FOX Gotham 1. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x19

Çocuğu büyütüyorlar galiba. :) 1 ayda 1 bölüm verirlerse büyük gelişim sağlar. :)

Jim şovun başrolünü Penguen'den sert bir şekilde alıyor. Sonda müdüre posta koyması çok iyiydi. :)

Bruce ve Kedi'nin birlikte hareket etmeleri güzel. Alfred'in öcünü aldılar, asıl önemli olan tabii bunları yaptıranlardan hesap sormak bakalım başarılı olabilecekler mi? :)

Fish'in sahneleri @Çiğdem- gibi benim de ilgimi çekmedi, inşallah kısa sürede çıkar diziden. :)
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x20

Milo Ventimiglia diziye çok iyi geldi. Çok güzel bir bölümdü. :)

Jason, Gordon'un yakınından birilerini öldürmek için eski nişanlısına yöneldi. Ancak Barbara'nın ''bana bir otobüs çarpsa kimsenin umrunda olmaz'' sözünden sonra bu fikrinden vazgeçmişti. Bölümün sonunda öğreniyoruz ki Jason, Barbara'nın Gordon ile bir gazete de çekilmiş fotoraflarını görüyor ve tekrar öldürme kararı alıyor. (Umarım öldürür)

Elbiseli Kedi çok güzeldi keşke Bruce ile dans edebilmeyi de becerebilselerdi. :)

Nygma'dan bunu bekliyordum şaşırtmadı. Zamanla gözünü daha da çok karartacaktır. O korkak adam belliki bambaşka bir kişiye dönüşecek. :)

Penguen, kendisi hakkında söylediklerinden sonra Maroni'ye çok kızdı. İkili arasındaki düşmanlık ileriki bölümleri daha zevkli hale getireceğe benziyor. Falcone nerelerde acaba kayboldu?
8/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S01B20 izledim

keşke şu seri katilmasaydı dedirtti.Barbara bile görünmesine rağmen tat alamadım bölümden.Fish ortalıkta yoktu bölüm belki ondan:( Kedi kız elbise giyme sen ben diha:X Gelinlik giyip yakışmayan kızlardan sonra elbise giyip yakışmayan kızları da göstererek bi ilki yaşattın yine de saol ama giyme. Derili deli kız ol sen :X Bruce'a yakışmıştı jilet takım ama ablası gibi duruyordu kedicik :X

Eh bi bölüm olarak benim için, 7/10

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
1x20

Milo Ventimiglia diziye çok iyi geldi. Çok güzel bir bölümdü. :)

Jason, Gordon'un yakınından birilerini öldürmek için eski nişanlısına yöneldi. Ancak Barbara'nın ''bana bir otobüs çarpsa kimsenin umrunda olmaz'' sözünden sonra bu fikrinden vazgeçmişti. Bölümün sonunda öğreniyoruz ki Jason, Barbara'nın Gordon ile bir gazete de çekilmiş fotoraflarını görüyor ve tekrar öldürme kararı alıyor. (Umarım öldürür)

Elbiseli Kedi çok güzeldi keşke Bruce ile dans edebilmeyi de becerebilselerdi. :)

Nygma'dan bunu bekliyordum şaşırtmadı. Zamanla gözünü daha da çok karartacaktır. O korkak adam belliki bambaşka bir kişiye dönüşecek. :)

Penguen, kendisi hakkında söylediklerinden sonra Maroni'ye çok kızdı. İkili arasındaki düşmanlık ileriki bölümleri daha zevkli hale getireceğe benziyor. Falcone nerelerde acaba kayboldu?
8/10
dediğin oyuncu şu hapishane dizisi vardı adını yazamadm
o değilmi omu girdi diziye
ilk bölüm izledim devamını getiremedim ama izlicem inşallah

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
dediğin oyuncu şu hapishane dizisi vardı adını yazamadm
o değilmi omu girdi diziye
ilk bölüm izledim devamını getiremedim ama izlicem inşallah
Daha önceden tanıdığım bir oyuncu değil ama bu diziye heyecan kattığını söyleyebilirim. Rolü hakkında yorum yapmayacağım, sen izlemediğin için heyecanı kaçmasın. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Yok değil. Dizileri karıştırmış olabilir misin? Malum seninde yabancı dizi sayın baya arttı. :)

ogzD49.jpg

allahımmm bu oyuncumu geldi diziye ayy ben hero dan biliyorum
ve çok seviyorum onu ya ayy çok sevindim:Z