FOX Gotham 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
hahaahh ayy sapık bir kadın apık bir erkekten daha tehrikelidir cnm kendi cinsine ilgi duyması yeter kedi kız dikkat etmeli ayoll bir kadını gordon gibi bir erkeğe tercih eden bir kadından bahsediyoruz :F:F:F

haklısın gordonun suçlu yakalaması sıkmaya başladı ilk bölümler değişik suçlular hosuma gidiyordu ama şimdi canımı sıkıyor kalıcı bir düşman karakter olmalı bence 5-6 bölüm gidebilicek birisi olmalı victor gibi falan ama her bölüm ölen kişiler sıkmaya başladı artık :-):-):-)
sapık kadınları bana yolla ben onlardan korkmuyorum hem çokda eğlenceli olur :)) uvvv şimdiden düşüncesi bile beni benden aldı :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x17

Bazı yerleri sıkıcı olsa da iyi bölümdü. Sanıyorum yıllar sonra ilk kez bir drama dizisinde 17. bölümü gördüm. 16'yı The Walking Dead'de görüyorduk ama 17 tuhaf geldi. Keşke 16'da kalsaydı bu da o ayrı konu. :)

Alfred'e üzüldüm. Arkasından Wayne şirketinin çıkmasına da üzüldüm. Bruce'un babasının kurduğu şirketle uğraşması gerekecek. :(

Kedinin o kadar iyi niyetle yaklaşan Barbara'yı terslemesi pek hoşuma gitmedi. :)

Fish'in sahnesi iğrençti. Öbür gözü de gitsin bence varlığı zarar bir karakter kendisi. :)

Penguen pasifti, hatta bölümün en sıkıcı sahneleri onundu...

Soygun olayı biraz ilgi çekiciydi diğer bölümlerin suç olaylarına göre...

7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x18

Eh işte fena bölüm değildi, bazı yerleri güzeldi. :)

Bruce ve kediyi çok az gösterdiler ama bölümün en iyi yanıydı herhalde. :)

Aksiyon sahneleri fena değil ama Gordon ve Harvey'nin sahneleri genel anlamda baya sıkıcı.

Yeni gözüyle Fish de yine sıkıcıydı...

Dizinin geriye 4 bölümü kalmış ve 5-6 haftalık bir aradan sonra yayınlanacakmış o bölümler. Çok iyi oldu bu ara hem diziden sıkılmaya başlamıştım hem de dizi yetiştirmeye çalışmaktan sıkılmıştım, bir dizinin azalması güzel oldu. Başlayana kadar The Walking Dead, House of Cards ve Better Call Saul biter rahatlarım. :):)

7- /10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
18.bölümü izledim
@destere @OzaN @sürgünüm
ayy şu fish denen kadını görünce midem bulanıyor yaa gözününü çıkmasına gerek yok :F:F:F hatayı şurda yaptılar fish gemiyle kaçtığı sahneden onra diziye ara vermesi lazımdı bu kadının birkaç bölüm görünmemesi lazım bence orda hata yaptılar :-):-) @destere penguen bu bölümde eski görüntüsünden kesitler sundu o yaşlı kadınla adamı penguen tutmuş sonra tüfekte tek fişeği kaldı diye o kadınla adama yalan konuşup birinizi göndericem diye kadının adamı öldürmesini sağlayıp kadınıda tüfekle vurması hahaha penguen bu bölümde zekasınıda acımasızlığınıda konusturdu bence:F:F:F

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x18

Güzel bölümdü ben beğendim genel olarak. Dizi belli bir kalitede devam ediyor. :)

Loeb bütün polislerin kirli çamaşırlarını elinde tutuyor. Harvey'in de bir açığını bulunca dedektif Flass'ın serbest kalması için yalan beyan verdirtti. Bunun üzerine Gordon Loeb'in elindeki tüm dosyaları almak için Penguen'den yardım aldı. Penguen'in yaşlı kadın ve adamla daha önceden anlaşma yapması bölümün en eğlenceli sahnesiydi. :)

Alfred'in ölmemesi sevindirici, Kedi'de ziyaretlerine geldi. doktor Lee hiç gözükmedi. :(

Barbara gibi dizinin temposunu düşüren karakterlerinde olmaması başka bir artıydı. :)
8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
1x18

bölüm çok iyiydi ya .. özellikle penguen yine güldürdü :)

fish bir günde çıkardığı gözü mavi bir gözle değiştirip ayaklandı fish li kısımlar çok saçmalamaya başladı
jim gordon un penguenle işbirliği yapıp emniyet müdürü loeb un kızını sakladığı eve baskın düzenlediği sahneler harikaydı hele penguen in yaşlı kadına kocasını boğdurtup kadınıda tüfekle öldürmesi muhteşemdi :) biz penguen in bu dengesiz hareketlerini sevdik her bölüm pengueni böyle görmek isteriz :)
kedi kızı bir ara bruce un yanında görür gibi oldukta kedi kıza pek rol vermiyorlar sanırım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Acımız büyük, dizideki oyunculardan biri ayrılıyormuş.

Şaka şaka, süper haber. :D

Fish gidiyormuş, ikinci sezonda yokmuş. :Z

@sürgünüm @destere @Çiğdem-
harika haber :) o kadından baştan beri hoşlanmamıştım son bölümlerde ise nefret ettim :) umarım tez vakitte kellesini alırlar :)

Van kedisinin sahneleri son haftalarda çekilmez olmuştu, bu iyi oldu. 4 bölüm daha katlanacağız artık. :)
:)) aynen van kedisi benzetmesi süper olmuş zaten o sahne çok saçmaydı gereksizdi sırf kadına sahne çekmek için uydurulmuş boş bir aksiyondu :)
hem übir günde nasıl gözü iyileşti o kadar saçmalıkmı olur :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
harika haber :) o kadından baştan beri hoşlanmamıştım son bölümlerde ise nefret ettim :) umarım tez vakitte kellesini alırlar :)

:)) aynen van kedisi benzetmesi süper olmuş zaten o sahne çok saçmaydı gereksizdi sırf kadına sahne çekmek için uydurulmuş boş bir aksiyondu :)
hem übir günde nasıl gözü iyileşti o kadar saçmalıkmı olur :)
Göz nakli yaptılar ya mantığa dayandırılabilir bence o iş. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Göz nakli yaptılar ya mantığa dayandırılabilir bence o iş. :D
öyle bir mantık yokki:) ameliyattan iki saat sonra kadın bandajı açtı cillop gibi gözler kaşıkla oyulan göz ün yeri iyileşmesi için en az 1 yıl gerekir :) ikinci gün geri kadın koğuşa döndü hatta koğuştakiler nerdeyse kadın gecikti diye isyan çıkaracaktı :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
öyle bir mantık yokki:) ameliyattan iki saat sonra kadın bandajı açtı cillop gibi gözler kaşıkla oyulan göz ün yeri iyileşmesi için en az 1 yıl gerekir :) ikinci gün geri kadın koğuşa döndü hatta koğuştakiler nerdeyse kadın gecikti diye isyan çıkaracaktı :)
Doğrudur detaylı bilgim yok ama yani Gotham ilginç bir memleket oraların tıp teknikleri gelişmiş olabilir. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gotham yeni bölüm 13 Nisan'da yayınlanacak.
Demiştim zaten 5 hafta araya girdi diye. Benim için çok iyi oldu. Bu ara Shameless, The Walking Dead, Better Call Saul, Vikings, Bates Motel derken baya dizi oldu. Fazlalık olmuş olacaktı. O zamana kadar çoğu bitmiş olacak. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Demiştim zaten 5 hafta araya girdi diye. Benim için çok iyi oldu. Bu ara Shameless, The Walking Dead, Better Call Saul, Vikings, Bates Motel derken baya dizi oldu. Fazlalık olmuş olacaktı. O zamana kadar çoğu bitmiş olacak. :):)
Game of Thrones başlasın bir önce de problem değil yanına buluruz izlemeye bir şeyler. Orphan Black'ta var tabii. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
19.bölüm izledim @sürgünüm @OzaN @destere
1 ay bekledik ama aksiyonu hiç bitmeyen bir bölümdü :-):-):-)
bölüm baştan aşşağıya aksiyon doluydu gordonun o piskopt adamı yakalamaya çalısması burucenin khyasına onu yapan adamı bulması penguende bu bölümde özlediğimiz gibi acımasız bir karakterde ve sahibini öldürmeyide planlıyor onunda yerine geçecek aklı sıra :F:F:F fish denen kadınını sahelerini atladım inş geberir gider helokepter düşer inş bıktım şu kadından midemi kaldırıyor:ppp:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S01B19

Muhteşem bölümdü, özellikle Fish sahneleri süperdi.

Fish sahneleri olmasa aksiyon yuzu göremicektik.Kadın zehir gibi kadın, helikopter kullanmayı bile biliyor.Fish'in vicdanlı oldugunu da gördük.Ezikleri topladı helikoptere, izbandutları saldı silahların önüne:A

Gordon'un yeni sapığı iyi olmuş ama @Çiğdem- 'ciğim sana kötü haberim var kalıcı olamayacak.O sapık herifin yeni başlayacak yazı:X Ben merakla bekliyorum o diziyi yanıma yoldaş arıyorum sende gel:X

Bruce, kahyanın öcü için bişey yapamasa da kedicik onun için herşeyi yaptı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S01B19

Muhteşem bölümdü, özellikle Fish sahneleri süperdi.

Fish sahneleri olmasa aksiyon yuzu göremicektik.Kadın zehir gibi kadın, helikopter kullanmayı bile biliyor.Fish'in vicdanlı oldugunu da gördük.Ezikleri topladı helikoptere, izbandutları saldı silahların önüne:A

Gordon'un yeni sapığı iyi olmuş ama @Çiğdem- 'ciğim sana kötü haberim var kalıcı olamayacak.O sapık herifin yeni başlayacak yazı:X Ben merakla bekliyorum o diziyi yanıma yoldaş arıyorum sende gel:X

Bruce, kahyanın öcü için bişey yapamasa da kedicik onun için herşeyi yaptı.
güzel bir fantastik dizi olursa izleyebilirim tabikide cnm sen beğenirsen beğenirim bende büyük ihtimal :F:F:F

ama fish den nefret ediyorum diziden bu sezon çıkıcakmış 4 gözle bekliyorum :A:A:A