Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Senin dedektifi pek sevmemiş millet @mesmeso61 :A

Bence Vahap 2 :A Ama Hekimoğlu'nun zorlanması iyi oluyor.
Ay hayır kesinlikle sevilecek hiçbir tarafı yok. @mesmeso61'in bu kadar heveslenmesinden anlamalıydık kendisi kadar iç karartıcı bir karakter olduğunu. :A Umarım 2-3 bölüme sepetlerler yoksa reytingler asıl o zaman düşer. :(

Ama onun dışında güzel bir bölümdü özellikle Evren Bey'in sahneleri bayağı etkiledi. :(

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Polisin takmasına saçma diyen var. Ateş'in kural tanımaz sürekli dolaşması kimsenin engellememesi çok mu daha mantıklı ? İlk defa bu bölüm Hekimoğlu seyircisinin yorumlarını beğenmedim.

Adam kendini astı diye RTÜK'ü etiketleyen var diyecek söz yok.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Senin dedektifi pek sevmemiş millet @mesmeso61 :A

Bence Vahap 2 :A Ama Hekimoğlu'nun zorlanması iyi oluyor.

Ay hayır kesinlikle sevilecek hiçbir tarafı yok. @mesmeso61'in bu kadar heveslenmesinden anlamalıydık kendisi kadar iç karartıcı bir karakter olduğunu. :A Umarım 2-3 bölüme sepetlerler yoksa reytingler asıl o zaman düşer. :(

Ama onun dışında güzel bir bölümdü özellikle Evren Bey'in sahneleri bayağı etkiledi. :(
Bu hikaye Ateş'in karakter gelişimine en çok katkı sağlayan konulardan birisiydi. Bundan sonra ekip dağılma sürecine girecek. Asıl eğlence o olaydan sonra başlıyor.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu hikaye Ateş'in karakter gelişimine en çok katkı sağlayan konulardan birisiydi. Bundan sonra ekip dağılma sürecine girecek. Asıl eğlence o olaydan sonra başlıyor.
Reytingler düşer düşmez bu çakma psikopatı sepetlerler boşuna yükselme. :A Diğer senarist ekibinin Selin için yaptığı gibi uzatıp bölümlere yayacaklarıbı sanmıyorum. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Reytingler düşer düşmez bu çakma psikopatı sepetlerler boşuna yükselme. :A Diğer senarist ekibinin Selin için yaptığı gibi uzatıp bölümlere yayacaklarıbı sanmıyorum. :A
Zaten 6 bölümlük hikayesi vardı bizde hızlandılar maksimum 2 bölüm daha kalır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Zaten 6 bölümlük hikayesi vardı bizde hızlandılar maksimum 2 bölüm daha kalır.
Umarım. :A Dizilerde sonradan gelip bu kadar merkeze yerleşen karakterleri (Masumlar Apartmanı'nda Naci ve Menajerimi Ara'da Emir gibi) sevmiyorum resmen adamı İpek, Memoli, Emre ve Zeynep'ten daha çok gördük.ss

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Umarım. :A Dizilerde sonradan gelip bu kadar merkeze yerleşen karakterleri (Masumlar Apartmanı'nda Naci ve Menajerimi Ara'da Emir gibi) sevmiyorum resmen İpek, Memoli, Emre ve Zeynep'ten daha çok gördük.ss
Aslında Ateş'in zorlanması lazım o yüzden ben bu karakterlere çok takılmıyorum ama sadece çok az kişi beğenmiş nedense herkes Ateş sürekli sadece haklı çıksın başı boş istediğini yapsın istiyor gibiler. Selin gibilerini görmektense bunlar çok daha iyi. Ateş bir bölüm mutlu olunca bile beğenmeyen vardı şu sıralar izleyici yorumlarda bir garip geliyor. Sıra dışı bir şey olunca direkt saçma buluyor

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Umarım. :A Dizilerde sonradan gelip bu kadar merkeze yerleşen karakterleri (Masumlar Apartmanı'nda Naci ve Menajerimi Ara'da Emir gibi) sevmiyorum resmen adamı İpek, Memoli, Emre ve Zeynep'ten daha çok gördük.ss

Aslında Ateş'in zorlanması lazım o yüzden ben bu karakterlere çok takılmıyorum ama sadece çok az kişi beğenmiş nedense herkes Ateş sürekli sadece haklı çıksın başı boş istediğini yapsın istiyor gibiler. Selin gibilerini görmektense bunlar çok daha iyi. Ateş bir bölüm mutlu olunca bile beğenmeyen vardı şu sıralar izleyici yorumlarda bir garip geliyor. Sıra dışı bir şey olunca direkt saçma buluyor
House'un yenildiği nadir insanlardan olur kendisi.

• Beğendim