FOX Gotham 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@daha gotham izlemedim @Çiğdem- izleyip geliyorum bir 5 dakika bekle :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
1x15 . bölüm

güzeldi

bruce ormanda piknik yaptı bacağı kırıldı ömerçipin :)
kedi kızı göremedik
korku fobisi olan bobi yi yakaladı bizim jim le harvey
bölümün tek güzel tarafı penguen in fish money e ait kumarhaneye sahip olmasıydı

@sürgünüm ün doktor tommiks i adli tüp ! azmanı oldu karakolda ikide bir gordona pandik atıyor gordon utancından yerin dibine giriyor çok utangaç :))

fish mace denen zenciyi öldürüp hapishane reisi oldu falan filan işte ..

yani pek güzel bir bölüm değildi :)

@Çiğdem- @OzaN @yatutarsa @Harunnn60 @sokak sanati @xemrexxx @MelankoliK @gözlemci

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x15 . bölüm

güzeldi

bruce ormanda piknik yaptı bacağı kırıldı ömerçipin :)
kedi kızı göremedik
korku fobisi olan bobi yi yakaladı bizim jim le harvey
bölümün tek güzel tarafı penguen in fish money e ait kumarhaneye sahip olmasıydı

@sürgünüm ün doktor tommiks i adli tüp ! azmanı oldu karakolda ikide bir gordona pandik atıyor gordon utancından yerin dibine giriyor çok utangaç :))

fish mace denen zenciyi öldürüp hapishane reisi oldu falan filan işte ..

yani pek güzel bir bölüm değildi :)

@Çiğdem- @OzaN @yatutarsa @Harunnn60 @sokak sanati @xemrexxx @MelankoliK @gözlemci
hahah ayy dengesizmisin sen beee spoisiz güzeldi bölüm diyorsun sonra spoi içinede güzel değildi bölüm diyorsun :F:F:F

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,755
Puanı
1,061
1x10

Bölüm aksiyonlar başladı aksiyonla bitti çok sürükleyici bi bölüm olmuş tabi Cat'i daha fazla görmemiz de güzel oldu. :)

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,835
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x15

Bugüne kadarki en vasat bölümü olabilir, zaten imdb puanı da bunu doğruluyor. (Tabii imdb puanı benim puan kadar acımasız değil)

Bomboş bölümdü pek bir şey yoktu.

Maroni ve Falcone'un ilişkileri cidden ilginç. Birlikteyken sanırsın 40 yıllık sıkı dost. :):)

Bruce sahnelerinden gereksiz bir aksiyon yaratılmış.

Kötü adam zaten çok kötüydü. Supernatural'a döndürdüler biraz diziyi. :D

Fish yine hükmedecek bir ortam buldu. :(

Penguen muradına erdi, Maroni de dokunmayacak şimdilik. :)

6/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere @sürgünüm @OzaN
16.bölümü izledim ayyy hepimizin beklediği an geldi hemen izleyin ve sonra bakın yorumuma :F:F:F

jokeri sonunda gördük jerome adlı annesini öldüren çocuk joker şimdi tam joker olmamış hali bende diziye yakışmış joker olarak gelen çocuk shameles dizisinden tanınan
cameron monaghan mış hayırlı olsun :Z:Z:Z
Gotham-Young-Joker-Trailer-Reveal-570x294.jpg

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
1x16. Bölüm

owww neler oldu neler

fish money in tüm sahnelerinden nefret ettim kadını sevmiyorum ölse güzel olur :)
penguen e keltoş tarafından getirilen fish in eski yardımcısı butch un dansı süperdi belkide bölümün en güzel sahnesiydi :)

bruce yönetim kurulunu adalete davet ediyorda kimse iplemiyor :) bruce un daha çok fırın ekmek yemesi lazım :)

kedi kızla ivy barbarayı giyindirip kuşandırdı güya barbiş jim gordon a hava atacaktı tamda geldiki jim lee tommiks e yumulmuş kadının hayalleri yıkıldı..

jerome adlı palyaço veledi harika bir karakter olmuş, @Çiğdem- eğer joker buysa iyi seçim bence :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x16. Bölüm

owww neler oldu neler

fish money in tüm sahnelerinden nefret ettim kadını sevmiyorum ölse güzel olur :)
penguen e keltoş tarafından getirilen fish in eski yardımcısı butch un dansı süperdi belkide bölümün en güzel sahnesiydi :)

bruce yönetim kurulunu adalete davet ediyorda kimse iplemiyor :) bruce un daha çok fırın ekmek yemesi lazım :)

kedi kızla ivy barbarayı giyindirip kuşandırdı güya barbiş jim gordon a hava atacaktı tamda geldiki jim lee tommiks e yumulmuş kadının hayalleri yıkıldı..

jerome adlı palyaço veledi harika bir karakter olmuş, @Çiğdem- eğer joker buysa iyi seçim bence :)
evet cnm joker ooo henüz joker olmamış hali çok iyi bir seçim bencede tipi gülüşü çok iyi oturmuş rolune şöyle bir yorumlara baktım sitelerde herkes beğenmiş :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
evet cnm joker ooo henüz joker olmamış hali çok iyi bir seçim bencede tipi gülüşü çok iyi oturmuş rolune şöyle bir yorumlara baktım sitelerde herkes beğenmiş :F:F:F
ağlarken aında yüz ifadesinin değişmesi sırıtışı falan güzeldi :) gordonda bayağı bir şaşkınlığa uğradı :)

tommiks adlı kadın gordona nefes aldırmadı bölüm boyunca, sonunda yatağa attıda rahatladı:) ben barbaraya acıdım insanın koşup teskin edesi geliyor kızı :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,835
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x16

Bölüm eh iştelik bir bölümdü ama Cameron Monaghan'ı ilk kez gördük, role cuk oturmuş, harika olmuş. Shameless'taki performansının çok ötesinde. :) @yatutarsa

Bruce patronluğa soyundu. Güzeldi onun sahneler. :)

Kedi ve Barbara'nın sahneleri iyiydi. :)

Dr. Thompkins iyi güzel de çok ergen davranışları var. :D

Fish bence de ölsün. Her sahnesi vakit kaybı. :(

Penguenin arada bir gözükmesi yetiyor. Malum adamdan korkması falan komikti baya. :D

7/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x16

Bölüm eh iştelik bir bölümdü ama Cameron Monaghan'ı ilk kez gördük, role cuk oturmuş, harika olmuş. Shameless'taki performansının çok ötesinde. :) @yatutarsa

Bruce patronluğa soyundu. Güzeldi onun sahneler. :)

Kedi ve Barbara'nın sahneleri iyiydi. :)

Dr. Thompkins iyi güzel de çok ergen davranışları var. :D

Fish bence de ölsün. Her sahnesi vakit kaybı. :(

Penguenin arada bir gözükmesi yetiyor. Malum adamdan korkması falan komikti baya. :D

7/10
Aman iyi takılsın Gotham'da :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
1x17. Bölüm

yer yer çok güzeldi genel itibariyle ortalama bir bölümdü ilk kez fish money i sevdim :)

fish money doktor un tehdidi karşısında kaşıkla gözünü çıkardı iğrençti ama olan fish e olduğu için sevindim keşke diğerinide çıkarsaydı kör kör dolaşsaydı kazulet :)
penguen i son bir kaç bölümdür çok korkak ve etkisiz yaptılar oysa baştaki penguen karakterini sevmiştik hem korkak hem üçkağıtçı hem alttan alan hemde fırsat bulunca karşıdakinin ebesini belleyen muhteşem penguen geri döner umarım :)
butch davulu, penguenden önce alkol bulmayı başardı geçen bölüm robotlaşmıştı bu bölüm normale dönmüş..
bruce un alfred i arkadaş kurbanı oldu reggie denen arkadaşıda wayne şirketindeki bruce u safdışı etmek isteyen elemanların adamıymış ya da parayla hizmet ediyormuş ? neyse bir kaç bölüme alfred iyileşir onu diziden çıkarmazlar :)
barbara kedi kızı cicili bicili giyindirecekti kedi kızın terslemesiyle kadının kalbi kırıldı barbişi teselli etmek lazım, bu aralar ne kadından ne erkekten yana şanslı kimse yüz vermiyor kadına :)
tommiks adlı kıl doktor çıkmadı mutluyuz
banka soygunu güzeldi o işide her zamanki gibi gordonla harvey çözdü :)

yatutarsa bu diziyi izliyormuydu ya ? yanlışlıkla yine etiketlemişim :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x17. Bölüm

yer yer çok güzeldi genel itibariyle ortalama bir bölümdü ilk kez fish money i sevdim :)

fish money doktor un tehdidi karşısında kaşıkla gözünü çıkardı iğrençti ama olan fish e olduğu için sevindim keşke diğerinide çıkarsaydı kör kör dolaşsaydı kazulet :)
penguen i son bir kaç böümdür çok korkak ve etkisiz yaptılar oysa baştaki penguen karakterini sevmiştik hem korkak hem üçkağıtçı hem alttan alan hemde fırsat bulunca karşıdakinin ebesini belleyen muhteşem penguen geri döner umarım :)
butch davulu penguenden önce alkol bulmayı başardı geçen bölüm robotlaşmıştı bu bölüm normale dönmüş..
bruce un alfred i arkadaş kurbanı oldu reggie denen arkadaşıda wayne şirketindeki bruce u safdışı etmek isteyen elemanların adamıymış ya da parayla hizmet ediyormuş ? neyse bir kaç bölüme alfred iyileşir onu diziden çıkarmazlar :)
barbara kedi kızı cicili bicili giyindirecekti kedi kızın terslemesiyle kadının kalbi kırıldı barbişi teselli etmek lazım bu aralar ne kadından ne erkekten yana şanslı kimse yüz vermiyor kadına :)

izlemiyorum ama elini korkak alıştırma etiketle istediğin zaman :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x17. Bölüm

penguen i son bir kaç bölümdür çok korkak ve etkisiz yaptılar oysa baştaki penguen karakterini sevmiştik hem korkak hem üçkağıtçı hem alttan alan hemde fırsat bulunca karşıdakinin ebesini belleyen muhteşem penguen geri döner umarım :)
butch davulu, penguenden önce alkol bulmayı başardı geçen bölüm robotlaşmıştı bu bölüm normale dönmüş..
barbara kedi kızı cicili bicili giyindirecekti kedi kızın terslemesiyle kadının kalbi kırıldı barbişi teselli etmek lazım, bu aralar ne kadından ne erkekten yana şanslı kimse yüz vermiyor kadına :)

17.bölümü izledim bende @destere @OzaN
yyy barbara kedi kıza asılıyor galiba hahaha kedikız şuan erkeklerden daha çok barbaraya dikkat etmeli çünkü barbaranın bir kadın için gordon gibi bir adamı terk ettiğini biliyoruz barbara kedikıza göz koymuş bence hahaha:F:F:F

@destere penguenin neden pasif konuma geçtiği çok açık joker tek bölümlük gelmedi bu diziye sezon finali yapmadan önce joker diziye ağırlığını koyup sezon finalinden önce son 4 bölüme falan jokere yer vericekler diye düşünüyorum penguenin pasif duruma geçmesi oyüzden bence en geç 19 bölümdeden itibaren sezon finaline kadar son 3-4 bölüme joker ağırlıklı olucağını düşünüyorum penguen oyüzden pasif duruma düşmeye şimiden başladı gbi görünüyor :F:F:F

kırmızı başlık çetesi çok komikti aklıma kırmızı başlılı kız geldi sürekli hahaha:F

ahh alfred ölücek diye çok korktum yaaa kesinlikle ölmemeli buluceye daha öğreticek çok şeyi var zaten batmana dönüştüğü zamanda alfred yaşıyordu sonucta:-):-):-)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
17.bölümü izledim bende @destere @OzaN
yyy barbara kedi kıza asılıyor galiba hahaha kedikız şuan erkeklerden daha çok barbaraya dikkat etmeli çünkü barbaranın bir kadın için gordon gibi bir adamı terk ettiğini biliyoruz barbara kedikıza göz koymuş bence hahaha:F:F:F

@destere penguenin neden pasif konuma geçtiği çok açık joker tek bölümlük gelmedi bu diziye sezon finali yapmadan önce joker diziye ağırlığını koyup sezon finalinden önce son 4 bölüme falan jokere yer vericekler diye düşünüyorum penguenin pasif duruma geçmesi oyüzden bence en geç 19 bölümdeden itibaren sezon finaline kadar son 3-4 bölüme joker ağırlıklı olucağını düşünüyorum penguen oyüzden pasif duruma düşmeye şimiden başladı gbi görünüyor :F:F:F

kırmızı başlık çetesi çok komikti aklıma kırmızı başlılı kız geldi sürekli hahaha:F

ahh alfred ölücek diye çok korktum yaaa kesinlikle ölmemeli buluceye daha öğreticek çok şeyi var zaten batmana dönüştüğü zamanda alfred yaşıyordu sonucta:-):-):-)
barbara iyiniyetli orda kedi kıza sulanmıyor sen yanlış anlamışsın :))
kedi kız saftirik davrandı ne güzel elbiseler vardı giyinse güzel güzel harika olurdu :)
penguen karakterini sevdik joker penguen kadar ilginç bir karakter olmaz heleki o gün gösterdikleri çocuktan penguen in onda biri kadar ilginç bir karakter yaratamazlar, ilerde belki joker in büyüklük hali ilginç olabilirde şimdiki ergen joker penguenin tıranağı etmez :) bence yol yakınken bu hatalarından dönsünler penguen e ağırlık versinler :)

şu harvey ile jim gordon un olayları çözüşü pek kimsenin umrunda değil onları takip eden olduğunuda sanmıyorum, millet diğer karakterleri izliyordur diziyi ilginç kılan diğer karakterler :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
barbara iyiniyetli orda kedi kıza sulanmıyor sen yanlış anlamışsın :))
kedi kız saftirik davrandı ne güzel elbiseler vardı giyinse güzel güzel harika olurdu :)
penguen karakterini sevdik joker penguen kadar ilginç bir karakter olmaz heleki o gün gösterdikleri çocuktan penguen in onda biri kadar ilginç bir karakter yaratamazlar, ilerde belki joker in büyüklük hali ilginç olabilirde şimdiki ergen joker penguenin tıranağı etmez :) bence yol yakınken bu hatalarından dönsünler penguen e ağırlık versinler :)

şu harvey ile jim gordon un olayları çözüşü pek kimsenin umrunda değil onları takip eden olduğunuda sanmıyorum, millet diğer karakterleri izliyordur diziyi ilginç kılan diğer karakterler :)
hahaahh ayy sapık bir kadın apık bir erkekten daha tehrikelidir cnm kendi cinsine ilgi duyması yeter kedi kız dikkat etmeli ayoll bir kadını gordon gibi bir erkeğe tercih eden bir kadından bahsediyoruz :F:F:F

haklısın gordonun suçlu yakalaması sıkmaya başladı ilk bölümler değişik suçlular hosuma gidiyordu ama şimdi canımı sıkıyor kalıcı bir düşman karakter olmalı bence 5-6 bölüm gidebilicek birisi olmalı victor gibi falan ama her bölüm ölen kişiler sıkmaya başladı artık :-):-):-)

Forum İstatistikleri

Konular
170,479
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon