TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
5. bölümü Televizyondan keyifle izledim. TRT'nin reklam kısmıda harika( son reklamdan sonra beklememek gerektiğini bilsem bile :A) Sıkılmadan izledim.
@Sherlock ikinci spoi kutusunu açabilirsin sen :A

4. bölümde ters köşe olduk ve kafada bir sürü sorular döndü. Dizideki her karakterin hikayeye bir bağlantısı oluyor. Boş kimse yok.
Halkanın başındaki Hümeyra nasıl olur, Kaan'ı bile bile zamanında hapishaneye omu yolladı, amaç onu korumak mı yoksa kendine asker olarak yetiştirmek mi? diye bin bir soru ama bu bölümde tam olmasada biraz birşeyleri anladık gibi. Halkanın başında değilde aslında aralarına sızmış gibi geldi bana çünkü Terzi hakkında bilgiye sahip değildi ve galiba başındaki kişi o hasta adam ve Hümeyra onun yerine geçip emirler veriyor ama tabi o adamında başında birileri vardır elbet.
Bahar Kaan'a yardım etmekle beni şaşırttı.

Müjde bu bölümde devleşti. Babasının işlerini o yürütecektir.
Bölümde en komik kısım : Bu arada kendisi Aşk ve Mavi filminden izlediğim oyuncu. Beni güldürmeye devam ediyor :A @denizz19 spoi kutusuna bak @serhatt
Deniz, 'İsmetimiz' korkudan bayılıyor :A
64868
64869
@MEnes @batuhankaralar @MasacRE @Sherlock @turkuazz @xemrexxx

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Koca kafalı @batuhankaralar yeter sana @MEnes ?A:A Belanı yanı dizi arkadaşını bulmussun ?A:A @MasacRE @Sherlock
Ben bir diziyi bu kadar övdükten sonra ve dizi de bu kadar MUAZZAM olduktan sonra ne @Sherlock yoldaşım ne de @MasacRE yoldaşım beni yalnız bırakır. :A Sen rahat ol Çikooo, bu dizi sahipsiz kalmaz bu forumda. :A
3. bölümü de izledim, dizi müthiş gidiyor. Böyle devam ederse @batuhankaralar bile bırakamaz diziyi o derece iyi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
5. bölümü Televizyondan keyifle izledim. TRT'nin reklam kısmısa harika( son reklamdan sonra beklememek gerektiğini bilsem bile :A) Sıkılmadan izledim.
@Sherlock ikinci spoi kutusunu açabilirsin sen :A
4. bölümde ters köşe olduk ve kafada bir sürü sorular döndü. Dizideki her karakterin hikayeye bir bağlantısı oluyor. Boş kimse yok.
Halkanın başındaki Hümeyra nasıl olur, Kaan'ı bile bile zamanında hapishaneye omu yolladı, amaç onu korumak mı yoksa kendine asker olarak yetiştirmek mi? diye bin bir soru ama bu bölümde tam olmasada biraz birşeyleri anladık gibi. Halkanın başında değilde aslında aralarına sızmış gibi geldi bana çünkü Terzi hakkında bilgiye sahip değildi ve galiba başındaki kişi o hasta adam ve Hümeyra onun yerine geçip emirler veriyor ama tabi o adamında başında birileri vardır elbet.
Bahar Kaan'a yardım etmekle beni şaşırttı.

Müjgan bu bölümde devleşti. Babasının işlerini o yürütecektir.
Bölümde en komik kısım : Bu arada kendisi Aşk ve Mavi filminden izlediğim oyuncu. Beni güldürmeye devam ediyor :A @denizz19 spoi kutusuna bak @serhatt
@MEnes @batuhankaralar @MasacRE @Sherlock @turkuazz @xemrexxx
Sen film izlemiyor muydun ne ara izledin tüm bölümleri :eek: Ben 3'ü izledim en son :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3. bölümü de izledim, dizi müthiş gidiyor. Böyle devam ederse @batuhankaralar bile bırakamaz diziyi o derece iyi :A
Zamanla yarışıyorsunuz öyle bir filmde vardı bitmeden yetiş :A :A :A

Ama reytinglerine baktım az önce Salı reyting yarışması için ve dizinin reytingide yeterliymiş 4 :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Sen film izlemiyor muydun ne ara izledin tüm bölümleri :eek: Ben 3'ü izledim en son :A
Mesajima tepki bırak be :A
Filmleri pazar günü bitirdim ben. Bunuda baştan izleyecektim (ilk iki bölüm zaten izlemiştim ama tekrar izleyecektim) ama @MEnes ile profilden yazıştık ve okadar beklentiye soktuki beni dayanamayıp 3 ve 4 te bakıp 5. bölüme yetiştim akşam :A
Hem artık telefonumu yormayacam. bundan sonra Çarpışma'da Halka'da Tv'den bakmaya çalışacağım :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mesajima tepki bırak be :A
Filmleri pazar günü bitirdim ben. Bunuda baştan izleyecektim (ilk iki bölüm zaten izlemiştim ama tekrar izleyecektim) ama @MEnes ile profilden yazıştık ve okadar beklentiye soktuki beni dayanamayıp 3 ve 4 te bakıp 5. bölüme yetiştim akşam :A
Hem artık telefonumu yormayacam. bundan sonra Çarpışma'da Halka'da Tv'den bakmaya çalışacağım :D
Cevap yazdım işte ne yapacaksın tepkiyi :A Spoilerı açmadan tepki veremem :A İyi ben de 6. bölüme kadar yetişmiş olurum, ama TV'den izlemem, netten devam :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O da 4 civarı almış, çok farklı değil Halka'dan :A
Çarşamba Ertuğrul ve özellikle gündüzleri Aileler yarışıyor izlerken her reklamda Kadirin dizisi tantılıyor ve ben bu Halkayı reklamda hiç görmedim neye benziyor bilmiyorum :A

Kadiri her reklamda gösteriyorlar anlamadım :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE