TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben de zaten prensip meselesinden bahsettim genel olarak. Orda sözünü ettiğim Terzi Kaan'ın babası diye vurmadı diyen yorumlar gördüm, onunla alakalıydı. Ve şu da var Terzi fazla şey biliyor. Hem de aşırı fazla. Kaan'la konuşurken, Cemal'le konuşurken yüz ifadesi bu durumu kanıtlıyor. Adam gerçekten ustaca bilgi saklıyor. Kaan'a bir şey yapmama ve Çağatay'dan koruma sebebi prensiplerin yanında geçmişle de alakalı elbette. Çağatay'ın da bilgisinin olmadığı çok şey biliyor geçmiş hakkında. Ne Bahar'a ne Cihangir'e ne Kaan'a bir şey yapmadı, fırsatı da vardı. Çok fena şeyler izleyeceğiz o kısımda, bundan eminim...

Fragman için tahmin yürütemiyorum bu dizide. Tahmin etsem de bir çoğu çıkmıyor. :A Çok ustaca ve aldatıcı fragmanlar yapıyor adamlar. O yüzden Cengiz Han'lı sahnelerin amacı ney hiç bilmiyorum...

Bu arada bahsettiğim 3'lü çılgın teoriye ne diyorsun, fazla fantastik ama etkileyici değil mi...
Devreleri yaktıran bir teori :A Kaan ile Cihangir'in kardeş olma ihtimali bana hep yüksek bir ihtimal olarak gelmişti, aynı babadan fakat farklı anneden diye düşündüm (Eren Karabulut olarak yani). Hümeyra Cengiz Han'a güvenmiyor ve bence DNA falan yaptırmıştır, biz sonra izleriz o sahneleri gibi. Tabi bu dizi okadar çılgınki her ihtimalin olasılığı yüksek :A

Amir'in şu sahnesi muhteşem, gözleri doldu Kaan'ı öyle görünce ve boyun eğmedi diğerlerine:
Son bölümü izlemedim henüz, yarın izlersem yaparım yorumumu :A
Al işte, şaşırdımmı? Hayır :A 11 bölümde aynı filmi izleriz senden :A 1 bölüm bile yorumun yok :A @MEnes kıymetli uykusunu bir kenara atıp aynı gece izliyor bölümleri. Utan! :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Orda son bölüm için demedi anlamamazlıktan gelme yoldaşım. :A 9 bölüm izlemişsin dizi hakkında hiç bir şey karalamamışsın, onu diyor. :A
Ben anlamak istediğim gibi anlamış olabilirim yoldaşım, şu an bu işime geldi :A
Devreleri yaktıran bir teori :A Kaan ile Cihangir'in kardeş olma ihtimali bana hep yüksek bir ihtimal olarak gelmişti, aynı babadan fakat farklı anneden diye düşündüm (Eren Karabulut olarak yani). Hümeyra Cengiz Han'a güvenmiyor ve bence DNA falan yaptırmıştır, biz sonra izleriz o sahneleri gibi. Tabi bu dizi okadar çılgınki her ihtimalin olasılığı yüksek :A

Amir'in şu sahnesi muhteşem, gözleri doldu Kaan'ı öyle görünce ve boyun eğmedi diğerlerine:

Al işte, şaşırdımmı? Hayır :A 11 bölümde aynı filmi izleriz senden :A 1 bölüm bile yorumun yok :A @MEnes kıymetli uykusunu bir kenara atıp aynı gece izliyor bölümleri. Utan! :A
Bende aynı gece tüketecek kadar büyük bir etki yaratmamış demek ki dizi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Valla ben Cengiz Han'a asla güvenmiyorum. Her şeyi beklerim kendisinden. Değişik ruh hastası bir adam. :A Artık dediğin gibi açıklanınca göreceğiz ve ben tüm ihtimallere açık bir şekilde bekliyorum o bölümleri. :A

Amir bu bölüm müthişti özellikle son kısımda. O yüz ifadesi gözlerinin kızarması falan... Ahmet Mümtaz Taylan müthiş bir usta ya...

Ne diyim ki... Ben o kadar işimin arasında burda teori kasayım paragraflar yazayım. Herkes görsün karşı fikir belirtsin burda birlikte tartışalım diye, benim kadim dostum yoldaşım 1 yorumu çok görsün bize... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Valla ben Cengiz Han'a asla güvenmiyorum. Her şeyi beklerim kendisinden. Değişik ruh hastası bir adam. :A Artık dediğin gibi açıklanınca göreceğiz ve ben tüm ihtimallere açık bir şekilde bekliyorum o bölümleri. :A

Amir bu bölüm müthişti özellikle son kısımda. O yüz ifadesi gözlerinin kızarması falan... Ahmet Mümtaz Taylan müthiş bir usta ya...

Ne diyim ki... Ben o kadar işimin arasında burda teori kasayım paragraflar yazayım. Herkes görsün karşı fikir belirtsin burda birlikte tartışalım diye, benim kadim dostum yoldaşım 1 yorumu çok görsün bize... :A
Senin tek dostun benmişim, anla ve gör :A Adaşım dediğin burun kıvırıp duruyor. Sıvacı ekibinden MasacRE seni hep oyalıyor. @Doğu ya hiç deyinmiyeyim :A
Okadar yorumlarına, o uzun 8. bölüm analizinde utanıp bir kaç satır yazar insan ama nerdeeeee

• Güldürdün
Reactions: Doğu and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Senin tek dostun benmişim, anla ve gör :A Adaşım dediğin burun kıvırıp duruyor. Sıvacı ekibinden MasacRE seni hep oyalıyor. @Doğu ya hiç deyinmiyeyim :A
Okadar yorumlarına, o uzun 8. bölüm analizinde utanıp bir kaç satır yazar insan ama nerdeeeee
Adaşımın hadi bahanesi var vizeleri var adamın. :A Ama yoldaşım @MasacRE niye böyle yapıyor çözemedim... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Fragmanda verilen Çağatay Cengiz Han sahnesinde Çağatay'ın keskin nişancısına karşılık Cengiz Han'ın 2 keskin nişancısıni görüyoruz. Ardından görünen diğer keskin nişancı da polis. Bu sahnede ters köşe olucak kesinlikle :A

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Adaşımın hadi bahanesi var vizeleri var adamın. :A Ama yoldaşım @MasacRE niye böyle yapıyor çözemedim... :A
Utku bey benim bölümdaşım olduğu için bana yardımcı oluyor gece gündüz, yüklenmeyin Uyku beyciğime... :A @MasacRE
Bölümdaşım durumu izah etmiş, YBS'ciler olarak çok yoğunuz, başka hiçbir şeye vakit bulamıyoruz :A Neyse şaka bir yana da, yarın izlersem yorum da yapacağım ardından. Çok geride olunca yazasım gelmiyordu zaten, ne düşünsem sonraki bölümde başka bir durum oluyor çünkü, en sağlıklısı yayınlanan son bölüme göre hareket etmek :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bölümdaşım durumu izah etmiş, YBS'ciler olarak çok yoğunuz, başka hiçbir şeye vakit bulamıyoruz :A Neyse şaka bir yana da, yarın izlersem yorum da yapacağım ardından. Çok geride olunca yazasım gelmiyordu zaten, ne düşünsem sonraki bölümde başka bir durum oluyor çünkü, en sağlıklısı yayınlanan son bölüme göre hareket etmek :A

Bu yorum işi yine yatar, Utku beye ek süre verin. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dizinin ikinci sezonu onaylanmış gözümüz aydın :F @MEnes
Kaynak ne Batuhan? :A Ben öyle bir bilgiye ulaşmadım ama yapımcı bu sezon için rahat rahat izleyin demiş :A
65965
Sezon sonu demek 20 bölüm demek ve 20 bölüm demek yurt dışında 80 bölüm demek, ben 12 bölüm için bile benim için ideall rakam diyordum. 20 bölüm mükemmel olur ki zaten senaryo ve heyecan konusunda tıkanacak gibide durmuyor dizi ? 13'ten sonra bizim kanalımıza diziyi çıtlatacam :Z
@MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kaynak ne Batuhan? :A Ben öyle bir bilgiye ulaşmadım ama yapımcı bu sezon için rahat rahat izleyin demiş :A
Ekli dosyayı görüntüle 65965
Sezon sonu demek 20 bölüm demek ve 20 bölüm demek yurt dışında 80 bölüm demek, ben 12 bölüm için bile benim için ideall rakam diyordum. 20 bölüm mükemmel olur ki zaten senaryo ve heyecan konusunda tıkanacak gibide durmuyor dizi ? 13'ten sonra bizim kanalımıza diziyi çıtlatacam :Z
@MEnes
Batu dizi devam diyorsa geçmiş olsun, dizinin kalan son bölümlerinin tadını çıkarın :A @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ekli dosyayı görüntüle 65965
@MEnes
Batu dizi devam diyorsa geçmiş olsun, dizinin kalan son bölümlerinin tadını çıkarın :A @MEnes
Konu HALKA olunca umutlandırıp utandırmayın, bunu kaldıramam... 20 bölüm beni kesmez ikinci sezon istiyorum. Eğer senaristler hikaye bitmedi anlatacaklarımız var diyip de 20'de erken bitirilirse ben o işi kabul etmemmm. 2. sezon ya olacak ya olacak...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Offffff fragman efsane :eek:
:eek:
Çağatay, Kaan, Cihangir... Seçimi Hümeyra'ya bırakıyorlar galiba. Sadece biri sağ çıkacak demekte ne ya :( olmasın öyle :T:

önizleme
ilk fragmandaki anahtarla çayı karıştırma bu sorgu odasında yapılacak büyük olasılıkla. Altan beyin yüz ifadesini merak ediyorum anahtarı gördüğünde :Z

• Harika
Reactions: MEnes and Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Çağatay, Kaan, Cihangir... Seçimi Hümeyra'ya bırakıyorlar galiba. Sadece biri sağ çıkacak demekte ne ya :( olmasın öyle :T:

önizleme
ilk fragmandaki anahtarla çayı karıştırma bu sorgu odasında yapılacak büyük olasılıkla. Altan beyin yüz ifadesini merak ediyorum anahtarı göreceğinde :Z
Çok bomba bölüm geliyor :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

önizleme
ilk fragmandaki anahtarla çayı karıştırma bu sorgu odasında yapılacak büyük olasılıkla. Altan beyin yüz ifadesini merak ediyorum anahtarı gördüğünde :Z
MÜKEMMEL bir bölüm geliyor. Tanıtımlar gerçekten müthiş. Altan sahnesi, Cihangir'le Kaan'ın gideceğimiz kişi dediği kişi, Cengiz Han sahnesi, Hümeyra'da o dedikleri... Gerçekten çılgın bir merak var. Ve daha 55 saat var...

• Harika
Reactions: Turkuazz and Dosi