2020 Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hainku'ya bak, bir de gözümüze çarpsın diye kalın kalın yazmış. Tam bir şovmen. :A Titanic gibi bir SABAR eseri dururken Hababam Sınıfı'na oy vermesi...
Ya kendisine SABAR kurucusu diyen @MEnes.. İkisinin de ihracını konuşmamız lazım sayın Gs'li dostum :A @MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ya kendisine SABAR kurucusu diyen @MEnes.. İkisinin de ihracını konuşmamız lazım sayın Gs'li dostum :A @MasacRE

Yok artık, ikisi birden... Kendilerini yok etmenin ve ipleri ele almanın vakti gelmiş sayın Gs’li dostum, bu iki SABAR düşmanının kelleleri alınmalı. :A Planımız nedir...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yok artık, ikisi birden... Kendilerini yok etmenin ve ipleri ele almanın vakti gelmiş sayın Gs’li dostum, bu iki SABAR düşmanının kelleleri alınmalı. :A Planımız nedir...
Önce bir sorgulayacağız sayın Gs'li dostum :A Leo abimize yapılan hainliği açıklamalarını bekleyeceğiz..

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Önce bir sorgulayacağız sayın Gs'li dostum :A Leo abimize yapılan hainliği açıklamalarını bekleyeceğiz..

Güzel fikir sayın Gs’li dostum, bunları çapraz sorguya almak lazım. :A Yaptıkları bütün hainlikleri öğreniriz, daha bilmediğimiz neler yapmışlardır kim bilir. :A Bir tarafta koskoca Leo abimiz dururken verdikleri oylara bak, kanım dondu yine bak...

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Güzel fikir sayın Gs’li dostum, bunları çapraz sorguya almak lazım. :A Yaptıkları bütün hainlikleri öğreniriz, daha bilmediğimiz neler yapmışlardır kim bilir. :A Bir tarafta koskoca Leo abimiz dururken verdikleri oylara bak, kanım dondu yine bak...
Paramparça olmamak elde değil sayın Gs:li dostum..

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Paramparça olmamak elde değil sayın Gs:li dostum..

Sürekli SABAR şovu yapıp ardından SABAR’ın en önemli parçalarından olan Leo abimizi satan hainler, kim bilir bizlere neler neler yapar sayın Gs’li dostum...

Bunların kellelerini hızlıca almak lazım, yoksa paramparça olmaya devam edeceğiz...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sürekli SABAR şovu yapıp ardından SABAR’ın en önemli parçalarından olan Leo abimizi satan hainler, kim bilir bizlere neler neler yapar sayın Gs’li dostum...

Bunların kellelerini hızlıca almak lazım, yoksa paramparça olmaya devam edeceğiz...
Belki bir yerlerde bizi de satıyorlardır bu Haines ve Hainku sayın Gs'li dostum..Şüphelenmeye başladım, ya kuyumuzu kazıyorlarsa.. @MEnes @MasacRE

Gereken yapılmalı SABAR'ın devamı için buna mecburuz..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Belki bir yerlerde bizi de satıyorlardır bu Haines ve Hainku sayın Gs'li dostum..Şüphelenmeye başladım, ya kuyumuzu kazıyorlarsa.. @MEnes @MasacRE

Gereken yapılmalı SABAR'ın devamı için buna mecburuz..

Doğru bir noktaya parmak bastınız sayın Gs’li dostum bu iki herif şu an bile bir yerlerde bizi satıyorlardır kesin, işleri güçleri hainlik olmuş...

Aynen öyle sayın Gs’li dostum, SABAR bizden büyüktür... Kendisini korumak adına gerekeni yapmalıyız... SABARA İHANET SUÇUNDAN ADALETE HESAP VERECEKLER!!!

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Doğru bir noktaya parmak bastınız sayın Gs’li dostum bu iki herif şu an bile bir yerlerde bizi satıyorlardır kesin, işleri güçleri hainlik olmuş...

Aynen öyle sayın Gs’li dostum, SABAR bizden büyüktür... Kendisini korumak adına gerekeni yapmalıyız... SABARA İHANET SUÇUNDAN ADALETE HESAP VERECEKLER!!!
O zaman mahkeme kuruldu bile.. Sanık @MEnes ve @MasacRE'den soruldu..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu iş tehlikeli yerlere kadar gider sayın Gs'li dostum.. Ülkeye hainlik içinde bile olabilirler..

Sayın Gs’li dostum kendilerinin sizin peşinizde olduğuna dair önemli bir duyum aldım, arkanızı kollayın bunlara güven olmaz...

AEA6246C-3D61-45BB-9613-553F92C84D16.jpeg

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çakır ve Polat ikilisi gibi üstlerinden geliriz sayın Gs'li dostum.. (Derken akla Çakır reyisin ölümü gelir..)

Birimiz ölsek bile geride kalan bu ikisi başta olmak üzere tüm düşmanları temizlemeli sayın Gs’li dostum, bu işin başka yolu yok...

Azdan az, çoktan çok gider.........

(Aga beeeeeee)

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Birimiz ölsek bile geride kalan bu ikisi başta olmak üzere tüm düşmanları temizlemeli sayın Gs’li dostum, bu işin başka yolu yok...

Azdan az, çoktan çok gider.........

(Aga beeeeeee)
Efsane sahnedir.. ADETA BİR SABAR ESERİ..

@Tolstoyevski Elif'ini kaybeden Polat Alemdar gibiymiş duyumlarima göre..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Efsane sahnedir.. ADETA BİR SABAR ESERİ..

@Tolstoyevski Elif'ini kaybeden Polat Alemdar gibiymiş duyumlarima göre..

Bu SABAR eseri kıvamındaki sahneyle Çukur’daki çılgın çatışma sahnesi karşı karşıya gelse, bilin bakalım hangi iki hain Çukur’u seçer sayın Gs’li dostum...

@Tolstoyevski’den anlık geldi...

30D8A0C2-0608-4C6D-881C-F8C7255873C6.jpeg

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...