TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çarşamba Ertuğrul ve özellikle gündüzleri Aileler yarışıyor izlerken her reklamda Kadirin dizisi tantılıyor ve ben bu Halkayı reklamda hiç görmedim neye benziyor bilmiyorum :A

Kadiri her reklamda gösteriyorlar anlamadım :F
Sana aç izle diyoruz işte, boşver reklamı :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
5. bölümü Televizyondan keyifle izledim. TRT'nin reklam kısmıda harika( son reklamdan sonra beklememek gerektiğini bilsem bile :A) Sıkılmadan izledim.
@Sherlock ikinci spoi kutusunu açabilirsin sen :A

4. bölümde ters köşe olduk ve kafada bir sürü sorular döndü. Dizideki her karakterin hikayeye bir bağlantısı oluyor. Boş kimse yok.
Halkanın başındaki Hümeyra nasıl olur, Kaan'ı bile bile zamanında hapishaneye omu yolladı, amaç onu korumak mı yoksa kendine asker olarak yetiştirmek mi? diye bin bir soru ama bu bölümde tam olmasada biraz birşeyleri anladık gibi. Halkanın başında değilde aslında aralarına sızmış gibi geldi bana çünkü Terzi hakkında bilgiye sahip değildi ve galiba başındaki kişi o hasta adam ve Hümeyra onun yerine geçip emirler veriyor ama tabi o adamında başında birileri vardır elbet.
Bahar Kaan'a yardım etmekle beni şaşırttı.

Müjgan bu bölümde devleşti. Babasının işlerini o yürütecektir.
Bölümde en komik kısım : Bu arada kendisi Aşk ve Mavi filminden izlediğim oyuncu. Beni güldürmeye devam ediyor :A @denizz19 spoi kutusuna bak @serhatt
@MEnes @batuhankaralar @MasacRE @Sherlock @turkuazz @xemrexxx
5. bölümü az önce bitirdim ve direk uykuya gideceğim elbette. :A Yarın diziyle ilgili spoiler içeriğinde bir şeyler karalarım. Ama şunu söyleyebilirim ki bu dizi ciddi manada MUAZZAM...

• Harika
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
3. bölümü de izledim, dizi müthiş gidiyor. Böyle devam ederse @batuhankaralar bile bırakamaz diziyi o derece iyi :A
Dizi gerçekten kusursuz. Kusur arıyorum bulamıyorum, boş sahne arıyorum bulamıyorum, boş karakter arıyorum bulamıyorum. Kötü olan bir şey asla ve asla bulamıyorum. EZEL potansiyelinde belki de onu bile geçebilecek düzeyde bir iş şuan. İnşallah bozulmaz bu seviyesini korur...

• Beğendim
Reactions: MasacRE

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
5. bölümü Televizyondan keyifle izledim. TRT'nin reklam kısmıda harika( son reklamdan sonra beklememek gerektiğini bilsem bile :A) Sıkılmadan izledim.
@Sherlock ikinci spoi kutusunu açabilirsin sen :A

4. bölümde ters köşe olduk ve kafada bir sürü sorular döndü. Dizideki her karakterin hikayeye bir bağlantısı oluyor. Boş kimse yok.
Halkanın başındaki Hümeyra nasıl olur, Kaan'ı bile bile zamanında hapishaneye omu yolladı, amaç onu korumak mı yoksa kendine asker olarak yetiştirmek mi? diye bin bir soru ama bu bölümde tam olmasada biraz birşeyleri anladık gibi. Halkanın başında değilde aslında aralarına sızmış gibi geldi bana çünkü Terzi hakkında bilgiye sahip değildi ve galiba başındaki kişi o hasta adam ve Hümeyra onun yerine geçip emirler veriyor ama tabi o adamında başında birileri vardır elbet.
Bahar Kaan'a yardım etmekle beni şaşırttı.

Müjgan bu bölümde devleşti. Babasının işlerini o yürütecektir.
Bölümde en komik kısım : Bu arada kendisi Aşk ve Mavi filminden izlediğim oyuncu. Beni güldürmeye devam ediyor :A @denizz19 spoi kutusuna bak @serhatt
@MEnes @batuhankaralar @MasacRE @Sherlock @turkuazz @xemrexxx
ne işi var bu paçavranın bu kaliteli dizide :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dizi gerçekten kusursuz. Kusur arıyorum bulamıyorum, boş sahne arıyorum bulamıyorum, boş karakter arıyorum bulamıyorum. Kötü olan bir şey asla ve asla bulamıyorum. EZEL potansiyelinde belki de onu bile geçebilecek düzeyde bir iş şuan. İnşallah bozulmaz bu seviyesini korur...

En son bu yorumu Çukur için yapmıştın ve dizi senaryo olarak çökmüştü. Attın yine zehirli oku, geçmiş olsun. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
4 reyting alan dizi 3’e düşmüş, adım adım bitiriyor @MEnes diziyi. :A
Reyting umrumda değil. Ben diziden aldığım keyfe bakarım. Trt bitirmez bu diziyi bitiremezz. :A Bir efsanenin doğuşuna ve ilerleyişine şahit oluyorum canlı canlı. Bundan daha büyük sanat zevki olamaz. :A Bu arada Çukur falan demişsin, aman diyim deme öyle şeyler. :A Çukur'un o benim de çok sevdiğim ilk 20 bölümü bile bu dizinin dün gece yayınladığı 48 saniyelik 6. bölüm fragmanı kadar kaliteli olamaz. :A Ben uzun süredir bir diziden böyle etkilenmemiştim. Gerçekten izlerken aldığım hazzı kelimeler zor ifade ediyor. :A

• İlginç
  • Harika
Reactions: xemrexxx and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Çukur'un o benim de çok sevdiğim ilk 20 bölümü bile bu dizinin dün gece yayınladığı 48 saniyelik 6. bölüm fragmanı kadar kaliteli olamaz. :A Ben uzun süredir bir diziden böyle etkilenmemiştim. Gerçekten izlerken aldığım hazzı kelimeler zor ifade ediyor. :A
Çukur'cular gelsinde yorum görsun be :D MEnes'i hiç böyle çoşkulu görmemiştim :A
@Arslan Bey e de ileteyim şunu ?A
@xemrexxx @MasacRE @serhatt @turkuazz @Forumdash @Doğu @Sherlock @kerem @batuhankaralar @denizz19 @dreamy @mesmeso61
Bu da bizim fragman :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çukur'cular gelsinde yorum görsun be :D MEnes'i hiç böyle çoşkulu görmemiştim :A
@xemrexxx @MasacRE @serhatt @turkuazz @Forumdash @Doğu @Sherlock @kerem @batuhankaralar @denizz19 @dreamy @mesmeso61
Mehmet Yılmaz Ak'ın diziye katılmasına o kadar sevindim ki... Fragman zaten çılgın atıyor, dün gece ilk izlediğimde gece 3 falan çığlık attım resmen. :A Dizi bozmadan hatta üstüne koya koya gitmeye devam ediyor. Böyle devam ederse ileride çok başka şeyler konuşacağız gibi. :D

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Reyting umrumda değil. Ben diziden aldığım keyfe bakarım. Trt bitirmez bu diziyi bitiremezz. :A Bir efsanenin doğuşuna ve ilerleyişine şahit oluyorum canlı canlı. Bundan daha büyük sanat zevki olamaz. :A Bu arada Çukur falan demişsin, aman diyim deme öyle şeyler. :A Çukur'un o benim de çok sevdiğim ilk 20 bölümü bile bu dizinin dün gece yayınladığı 48 saniyelik 6. bölüm fragmanı kadar kaliteli olamaz. :A Ben uzun süredir bir diziden böyle etkilenmemiştim. Gerçekten izlerken aldığım hazzı kelimeler zor ifade ediyor. :A
Kadrosunda Hande Erçel'in bulunduğu TRT dizisini fazla abartıyorsunuz bence. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Mehmet Yılmaz Ak'ın diziye katılmasına o kadar sevindim ki... Fragman zaten çılgın atıyor, dün gece ilk izlediğimde gece 3 falan çığlık attım resmen. :A Dizi bozmadan hatta üstüne koya koya gitmeye devam ediyor. Böyle devam ederse ileride çok başka şeyler konuşacağız gibi. :D
Mükemmel ve üstüne kata kata ilerliyor bakalım. Yorumunu bekliyorum bölümler hakkında :D Seninle 8. Gün izliyorduk kısa sürdü. Bu dizi en az 20 görür, fazla bilmiyorum. Aslında kısa süren dizileri seviyorum. Uzayınca bozuyor kendini.

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
H

Kadrosunda Hande Erçel'in olduğu TRT dizisini fazla abartıyorsunuz bence. :A
Olayın Hande Erçel'le veya diğer oyuncularla hiç bir alakası yok. Çünkü olay tamamen SENARYO. Öyle bir senaryo var ki elde, dolayısıyla öyle karakterler var ki elde sırıtan ve kusur bulacağımız herhangi bir şey yok. Gerçekten YOK. Böyle üst düzey dizileri izlerken çok dikkatli izlerim, yani kusur ararım ve genelde bir şekilde bulurum. Ama bu dizide aradım, aradım, aradım, ne yaparsam yapayım bulamadım ilk 5 bölümde. :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: kerem and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kadrosunda Hande Erçel'in bulunduğu TRT dizisini fazla abartıyorsunuz bence. :A
Önyargıya bak. Sizin Sena'nızdan kat ve kat daha güzel rolü ve oyunculuğu var. Çok yakışmış rolü kendisine :Z
sen izlemeden yorum yapıyorsun ama ben izleyip yorum yapıyorum ;)

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Mükemmel ve üstüne kata kata ilerliyor bakalım. Yorumunu bekliyorum bölümler hakkında :D Seninle 8. Gün izliyorduk kısa sürdü. Bu dizi en az 20 görür, fazla bilmiyorum. Aslında kısa süren dizileri seviyorum. Uzayınca bozuyor kendini.
Tüm bölümleri tek tek olmasa bile ilk 5 bölüm hakkında spoilerlı bir şeyler söylerim, özellike 4 ve 5. bölüm ağırlıklı olarak. Evet o dizi de başarılıydı epey. Ama Halka'yı gerçekten çok farklı bir yere koyabilirim. Bozmazsa bu düzeyde giderse tarihe geçeceğinden yüzde yüz eminim. 2. sezon olma ihtimalini çok yüksek görüyorum ve istiyorum. :D

• Harika

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
FB_IMG_1549224651829.jpg

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Biraz abartılmış REALİTE. :A
Valla ben senaryo Ka oyunculuğa da bakıyorum %50-50yani halka da Kaan Yıldırım hariç diğer genç başroller çukurun yanında amatör kalıyor o yüzden tercihim çukur :X haaa handeciğim erçelcigim kötü oynasa da bıkmadan 7/24. İzlerim orası ayrı :A