2020 Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? **FİNAL**

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
fİNAL.jpg

Değerli FAV10 sakinleri;
Hayatımızda EN İZ BIRAKAN FİLMİ seçme yolunda çıktığımız maceramızda geldik FİNALE ...

110 Film ile başlamıştık bu yolculuğa...Sizin oylarınızla İki Film Finale Adını Yazdırdı.

İşte Karşınızda FİNALİSTLER

***HABABAM SINIFI***

1590442382963.png

FİLMİ İZLEMEK İSTEYENLERE KENDİSİ

FİLMİN EFSANE MÜZİĞİ DİNLEMEK İSTEYENLERE

***TITANIK***

1590442635000.png

EFSANE GEMİNİN BATMA SAHNESİ

HARİKA FİLM GÖRÜNTÜLERİ EŞLİĞİNDE TÜRKÇE ALTYAZILI EFSANE MÜZİĞİ

Artık herşey sizin elinizde dostlarım... Hangisi sizin hayatınıza dokunduysa,hangisi sizi etkilediyse oy verme zamanı..
OYLAMA SÜRESİ 5 GÜNDÜR.
Bol Katılımlı,Keyifli Bir Oylama Diliyorum.

Sevgilerimle.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Büyüleyici bir aşk hikayesi. O yüzden Titanic. Aşktan yana kullandım oyumu.:bhr:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Gerçekten yaşanmış bir hikayenin filmi farkla finali alacak :( Çekimler, oyunculuklar çok iyi ona lafım yok ama bu kadar da olmamalı :(
Bir hikayenin yaşanmış olması neden bir filmi güzel yapmasın ki? :eek: :D

Ben de Titanic hayranı değilim, öyle aşırı sevme durumu yok ama bu iki film arasında büyük farklılıklar var. Bu tabi ki Hababam Sınıfı'nı kötü yapmıyor, o da yerli sinemanın kült yapımlarından biridir (ki En iyi ilk 5 Türk filminden biri bile değilir benim için ama o kişiden kişiye değişir) fakat karşısındaki film her şeyiyle dünya sinemasına damga vurmuş ve tarihin en fazla Oscar alan filmi olmuş bir yapıt. Hababam Sınıfı durumu tamamen duygusal ve çocukluk günlerimizi hatırlattığı için olabilir.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gerçekten yaşanmış bir hikayenin filmi farkla finali alacak :( Çekimler, oyunculuklar çok iyi ona lafım yok ama bu kadar da olmamalı :(

Yaşanmış olması aslında daha gerçekçi yapıyor. Ütopik bi şeyler mi kazansın isterdin? Yaşanmış bi hikayenin kazanmasına niye üzüldün(b)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir hikayenin yaşanmış olması neden bir filmi güzel yapmasın ki? :eek: :D

Ben de Titanic hayranı değilim, öyle aşırı sevme durumu yok ama bu iki film arasında büyük farklılıklar var. Bu tabi ki Hababam Sınıfı'nı kötü yapmıyor, o da yerli sinemanın kült yapımlarından biridir (ki En iyi ilk 5 Türk filminden biri bile değilir benim için ama o kişiden kişiye değişir) fakat karşısındaki film her şeyiyle dünya sinemasına damga vurmuş ve tarihin en fazla Oscar alan filmi olmuş bir yapıt. Hababam Sınıfı durumu tamamen duygusal ve çocukluk günlerimizi hatırlattığı için olabilir.
En iyi film olsa dediklerine katılırım zaten :A Ama en iz bırakan filmi seçiyoruz o yüzden Titanic'in bu kadar fazla farkı hak ettiğini düşünmüyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
En iyi film olsa dediklerine katılırım zaten :A Ama en iz bırakan filmi seçiyoruz o yüzden Titanic'in bu kadar fazla farkı hak ettiğini düşünmüyorum :A
Ama dediğin gibi ''iz bırakan'' film olunca bu zaten tamamen kişisel bir şey olmakla birlikte bence Titanic malum sonundan dolayı daha etkileyiciydi, haliyle daha iz bırakmış olabilir genel olarak. Ya da Hababam Sınıfı komedi olduğu için belki ben öyle düşünüyorum, bilemem. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ama dediğin gibi ''iz bırakan'' film olunca bu zaten tamamen kişisel bir şey olmakla birlikte bence Titanic malum sonundan dolayı daha etkileyiciydi, haliyle daha iz bırakmış olabilir genel olarak. Ya da Hababam Sınıfı komedi olduğu için belki ben öyle düşünüyorum, bilemem. :A
Hababam Sınıfı'nı Türkler olarak en az 5 kez baştan sona izlediğimiz için daha çok iz bırakmış olması gerekir :A Hatta ortaokul, lisede şımarık sınıfların bu okulun Hababam'ı biziz demesi klasiktir :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kazansa ok önce Fight Club'ı sonrasında Hababam Sınıfı'nı farkla yenmesi tuhafıma gitti :A

Kişiden kişiye değişiyor işte iz bırakması. Halkın iradesine saygıya davet ediyorum seni.:A Fight Clup örneğin komik bu arada. Evet çok güzel film ama sonu dışında öyle çok etkileyici ve iz bırakan bi yanı yok:A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...