Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

Alos

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
1,568
Puanı
184
Cumartesi olması lazım acilen
Bence de ama cumartesi iyi gider mi acaba çok tehlikeli bir gün. Kanal D nin cumartesi uğursuzluğu da var. Atv nin pazartesi uğursuzluğu gibi ben en son kırgın çiçeklerin tuttuğunu gördüm başka da görmedim hiç bir dizisinin tuttuğunu Maraşlı tutarsa tutar.

• Beğendim
Reactions: seyfullXh

seyfullXh

Favori Üye
Reaksiyon puanı
864
Puanı
115
Bence de ama cumartesi iyi gider mi acaba çok tehlikeli bir gün. Kanal D nin cumartesi uğursuzluğu da var. Atv nin pazartesi uğursuzluğu gibi ben en son kırgın çiçeklerin tuttuğunu gördüm başka da görmedim hiç bir dizisinin tuttuğunu Maraşlı tutarsa tutar.
Maraşliyi pazartesi değil cuma yapacaktı Akıncı dizisini gitti cumaya koydu o dizi tutmayacak o günde 😁😁😁

• Beğendim
Reactions: Alos

mesmeso61

Moderatör
Reaksiyon puanı
4,438
Puanı
460
"Meaning" bölümü seçilmiş. Dedektif konusunu atladık bari bu sezonun konusuna başlayalım.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,031
Puanı
440
Anaa şimdi fark ettim bu bölüm 3x1, bizim dedektif 3x5'te geliyor. 6 bölüm kalıp gidecek. Bakalım bizde dört bölüm işlerler mi yoksa arada atlama olur mu?
Daha gelmemiş bölüm işte gelir mutlaka sen de rahatlarsın :A Umarım biz de severiz.
------

Screenshot_2020-12-29-23-14-01-68.jpg

Haftaya yok. Bu hiç iyi olmadı.

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • İlginç
Reactions: Alos and mesmeso61

mesmeso61

Moderatör
Reaksiyon puanı
4,438
Puanı
460
Fragman o kadar karışık ki hangi bölümler olduğunu anlamak için orijinalin sözlüklerinde dolaştım. Sevgili kısmı bir bölümden vaka kısmı ayrı bölümden alınmış. Dizinin böyle hızlanması beni memnun etti. Bu hızla en kötü iki bölüme dedektif diziye gelir. Ateş ve İpek'in arası bu bölümle açılmaya başlayabilir üstüne dedektifte gelirse yaşanacak aksiyonla reytingler güzel yerlere gelebilir.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24