Diğer Goblin 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunlarin tipleri müsait abudik gubudiklige:A
Siz de iyi alıştınız bu abidik gubidik Kore dizilerine :A
senin için geçmiş o yüzden bu dizilere sarmışsın ne anlarsın bilmem :A:A
burdada goblinle azrailin çekişmesi güzel :)
tahminim azrail zamanında doğmaması gereken kızı yani gelini öldürmeye çalışacak goblin ise gelini kurtarıp evlenecek gibi :)

Bi ara bırakıp bırakmayacağimizın toplantısını yapalım:A @Çiğdem- emir buyurdu:A
Aaa @destere @Forumdash bunlar bizim dünyaya açılmamızı kıskanmışlar :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2. Bölüm

ikinci bölüm harikaydı ilk bölümdeki geçmişi anlatan sahneler olmayınca dizinin komedi yönü daha ağır basmıştı :)
lucifer da bulamadığımız komediyi burda bulmak mutlu etti beni @Forumdash @Çiğdem-
bir an önce ikinci bölüme geçin :)
goblinin gelini olacak kız çok sempatik goblinle olan kanada maceraları harikaydı
yine goblinle azrailin bıçak kaşık çatallı çekişmesi güzeldi :)
son sahnede gelin eun tak kaçırılınca goblinle azrailin kurtarmaya gelişleri muhteşemdi görüntüler bir harika :)
tavuk patronu kadında çok güzel bişey soğuk kanlı tavırları falan bayağıda komik :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2. Bölüm

ikinci bölüm harikaydı ilk bölümdeki geçmişi anlatan sahneler olmayınca dizinin komedi yönü daha ağır basmıştı :)
lucifer da bulamadığımız komediyi burda bulmak mutlu etti beni @Forumdash @Çiğdem-
bir an önce ikinci bölüme geçin :)
goblinin gelini olacak kız çok sempatik goblinle olan kanada maceraları harikaydı
yine goblinle azrailin bıçak kaşık çatallı çekişmesi güzeldi :)
son sahnede gelin eun tak kaçırılınca goblinle azrailin kurtarmaya gelişleri muhteşemdi görüntüler bir harika :)
tavuk patronu kadında çok güzel bişey soğuk kanlı tavırları falan bayağıda komik :)
Blackta 1.bölüm biraz karmaşa başlayıp 2.bölüm komedi olmuştu :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
black te çoğu sahnede sıkılıyordum burda daha sıkıldığım sahne yok umarım öyle gider :) black te fazla siyasete yolsuzluğa bulaşmıştı senaryo :)
Aaa dedektiflik olayı az sanırım bu dizide ama bakalım diğer bölümler yine dedektifliğe gömülmezseler tabi :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa dedektiflik olayı az sanırım bu dizide ama bakalım diğer bölümler yine dedektifliğe gömülmezseler tabi :A :A :A
az değil şimdilik dedektiflik hikayesi hiç yok gibi umarım bundan sonrada öyle bir hata işlemezler yine dedektiflik olayı çıkarsa küfredip diziyi terkedeceğim :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
az değil şimdilik dedektiflik hikayesi hiç yok gibi umarım bundan sonrada öyle bir hata işlemezler yine dedektiflik olayı çıkarsa küfredip diziyi terkedeceğim :)
Hahaha Aaa ozaman fantastikliği daha ön planda Luciferin ilk sezonları gibi evet :A

444 VE Sakız iişkisini anımsatıyor başroldekılerde ama bu dizi Blacktan önce yanı Black çakma oluyor gibi :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B01

İzledim sonunda:X @destere @Çiğdem-

Dizi beni hemen içine çekemedi. Özellikle geçmiş zamandaki sahneler. Savaş sahnesi ve diğer sahneler sıktı beni. Kız ne zaman buyudu o zaman adapte olabildim diziye:X Umarım sonraki bölümlerde geçmişle karşimiza cıkmazlar.
O kafaya tas yeme sahnesini nasıl çekt,ler. Keşke kamera arkası olsaydı sonda:A
Evet Black dizisine benziyor. Ama görsellik acısından Black'teki karizma ve güzellik yok:X 444 ve Sakız :bhr:

Süresi çok uzun gerçekten. Diziyi boş anlarımda izlicem hep. Günlüğe yaymayı düşünmüyorum.