2020 Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
NEYİN BOŞU YAPILMIŞ BURADA BÖYLE... GÖZLERİME İNANAMADIM MESAJLARI OKURKEN... Çevir kazı yanmasın modunda sonrasında da SIVA yaparak orada yazılanları unutacağımız falan sanılmış sanırım... Siz bir darbe girişimine kalkıştınız bir burada yokken. Ama bilmiyordunuz ki biz her daim buradayız ve dimdik ayaktayız... Bu yapılanlar için hesap vermeyeceğinizi mi sandınız, SABARİZM'e ihanet ettiğinizi unutacağız mı sandınız...

Verdiğiniz oy ve çevirdiğiniz türlü dolaplar ile SABARİZM'e asıl sizin ihanet ettiğinizi ortaya çıkardık sayın Gs'li dostumla beraber, yine de acıdık ve en son sıvayalım dedik... Ancak hata etmişiz, mahkemeyi kuralım en iyisi yoldaşım... Bunların kellesi alınmalı... @Maskeli Fedai

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati 'nin anketinde 53 oy kullanılmıştı. Rekor oydu galiba.

Ben müzik kategorisi için demiştim. Dizi ve film anketlerine bakmadım. Forumda diziler daha çok seviliyor ve herkes katılıyor. Vadi Diriliş yada Vadi Galip derviş anketleri daha çok oy almış olabilir @xdragxx :D
Bi incelerim bugün.:F

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben müzik kategorisi için demiştim. Dizi ve film anketlerine bakmadım. Forumda diziler daha çok seviliyor ve herkes katılıyor. Vadi Diriliş yada Vadi Galip derviş anketleri daha çok oy almış olabilir @xdragxx :D
Bi incelerim bugün.:F
Olabilir eski anketlerde de ben de 50'leri hatta 60'ları görmüş gibiyim :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Olabilir eski anketlerde de ben de 50'leri hatta 60'ları görmüş gibiyim :A

Olayın içinde Vadiciler varsa zaten iş çığırından çıkıyor. Şimdi baktım müthiş bir rakam var. Buyrun inceleyin:A

Karadayı Vadi 2013 55
Diriliş Vadi 2015 61
Vadi Galip Derviş 72 (Bu yıl büyük olaylar yaşanmışti:A)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Efsane sahnedir.. ADETA BİR SABAR ESERİ..

@Tolstoyevski Elif'ini kaybeden Polat Alemdar gibiymiş duyumlarima göre..
images

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Olayın içinde Vadiciler varsa zaten iş çığırından çıkıyor. Şimdi baktım müthiş bir rakam var. Buyrun inceleyin:A

Karadayı Vadi 2013 55
Diriliş Vadi 2015 61
Vadi Galip Derviş 72 (Bu yıl büyük olaylar yaşanmışti:A)

Ama Galip Derviş de en iyi dizi seçilmez ya yapmayın :A

• İlginç
Reactions: sokak sanati

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Verdiğiniz oy ve çevirdiğiniz türlü dolaplar ile SABARİZM'e asıl sizin ihanet ettiğinizi ortaya çıkardık sayın Gs'li dostumla beraber, yine de acıdık ve en son sıvayalım dedik... Ancak hata etmişiz, mahkemeyi kuralım en iyisi yoldaşım... Bunların kellesi alınmalı... @Maskeli Fedai
Siz benim istemediğim hiiiç bir karar alamazsınız... Verdiğimiz oy gayet yerinde ve olması gereken bir oydu. Kişiye olan etkisinden ve iz bırakmasından bahsetmiyor muyuz bu oylamada. Hababam Sınıfı Titanic'ten daha büyük bir etki bırakmış demek ki bizde. Ki yerli işler baz alındığında gelmiş geçmiş en iyi film serisi diyebileceğimiz bir iş Hababam Sınıfı. Sanki bana kıytırık bir işten bahsediyoruz da oy verip SABAR'a ihanet etmiş oluyormuşuz gibi... Asıl sizin bu bahsettiğiniz şeyler SABAR'a ihanet...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Siz benim istemediğim hiiiç bir karar alamazsınız... Verdiğimiz oy gayet yerinde ve olması gereken bir oydu. Kişiye olan etkisinden ve iz bırakmasından bahsetmiyor muyuz bu oylamada. Hababam Sınıfı Titanic'ten daha büyük bir etki bırakmış demek ki bizde. Ki yerli işler baz alındığında gelmiş geçmiş en iyi film serisi diyebileceğimiz bir iş Hababam Sınıfı. Sanki bana kıytırık bir işten bahsediyoruz da oy verip SABAR'a ihanet etmiş oluyormuşuz gibi... Asıl sizin bu bahsettiğiniz şeyler SABAR'a ihanet...

Bak hala ne diyor... @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İdam edilecek kendisi :A Kaçışı yok :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hainku'ya bak, bir de gözümüze çarpsın diye kalın kalın yazmış. Tam bir şovmen. :A Titanic gibi bir SABAR eseri dururken Hababam Sınıfı'na oy vermesi...
AĞLAYIN KÜTÜKLER :A İzlemeyen var mıdır bilmem ama ne olur olmaz spoiler :A

İçerisinde şöyle çeşitli pozisyonlarda oturulabilen, yatılabilen, sevişilebilen, hatta oturup karşılıklı iskambil bile oynanabilen tahtaya sığamayıp donarak geberip giden Jack gerizekalısının bulunduğu bu film benim için bir SABAR eseri değildir :A
titanic-te-rose-un-jack-i-tahtaya-almamasi_288851.jpg

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...