FOX Glee - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,311
Puanı
1,061
kaç sezondur izlyorsun şu zenci balinaya binip gezeydin bari :)
yarın final bölümü :T ay finale britney spears gelse tekrar bırtlatıp gitse @Çiğdem- i son 1 kez çatlatsak :T
CAdyzi2WcAA10Q4.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,311
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
kız @Çiğdem- bak senin flash parlağı bu parlağı şettirmek istiyordu dizide parlak oğlan vermeyince flasha kaçtı seninki :F

@destere sen divaları seversin mercedes de sana şetsin:X

sue ciğim de bana gelsin :bhr:

@cookies @Harunnn60
yine baskül ailesinden nadide bir diva bulmuşsun diva üstüne otursunda kalkmasın umarım :)

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
eee ne yani bugün final mi bu kadar mıydı her şey? ben daha önce bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyor. canım dizim

Off geberiyorum resmen.

@xemrexxx şimdi yani bu performansı izleyip nasıl ağlamayalım? yarın gelmesin ya hazır değilim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,311
Puanı
1,061
@mrt-06 @Yiğitt @MelankoliK sevinin lo foxcuğunuzun sosyal medyası çökici finalle birlikte dizinin 2 milyondan fazla youtube takipçisi; 3 milyon twitter takpçisi varidi face sayfası 25 milyona yaklaşıyidi foxcuğunuz ergenik powerı kaybediyor gerçi abd deki fox ama olsun:F glu glu sever @destere ile dopkek sever @Çiğdem- de üzülür artık :X @cookies

eee ne yani bugün final mi bu kadar mıydı her şey? ben daha önce bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyor. canım dizim

Off geberiyorum resmen.

@xemrexxx şimdi yani bu performansı izleyip nasıl ağlamayalım? yarın gelmesin ya hazır değilim.
sözleri ve bestesi de darrenın mış :(

Moderatörün son düzenlenenleri:

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
@mrt-06 @Yiğitt @MelankoliK sevinin lo foxcuğunuzun sosyal medyası çökici finalle birlikte dizinin 2 milyondan fazla youtube takipçisi; 3 milyon twitter takpçisi varidi face sayfası 25 milyona yaklaşıyidi foxcuğunuz ergenik powerı kaybediyor gerçi abd deki fox ama olsun:F glu glu sever @destere ile dopkek sever @Çiğdem- de üzülür artık :X @cookies

sözleri ve bestesi de darrenın mış :(
avatarın harika. :( benimki daha güzel ama. :X
biz yarın izlicez değil mi finali?