FOX Gotham 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@OzaN yorumun nerde ? :)

erken sormuşum bir kaç saniye daha beklesem yorum geliyormuş :))

1x13

Bölümün ilk yarısı baya sıkıcıydı ama ikinci yarısı iyiydi.

Gordon ve Harvey ekseninde gelişen bölümlük konular ilgimi çekmiyor. Keşke 16 bölümde kalsaydı dizi 22 bölüme çıkınca bölümlerin kalitesinin düşmesi kaçınılmaz. :(

Penguenin annesiyle olan sahneleri çok iyiydi. :D Fish'e yakalanması kötü oldu ama sonu iyi oldu sayılır. Benim anlamadığım Fish gibi kadını nasıl o kadar güvenliksiz bıraktılar da kaçabildi kolayca. :(

Kedinin Bruce'u üzmesi hoş olmadı, üstelik öldürenleri görmediğine dair yalan da söyledi. :(

7/10

Genel olarak iyidir, izlenebilir. :):)
bölüm güzeldi aslında .. harvey karakterinii bende sevmiyorum pek ama gordon penguen işbirliği harikaydı :)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,356
Puanı
535
1x13

Bölümün ilk yarısı baya sıkıcıydı ama ikinci yarısı iyiydi.

Gordon ve Harvey ekseninde gelişen bölümlük konular ilgimi çekmiyor. Keşke 16 bölümde kalsaydı dizi 22 bölüme çıkınca bölümlerin kalitesinin düşmesi kaçınılmaz. :(

Penguenin annesiyle olan sahneleri çok iyiydi. :D Fish'e yakalanması kötü oldu ama sonu iyi oldu sayılır. Benim anlamadığım Fish gibi kadını nasıl o kadar güvenliksiz bıraktılar da kaçabildi kolayca. :(

Kedinin Bruce'u üzmesi hoş olmadı, üstelik öldürenleri görmediğine dair yalan da söyledi. :(

7/10

Genel olarak iyidir, izlenebilir. :):)
Gordon reyizin karakteri güzel olmuş mu? :D Batman'in çizgi filmlerinde,filmlerinde çeşit çeşit Gordon izledikte :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x14

Nasıl oldu ya niye ilk ben izledim. :D @Çiğdem- niye hala izlememiş ki. :D

Bazı sahneler çok iyiydi ama genel olarak yine vasatın biraz üstüydü. :)

Çok iyi olan kısımlar elbette penguen ve Don Maroni'nin sahnesiydi ama penguen yine kurtardı. :)

Kedi ve Gordon'un sahnesi de iyiydi ama kedinin her şeyden kaçması iyi olmuyor. :(

Gordon ve doktorun öpüşmesi de enteresandı. :D

Başka da yorumlayacak bir şey gelmiyor aklıma. :)

7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x14

Nasıl oldu ya niye ilk ben izledim. :D @Çiğdem- niye hala izlememiş ki. :D

Bazı sahneler çok iyiydi ama genel olarak yine vasatın biraz üstüydü. :)

Çok iyi olan kısımlar elbette penguen ve Don Maroni'nin sahnesiydi ama penguen yine kurtardı. :)

Kedi ve Gordon'un sahnesi de iyiydi ama kedinin her şeyden kaçması iyi olmuyor. :(

Gordon ve doktorun öpüşmesi de enteresandı. :D

Başka da yorumlayacak bir şey gelmiyor aklıma. :)

7/10
izledim ama formuna giremiyoruzki yorum yapalım cnm kilitlemişsin formun kapısını :F
14.bölümü izledim bende @sürgünüm @destere @OzaN
maroni ve penguenin dürüstlük oyunu harikaydı hahaha birbirlerine itiraf ettikleri sahneye bayıldım :F:F:F
aaa penguenin araba ezilirken maroniyi arama sahneside harikaydı :F:F:Ffish denen kadından bıktım yaaa kaçıp gitsin 5-6 bölüm görünemsin bence özellikle son sahnede o zenci adam fisin abisi yada arabası çıkıcak kesin birbirilerine domuz gibi bakıyordular ve koşmaları falan çok komikti:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
1x14. Bölüm

yine bölümü kurtaran penguen oldu harikaydı ..:)

maroniyle penguen sahneleri muheteşemdi

bir ara kediyi gördük mutlu olduk :)

dr. tommiks le gordon çiftleşmeye devam ediyor

harvey kendine scottie mullens adlı kadın buldu bir ara havuzda kadını boğuyorlardı son anda kurtardı harvey, bundan sonra harveyle scottie işi pişirecek gibi

şu fobili insanları öldüren katil hiikayesi sıkıcıydı

son sahnede fish moneye dalan zenci azman neyin nesiydi çözemedik :)

izledim ama formuna giremiyoruzki yorum yapalım cnm kilitlemişsin formun kapısını :F
14.bölümü izledim bende @sürgünüm @destere @OzaN
maroni ve penguenin dürüstlük oyunu harikaydı hahaha birbirlerine itiraf ettikleri sahneye bayıldım :F:F:F
aaa penguenin araba ezilirken maroniyi arama sahneside harikaydı :F:F:Ffish denen kadından bıktım yaaa kaçıp gitsin 5-6 bölüm görünemsin bence özellikle son sahnede o zenci adam fisin abisi yada arabası çıkıcak kesin birbirilerine domuz gibi bakıyordular ve koşmaları falan çok komikti:F:F:F
penguenle maronili sahneler harikaydı ya , penguenin orda silahı kaparken içine bakmayışı aptallıktı boş silahı kaptı? nerdeyse arabada pestili çıkacaktı :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x14

Daha iyi bölümlerini izlediğimizde oldu. Biraz daha tempoyu artırmalılar. :)

Nygma'nın hikayesi çok güzel işleniyor. Sondaki Fish ve o adamın birbirine gidişi neydi. :)

Harvey'de kendisine bir kadın buldu, penguen'in nesi var acaba? Zekasını hayran kalmamak elde değil. Yakışıklıda çocuk nesi var, senaristlere sesleniyorum penguende biriyle aşk yaşasın. :)

@Çiğdem- penguen tam senlik aslında. :)

B8S5yW1CIAA3BCa.jpg:large
8/10

Ve gecenin köründe bir haber. Milo Ventimiglia, Gotham'ın kadrosuna katıldı.

B9CLrGDIEAATz0G.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
1x14

Nygma'nın hikayesi çok güzel işleniyor. Sondaki Fish ve o adamın birbirine gidişi neydi. :)

Harvey'de kendisine bir kadın buldu, penguen'in nesi var acaba? Zekasını hayran kalmamak elde değil. Yakışıklıda çocuk nesi var, senaristlere sesleniyorum penguende biriyle aşk yaşasın. :)

8/10

B9CLrGDIEAATz0G.jpg
katılım yapan şahsiyet @Çiğdem- in parlaklarındanmış diziye penguen gibi ilginç karakter lazım parlak transferi gereksiz bence :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x14

8/10

B9CLrGDIEAATz0G.jpg
katılım yapan şahsiyet @Çiğdem- in parlaklarındanmış diziye penguen gibi ilginç karakter lazım parlak transferi gereksiz bence :)
hahah @sürgünüm @destere penguen yakısıklı değilde çok sevimli yaaa çok tatlı bir yüzü var:F

ama joker gelince papucu dama atılıcak şu resimdeki adam jokermi yoksa(b)(b)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
hahah @sürgünüm @destere penguen yakısıklı değilde çok sevimli yaaa çok tatlı bir yüzü var:F

ama joker gelince papucu dama atılıcak şu resimdeki adam jokermi yoksa(b)(b)
@sürgünüm güzel kızdan anlamıyor :) sen bana sor? dizinin en kaliteli kızı liza idi şimdi sadece barbara kaldı ama yoklukta dr. tommiks de idare eder :)

bu arada kedi kızda dizinin sempatiği ?

diğerlerini çöp kamyonuna yükleyip çöp öğütme makinasında parça pincik edeceksin dizi şahane bişeye dönüşür :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sürgünüm güzel kızdan anlamıyor :) sen bana sor? dizinin en kaliteli kızı liza idi şimdi sadece barbara kaldı ama yoklukta dr. tommiks de idare eder :)

diğerlerini çöp kamyonuna yükleyip çöp öğütme makinasında parça pincik edeceksin dizi şahane bişeye dönüşür :)
hahahah ayyy ne kızı beee ben kızmı sordum şimdi ne anlatıyorsun sen:F:F:F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Kızın soyadını ne yazdın yine Thompkins olacak. :)

Diğer kızların türlü türlü huyları var. Thompkins ise çok tatlı. :love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
15.bölümü izledim @sürgünüm @OzaN @destere
maroni ve falcone sahnesi güzlldi bu bölüm bu 2 adamın tatlı sert düşmanlıkları çok hoşş oluyor ben maroniyi tutuyorum ama o tombik adam daha sempaitk geliyor bana :F:F:F ayy ama falconeninde victor gibi bir adamı var ayrıca penguenide kendi tarafına aldı maroninin birşeyler yapması lazım oda fisshle işbirliği yapsın bence:F
bu bölüm buluce sahnelerini es geçtim boştu bence
ayy ayrıca bu bölümde oğluna kan veren adam houma gitmedi geçen bölümde insanları öldüren adamda hosuma gitmedi son 2 bölümdür kötü adamlar hosuma gitmiyor bölümleri bence maroni falcone ve penguen götürüyor son 2 bölümdür :kiki::kiki::kiki:
gordon bile tat vermiyor çünkü:F:F:F

Forum İstatistikleri

Konular
170,491
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin