Diğer Goblin 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S01B01

İzledim sonunda:X @destere @Çiğdem-

Dizi beni hemen içine çekemedi. Özellikle geçmiş zamandaki sahneler. Savaş sahnesi ve diğer sahneler sıktı beni. Kız ne zaman buyudu o zaman adapte olabildim diziye:X Umarım sonraki bölümlerde geçmişle karşimiza cıkmazlar.
O kafaya tas yeme sahnesini nasıl çekt,ler. Keşke kamera arkası olsaydı sonda:A
Evet Black dizisine benziyor. Ama görsellik acısından Black'teki karizma ve güzellik yok:X 444 ve Sakız :bhr:

Süresi çok uzun gerçekten. Diziyi boş anlarımda izlicem hep. Günlüğe yaymayı düşünmüyorum.
Aaa sonunda başladın ama bizle pek birlikte gidemicen sanırın :A Gece yorumlarım gelecek @destere nin çok gerisinde kalamam seni bekleyemicez yanı cnm :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa sonunda başladın ama bizle pek birlikte gidemicen sanırın :A Gece yorumlarım gelecek @destere nin çok gerisinde kalamam seni bekleyemicez yanı cnm :A :A :A
Beklemeyin diye her Goblin konusuna laf geldiğinde söyledim zaten :F Yani boşuna bekleyemem diye boş hava yapma abine:A Zaten @destere alip başini gitmiştirdizide:X Senin gibi bölüm özetlerini bi yere kaydediyordur. :A Sırası gelinceyorumu buraya yapıştırıyordur:A (ohh bee bugun de fesatlığım tuttu yine:Z)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3. Bölüm

yine güzel bir bölümdü aslında kendimi kaptırsam diğer bölüme geçmem çok kolay olacak ama bekleyeceğim @Çiğdem- le hain @Forumdash ı olduki bir söz verdik gerçi forumdash bekleme beni diye sızlanıyor ama peşimizden onuda sürüklememiz şart anca beraber kanca beraber :)
reenkarnasyonla eski ergen kralın yeni versiyonunu gördük kraliçede aramıza dönecektir :) eski kralın yeni versiyonu ergendende pek bir hayır yok gibi
azraille goblin didişmesi devam etmesine ediyor ama birbirlerine karşı saygılarınıda yitirmiyorlar dengeli bir çekişme :)
azraille tavukçu sunny adlı kadın birbirlerine aşık olacak gibi goblin eun tak ı azrail sunny i kapacak sanırım:)
goblinin eun tak ın ailesine altın armağan edişi güzel fikirdi altının başında bekleşirlerken sahneler şener şenin mesudiyeli mesutu çağrıştırdı :)
bölüm başındaki arabayı ikiye bölme sahnesi harikaydı bu dizideki görüntü kalitesi black den daha iyi ..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S01B01

İzledim sonunda:X @destere @Çiğdem-

Dizi beni hemen içine çekemedi. Özellikle geçmiş zamandaki sahneler. Savaş sahnesi ve diğer sahneler sıktı beni. Kız ne zaman buyudu o zaman adapte olabildim diziye:X Umarım sonraki bölümlerde geçmişle karşimiza cıkmazlar.
O kafaya tas yeme sahnesini nasıl çekt,ler. Keşke kamera arkası olsaydı sonda:A
Evet Black dizisine benziyor. Ama görsellik acısından Black'teki karizma ve güzellik yok:X 444 ve Sakız :bhr:

Süresi çok uzun gerçekten. Diziyi boş anlarımda izlicem hep. Günlüğe yaymayı düşünmüyorum.
tam tersi burdaki görsellik ve kalite black den üstün bir an önce ikinci bölüme geç geçmiş sahneleri bende sevmemiştim ilk bölümde ama ikinci bölümde öyle bir sıkıntı yok :)
kafaya tas yeme sahnesi harikaydı yalnız eun tak saçındaki pirinçleri ayıklamadan kapşonu nasıl rahatça çekip yürüdü insan kendinden tiksinir :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahaha Aaa ozaman fantastikliği daha ön planda Luciferin ilk sezonları gibi evet :A

444 VE Sakız iişkisini anımsatıyor başroldekılerde ama bu dizi Blacktan önce yanı Black çakma oluyor gibi :F
evet bu daha öncesi ve imdb puanına bakarsan bunun puanıda black den fazla yani her açıdan daha iyi gibi ..:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Beklemeyin diye her Goblin konusuna laf geldiğinde söyledim zaten :F Yani boşuna bekleyemem diye boş hava yapma abine:A Zaten @destere alip başini gitmiştirdizide:X Senin gibi bölüm özetlerini bi yere kaydediyordur. :A Sırası gelinceyorumu buraya yapıştırıyordur:A (ohh bee bugun de fesatlığım tuttu yine:Z)
beklemeye niyetimizde yok seni bekletmeye niyetimizde yok :) baskılarımız şiddetle artacaktır her gün bize yetişmen şart :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
beklemeye niyetimizde yok seni bekletmeye niyetimizde yok :) baskılarımız şiddetle artacaktır her gün bize yetişmen şart :)

Aaa @Forumdash İyice koca karı gibi oldu ayoll :F Önce Jessica konusunda izlemeyip yorum yapıştırıyor diye @Harunnn60 ile aramızı bozdu : ( burda da @destere çoktan diziyi bitirmiştir ka ydettiği bölümleri günlük yapıştırıyor diye aramızı bozmaya çalısıyor :eek::eek::eek:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3. Bölüm

yine güzel bir bölümdü aslında kendimi kaptırsam diğer bölüme geçmem çok kolay olacak ama bekleyeceğim @Çiğdem- le hain @Forumdash ı olduki bir söz verdik gerçi forumdash bekleme beni diye sızlanıyor ama peşimizden onuda sürüklememiz şart anca beraber kanca beraber :)
reenkarnasyonla eski ergen kralın yeni versiyonunu gördük kraliçede aramıza dönecektir :) eski kralın yeni versiyonu ergendende pek bir hayır yok gibi
azraille goblin didişmesi devam etmesine ediyor ama birbirlerine karşı saygılarınıda yitirmiyorlar dengeli bir çekişme :)
azraille tavukçu sunny adlı kadın birbirlerine aşık olacak gibi goblin eun tak ı azrail sunny i kapacak sanırım:)
goblinin eun tak ın ailesine altın armağan edişi güzel fikirdi altının başında bekleşirlerken sahneler şener şenin mesudiyeli mesutu çağrıştırdı :)
bölüm başındaki arabayı ikiye bölme sahnesi harikaydı bu dizideki görüntü kalitesi black den daha iyi ..
2.Bölüm ve 3.Bölüm daha iyiydi evet @Forumdash da 2.bölümle birlikte diziye hız verecek bence :A

2.Bölüm
Aaa çok eğlenceli bir bö lümdü gerçekten başrol kız ile Goblin sahneleri baya komikti kızın gobline şeker verme sahnesi ve yaprak tuttuklaru sahneler :F
Goblinin ona amca diyen olan oğlan ile sahneleride çok komikti ve azrailde öyle burda da bunlar güzel ekip olmuş ve son sahne çok havalıydı azrail ve goblin kızı kurtarmaya geldiler :A

3.Bölüm
Azrail ve goblin kızı kurtardıkları sahne güzeldi arabadakı adam bu serserilerde kim diyor :F Arabayı 2 ye böldüler kılıçla :A
Gobline amca diyen oğlan azrailin kim oldunu anladı azrail benim azrail oldumu nasıl anladın diyor oğlanda yanıma ışınlandın diyor oda aa evet doğru :F Goblinin kötü niyetli kadın ve erkeği birbirine aşık etmeside güzeldi :A Son sahnede kız kılıç görüyorum dedi gobline saplanmış duruyordu kılıç :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa @Forumdash İyice koca karı gibi oldu ayoll :F Önce Jessica konusunda izlemeyip yorum yapıştırıyor diye @Harunnn60 ile aramızı bozdu : ( burda da @destere çoktan diziyi bitirmiştir ka ydettiği bölümleri günlük yapıştırıyor diye aramızı bozmaya çalısıyor :eek::eek::eek:
Ahahaha :F:F Yalan mı hani @Harunnn60 un yorumları? hala yorum yapacak :F
@destere de gun aşimi geliyor ama yorumunuda eksiltmiyor. Siz ikiniz tencere kapak oldugunuz için tüyo verdin cocuga:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahahaha :F:F Yalan mı hani @Harunnn60 un yorumları? hala yorum yapacak :F
@destere de gun aşimi geliyor ama yorumunuda eksiltmiyor. Siz ikiniz tencere kapak oldugunuz için tüyo verdin cocuga:A
Hahahha Aaa sen Ufak Tefek Ecünnüler dizisinin bencede çok etkisinde kalıyorsun ayoll @Harunnn60 dediği gibi :A

O diziyi izleyip izleyip öğrendiklerinle bizi karıştırıyorsun :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hahahha Aaa sen Ufak Tefek Ecünnüler dizisinin bencede çok etkisinde kalıyorsun ayoll @Harunnn60 dediği gibi :A

O diziyi izleyip izleyip öğrendiklerinle bizi karıştırıyorsun :A :A :A
İzlemiyorum ki :X Gökçe çıkacak haberleri vardı sevinmiştim ama sonra set ekibini arayıp yönetmene sordum noluyor oğlum dedim. Yok öyle bişey sayın CEO'm dedi. Sonra şirket adına bildiri yayınladık:(

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzlemiyorum ki :X Gökçe çıkacak haberleri vardı sevinmiştim ama sonra set ekibini arayıp yönetmene sordum noluyor oğlum dedim. Yok öyle bişey sayın CEO'm dedi. Sonra şirket adına bildiri yayınladık:(
Aaa o kadına hala nasıl rol veriyorlar anlamıyorum birde kendi donuk suratsız haline uygun roller alıyor daha doğrusu rol yapmıyor aslında kendini oynasa yeter :A :A :A