FOX Glee - Dizi Yorumları

illa söyltceksiniz şişko kız @Çiğdem- yanındaki kıvırık sen işte:XXX kıvırcık olan mastürbasyon yaparkene cıbıldak halde kadın beden hıcasına yakalanıyordu o an anlamıştım sen olduğunu :F
o kadar kız varken şişkonun mastır yapması bir kere ne kadar kafadan kontak olduğunu gösteriyor:) şişkoya hiçbir yönden benzemiyorum demekki :)

dünyada zati 3.5 milyar kadın var 7 yaş altı il 70 yaş üsütünü at kaldı 3 ö,lyar haklısın @Çiğdem- bu 3 milyarın içinde:F
aaaaa aşk olsun @destere ayoll sende övüyormusun lafmı atıyorsun anlaşılmıyor hiç :F:F:F

türkiyede top 5 içine girerim dünyada ise top 10 içine okadar:A:A
dünyadaki en güzel ilk üç arasına girer yazacaktım klavyem sürçmüş yanlışlıkla milyar demişim :))

ben bilmem cnm o klavyeni pencereden aşşağıya at ozaman çok puan kaybediyorsun onun yüzünden :F:F:F
klavyem kolay kolay yanlışlık yapmazda sanırım onunda miadı doldu değiştirmek lazım :)
bu arada etkinlikte çiğdem baturu ilk 3 arasında görmek istiyorum polatçıların karambolüne gelmeyesin :)

klavyem kolay kolay yanlışlık yapmazda sanırım onunda miadı doldu değiştirmek lazım :)
bu arada etkinlikte çiğdem baturu ilk 3 arasında görmek istiyorum polatçıların karambolüne gelmeyesin :)
hahah ayoll benim başında olduğum bir etkinlikte kadın oyuncular iyi derece alabilirmi hiç cnm :F:F:F

hahah ayoll benim başında olduğum bir etkinlikte kadın oyuncular iyi derece alabilirmi hiç cnm :F:F:F
dizinizde zaten kadın yok birde sen darbe vurma işte:) çiğdem baturla çakır finale kalsın kıl payı farkla çiğdem batur kazansın :) polatıda ilk turda ele gitsin zaten gereksiz bir karakter :)

6x11 i izledim çok iyiydi :X
sectionalsı kazandık
will ile sue yüzleşşti sue çaktırmadan gleey yardım etmiş
sondaki kupaları yerlerine koyarkenki anıların canlanması güzeldi
rachel sam e mi jessiye mi verecek bakalım
kittyciğim bölümün yıldızlarındandı

haftaya 2 saatlik final var: ) @destere @Çiğdem- @cookies

6x11 i izledim çok iyiydi :X
sectionalsı kazandık
will ile sue yüzleşşti sue çaktırmadan gleey yardım etmiş
sondaki kupaları yerlerine koyarkenki anıların canlanması güzeldi
rachel sam e mi jessiye mi verecek bakalım
kittyciğim bölümün yıldızlarındandı

haftaya 2 saatlik final var: ) @destere @Çiğdem- @cookies
rachel sonunda bende karar kılacak ona eminim :)