda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kendisi tam bir leştir, onca ısrarımıza rağmen bizimle aynı ortamda bulunmayı reddeden hain bir leş...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yalan tabii ki... Beyaz süt konusunda desteklesem de kütük dostumu bu konuda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kendisi tam bir leştir, onca ısrarımıza rağmen bizimle aynı ortamda bulunmayı reddeden hain bir leş...
İşte şimdi bittin sen Hainli Fedai, tutunacak dalın kalmadı hadi bakalım... @Maskeli Fedai @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Evet gerçekler ortaya çıktığına göre kendine kaçacak bir yer ara Hainli Fedai... Sen tam bir kaçak leşsin... Artık yeter, gerekeni yap ve bu Hainliği bitir... @Sherlock @Maskeli Fedai