TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sen zaten övgüyü hak etmeyen bir sanat eserini asla övmez, aksine bol bol gömersin adaşım. Senin zevklerine ve renklerine güvenirim o yüzden. Dediğim gibi en müsait zamanda başlayacağım bu amansızca övülen sanat eserine. :A
Kesinlikle yoldaşım, gerçekten uzun yıllardır böyle bir sanat eseriyle karşılaşmamıştım. Diğer tüm sanatlar yanında sönük kalıyor. Bu kadar orjinal bir işi 2019 yılında yapmaları takdire şayan bir iş. Yönetmene, senariste, oyunculara, set ekibine, emeği geçen herkese saygılarımı gönderiyorum. Başlayınca sen de bu dediklerimden farklı bir şey söylemeyeceksin zaten, Halka'ya düşeceksin ve çıkamayacaksın. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@MasacRE @Sherlock hesap verin derhal. Utku güncele geldin mi, Adaş diziye başladın mı? :A Bu akşam efsane bir 6. bölüm geliyo ve bilin bakalım diziye kim katıldı, Mehmet Yılmaz AK!

TRT dizinin bu kadar reklamını yapmadı adaşım. Utku beyi bilmiyorum ancak ben henüz başlamadım. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
TRT dizinin bu kadar reklamını yapmadı adaşım. Utku beyi bilmiyorum ancak ben henüz başlamadım. :A
Başla artık adaşım, geç olsun güç olmasın de ve başla. :A Sonra zaten bir anda kendini güncel bölüme gelmiş olarak bulacaksın. Ne oldu bana böyle, Halka'ya düştüm heralde diyeceksin. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Sherlock kaliteden yoksun kalıyorsun. Üzülüyorum sana :A
Ben 3. bölümde tıkandım şu an ama tamamlayacağım eksik bölümleri en kısa zamanda :A
6. bölüm bünyene çok gelir böyle 3 bölümde tıkanacaksan :A @MEnes 4. bölüm bomba bomba diye az dolanmadı ortalarda. Biriktirme fazla. Bu arada Bizim Hasan çok konuşkan filmde, İskender'i solladı. ilk spoi yemiş ol :A

Neyse bölümü spoi kutusuna alacam. @MEnes ve izliyorsa @batuhankaralar bakabilir :A

Terzinin ilk baştaki kazağını çıkarıp "veda edip" gitmesi baya havalıydı :A Sonradan Terzimiz yeniden sarılara bürünüp ortalığı kasıp kavurdu :A
Şu Çağatay baya manyak bir karakter çıktı ama terzi olmadan beceremezdi bu işi. Survivor Hasan'ımız galiba ismi Özcan dizide, sessiz bir karaktermiş :A o boy endam ses olmayınca pek bir etki yaratmadı bende :A

Gel gelelim Hümeyra'ya. Ona çok pis bir tuzak kurulmuş oldu ve bu işten nasıl sıyrılacak çok merak ediyorum. Baya ortalık karıştı. Bölüm başı biraz durgun gibi gelmişti ama sonradan olaylar öyle oluştuki sondaki tempo çok fazlaydı :A
Ben başlarda Kaan, Cihangir'den onun babasından dolayı nefret eder sanıyordum ama baya baya Cihangir'i sevdi ve endişelendi bununla 2 kere.
Cihangir'in doktorundada var birşeyler.
7. bölüm tanıtımınıda paylaşalım :Z

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

6. bölüm bünyene çok gelir böyle 3 bölümde tıkanacaksan :A @MEnes 4. bölüm bomba bomba diye az dolanmadı ortalarda. Biriktirme fazla. Bu arada Bizim Hasan çok konuşkan filmde, İskender'i solladı. ilk spoi yemiş ol :A

Neyse bölümü spoi kutusuna alacam. @MEnes ve izliyorsa @batuhankaralar bakabilir :A

Terzinin ilk baştaki kazağını çıkarıp "veda edip" gitmesi baya havalıydı :A Sonradan Terzimiz yeniden sarılara bürünüp ortalığı kasıp kavurdu :A
Şu Çağatay baya manyak bir karakter çıktı ama terzi olmadan beceremezdi bu işi. Survivor Hasan'ımız galiba ismi Özcan dizide, sessiz bir karaktermiş :A o boy endam ses olmayınca pek bir etki yaratmadı bende :A

Gel gelelim Hümeyra'ya. Ona çok pis bir tuzak kurulmuş oldu ve bu işten nasıl sıyrılacak çok merak ediyorum. Baya ortalık karıştı. Bölüm başı biraz durgun gibi gelmişti ama sonradan olaylar öyle oluştuki sondaki tempo çok fazlaydı :A
Ben başlarda Kaan, Cihangir'den onun babasından dolayı nefret eder sanıyordum ama baya baya Cihangir'i sevdi ve endişelendi bununla 2 kere.
Bölümü gece 1'de başlayıp 3.30'da bitirdim. Tabi doğal olarak sabah geç kaldım işe. Ama sor değdi mi, sonuna kadar...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Yok yetişirim ya, başlangıcı yapmak önemliydi zaten gerisi kolay artık :A @Sherlock da başlasa dayanamaz izler aslında ama inat etti başlamıyor beyefendi :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ben bıraktım EDHO son sürat düşmeye başladı :A Neyse bir ara tv'den izleyeyim de reytingimiz yükselsin :F

Aradan sonra düştü dizi, seninle alakası yok satıcı adam. :A Şimdi tekrar toparladı zaten, sen Halka'ya geçtin Halka'yı çökerttin asıl. :A @Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060