TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Eyvah, attın yine zehirli oku. :A Adaşım saldırıya geçecek yine. :A
Birazcıkta maksatım o olmuş olabilir :A cevaplara baktımda tam anlamadım hangi bölümde kaldığın.
Spoiler'e gelince, biraz kendin kaşınmış gibisin, ne işin var yorumlar kısmında. Hadi gözüne çarptı detaylı bakınmasaydın. Şuan tam olarak kaçıncı bölümdesin bilmem ama bu dizide hiç bir zaman olayların düşündüğümüz gibi olmadığı yada tahminlerimiz çıktığı zaman aslında sebeplerinin başka bir şey olduğuna şahit olduk hep. Oyüzden şuan ne öğrendiysen eksik öğrendin :A
Artı:
Ben hâla ve hâla Cengiz Han'ın öldüğünü sanmıyorum. Kaç kişiyi öldü sandık ama olmadı. Kaan ile Cengiz Han'ın hesaplaşması sahnelerinin olucağınıda düşünüyorum.
Cihangir ve Kaan'ın aile mevzılarıda son 10 bölümdür izleyicilerin bildiği bir mevzu sayılırdı. Hangi kısımda spoi yediğini düşünüyorsun bilmiyorum ama bir an önce tamamla eksikleri.
@MEnes e katılıyorum. Tam izlemeden zevk alamazsın diziden. Ben son 2 bölümde dizinin ortaları iftarımıza denk geldiği için tam konstantre olup zevk almam zaman almışı. Dünkü bölümde reklamlar tam bana uyan zamanlarda denk geldi ve eski tadı aldım izlerken :Z

• Beğendim
Reactions: MEnes and Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
uzun zaman girmeyince kuralları unuttum birazcık spoi eklemeyi unuttum ortalık karışmış saolsun @Yiğitt yetişmiş bir daha olmaz çok sorry :A
Yalnız @Yiğitt i ben yetiştirdim buraya :A Banada saolsun:A
Halka izleyen ve spoi korkusu olan bazı üyeler var. Bölüm çok güzeldi dediğimizde bile spoi olarak algılayan çılgın izleyicilere sahip Halka :A @MEnes

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yine gelmişler tek işi 'racon' yapıp birbirlerine şov yapanların olduğu Kurtlar vadisi ilk 20 bölümden bahsetmişler. :A Kardeşim Halka senaryo olarak çok daha geniş bir yelpazeye sahip şu ilk 18 19 bölümde. Öyle basit raconlar ve silah çatışmaları üzerinden ilerleyemeyecek kadar önemli olaylar anlattılar...
aslında haklısın Halka dizisinin Ezel yada Kurtlar Vadisi tarzında bulunduğunu yada başka dizi konularına benzetiyorlar ancak Halka dizisinin başka dizi dışında özgün işleyişi bulunuyor.Ezel Kurtlar Vadisi yada başka dizi kendi alanında mutlaka iyi ama benzerlik açısından benzediğini sanmıyorum :D

• Beğendim
Reactions: MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Birazcıkta maksatım o olmuş olabilir :A cevaplara baktımda tam anlamadım hangi bölümde kaldığın.
Spoiler'e gelince, biraz kendin kaşınmış gibisin, ne işin var yorumlar kısmında. Hadi gözüne çarptı detaylı bakınmasaydın. Şuan tam olarak kaçıncı bölümdesin bilmem ama bu dizide hiç bir zaman olayların düşündüğümüz gibi olmadığı yada tahminlerimiz çıktığı zaman aslında sebeplerinin başka bir şey olduğuna şahit olduk hep. Oyüzden şuan ne öğrendiysen eksik öğrendin :A
Artı:
Ben hâla ve hâla Cengiz Han'ın öldüğünü sanmıyorum. Kaç kişiyi öldü sandık ama olmadı. Kaan ile Cengiz Han'ın hesaplaşması sahnelerinin olucağınıda düşünüyorum.
Cihangir ve Kaan'ın aile mevzılarıda son 10 bölümdür izleyicilerin bildiği bir mevzu sayılırdı. Hangi kısımda spoi yediğini düşünüyorsun bilmiyorum ama bir an önce tamamla eksikleri.
@MEnes e katılıyorum. Tam izlemeden zevk alamazsın diziden. Ben son 2 bölümde dizinin ortaları iftarımıza denk geldiği için tam konstantre olup zevk almam zaman almışı. Dünkü bölümde reklamlar tam bana uyan zamanlarda denk geldi ve eski tadı aldım izlerken :Z

Tamamını izleyeceğim zaman ama öyle spoilerlar yedim ki şimdi sezon finalini öyle veya böyle izleyebilecek durumdayım. O yüzden önce sezon finalini izleyesim var, yoksa spoiler yiyorum canım sıkılıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tamamını izleyeceğim zaman ama öyle spoilerlar yedim ki şimdi sezon finalini öyle veya böyle izleyebilecek durumdayım. O yüzden önce sezon finalini izleyesim var, yoksa spoiler yiyorum canım sıkılıyor. :A
Sayın Gs'li dostum, adaşınız olan @MEnes'in baskılarından dolayı mı Halka dizisini övüyorsunuz acaba :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes