FOX Glee - Dizi Yorumları

@mrt-06 @Yiğitt @MelankoliK sevinin lo foxcuğunuzun sosyal medyası çökici finalle birlikte dizinin 2 milyondan fazla youtube takipçisi; 3 milyon twitter takpçisi varidi face sayfası 25 milyona yaklaşıyidi foxcuğunuz ergenik powerı kaybediyor gerçi abd deki fox ama olsun:F glu glu sever @destere ile dopkek sever @Çiğdem- de üzülür artık :X @cookies

sözleri ve bestesi de darrenın mış :(
Nerden bizim Fox oluyor elin İsrael kanalı ben sadece #deyzemgızını izliyim Fox'ta :T:

finali izledim:)
ilk partta 2009 a dölndük :) artie yine umutsuz, tina kekeme,rachel kezban,mercedes divalık hayallerinde,kurt krışıktı :) son sahnede yine ilk bölümdeki gibi don't stop beliving i izledik dizinin sloganı oldu galiba bu:)
2.kısımda dreams come truth temalıydı:) will mckinley i sanat okulana dönüştürdü. bir sürü gösteri korosu oldu :) sam new directions ın başına geçti. rachella jessie tekrar birleşti galiba sonunda hiç sevmedim o kısmı.
mercedes beyonce tarafından seçildi. rrachel tony ödülü kazandı,artie yönetmen oldu ve tinayı kaptı ilk sezondaki gibi.kurt ve blaine evlendi rachel taşıyıcı annelik yoluyla ikisine bebek verdi.sue ile becky duygulandırdı :T sue herkesle hesabı kapadı. will ve emma bir sürü çocuk yaptı.
neyse ryan keli santana-brittany-quinn ve puck ı anca son sahnede gösterdi hain kel.ss zaten bu karaktertlere garezi vardı özellikle quinn'e neyse ki robert de niro ama dianna daki ışığı gördü kızcağız filmden filme koşuyor :X
sanırım finaldeki sam in new directions ın başına geçme olayı ölmese vcory e nasip olacaktı.
ilk sezona dönünce puck,emma ve bir sürü karakterin en başta çok itici olduklarını farkettim.mercedesle rachelı tekrar yarışırken görmek güzeldi.dizi boyunca geri kalsa da (bence santana ve racheldan sonra en iyi sese sahip) artie ilk bölümde ilk soloyu alanmış
sue ciğim başkan yardımcısı oldu zaten obamayı da hiç sevmezdi Tanrı abd yi korusun sue den :F
son sahnede herkes birer birer geldi çok duygusaldı :(tüm herkes bir bir gözüktü :) zaten bölümün başındaki oyuncu listesi 7.dk ye ka sürmüştü:)
neyse dizi 121 bölüm 700 küsür şarkı bıraktı arkasında:)
bu arada fox a bir kez daha tesüf ettim.ss dizi 3.sezon finalini yaptığında yapımcı orjinal karakterle ayrı dizi yapmak istemişti fox cimrilik yapıp izin vermemişti.ss dizinin ilk 4 sezon ortalaması sırayla 4.3-4.0-2.9 ve 2.2 iken son 2 sezon sadece 0.6 reytingi bol şekilde devam edebilecekken fox un cimriliği tutmuş tüh fox un yöneticilerinin suratını @mrt-06 @MelankoliK @Yiğitt siz de tükürün.ss
neyse final şarkısıyla yazıyı bitirelim

kıxz @Çiğdem- 1:20 de gelen sugar senin gibi sıska çok iyiydi karga gibi sese sahip olmasına rağmen dizide yer alan tek isimdi çatla da patla :) @Harunnn60 @KayıpSehir @cookies @vadikızı @gözlemci

Moderatörün son düzenlenenleri:
ilk partta 2009 a dölndük :) artie yine umutsuz, tina kekeme,rachel kezban,mercedes divalık hayallerinde,kurt krışıktı :) son sahnede yine ilk bölümdeki gibi don't stop beliving i izledik dizinin sloganı oldu galiba bu:)
2.kısımda dreams come truth temalıydı:) will mckinley i sanat okulana dönüştürdü. bir sürü gösteri korosu oldu :) sam new directions ın başına geçti. rachella jessie tekrar birleşti galiba sonunda hiç sevmedim o kısmı.
mercedes beyonce tarafından seçildi. rrachel tony ödülü kazandı,artie yönetmen oldu ve tinayı kaptı ilk sezondaki gibi.kurt ve blaine evlendi rachel taşıyıcı annelik yoluyla ikisine bebek verdi.sue ile becky duygulandırdı :T sue herkesle hesabı kapadı. will ve emma bir sürü çocuk yaptı.
neyse ryan keli santana-brittany-quinn ve puck ı anca son sahnede gösterdi hain kel.ss zaten bu karaktertlere garezi vardı özellikle quinn'e neyse ki robert de niro ama dianna daki ışığı gördü kızcağız filmden filme koşuyor :X
sanırım finaldeki sam in new directions ın başına geçme olayı ölmese vcory e nasip olacaktı.
ilk sezona dönünce puck,emma ve bir sürü karakterin en başta çok itici olduklarını farkettim.mercedesle rachelı tekrar yarışırken görmek güzeldi.dizi boyunca geri kalsa da (bence santana ve racheldan sonra en iyi sese sahip) artie ilk bölümde ilk soloyu alanmış
sue ciğim başkan yardımcısı oldu zaten obamayı da hiç sevmezdi Tanrı abd yi korusun sue den :F
son sahnede herkes birer birer geldi çok duygusaldı :(tüm herkes bir bir gözüktü :) zaten bölümün başındaki oyuncu listesi 7.dk ye ka sürmüştü:)
bu arada fox a bir kez daha tesüf ettim.ss dizi 3.sezon finalini yaptığında yapımcı orjinal karakterle ayrı dizi yapmak istemişti fox cimrilik yapıp izin vermemişti.ss dizinin ilk 4 sezon ortalaması sırayla 4.3-4.0-2.9 ve 2.2 iken son 2 sezon sadece 0.6 reytingi bol şekilde devam edebilecekken fox un cimriliği tutmuş tüh fox un yöneticilerinin suratını @mrt-06 @MelankoliK @Yiğitt siz de tükürün.ss

kıxz @Çiğdem- 1:20 de gelen sugar senin gibi sıska çok iyiydi karga gibi sese sahip olmasına rağmen dizide yer alan tek isimdi çatla da patla :) @Harunnn60 @KayıpSehir @cookies @vadikızı @gözlemci
bu dizi kızkardeşimle ara ara baktım baştan bakabilirim inşalah

Moderatörün son düzenlenenleri:

devamlı takip ettiğim diziye beni etiketlememiş topkek :))

gözlerim harika görüyor dürbün gibi nasıl keşfettim onca kalabalık arasında yeşil ışığı :)
bundan sonra sık sık gömrücen glu glu vak vak oyuncularımnı hepsi ergenlerin gözdesi oldu :) içlerinde golden globe,emmy,people choice alan dolu isim var kaçışın yok :A

bundan sonra sık sık gömrücen glu glu vak vak oyuncularımnı hepsi ergenlerin gözdesi oldu :) içlerinde golden globe,emmy,people choice alan dolu isim var kaçışın yok :A
süpergirl ü bekliyoruz diğerleriyle ilgilenmiyorum

birde hannoş un filmini bekliyorum :)

Gözümde yaş kalmadı ağlamaktan. :) GLEE... dünyanın en iyi ve en anlamlı dizisi.. İlk olarak bir sitede rastlamıştım ve konusu beni büyülemişti hemen ilk bölümünü izledim oyuncular o kadar harikaydı ki kısa sürede bağlanmıştım diziye. İlk sezonunu çok kısa bir sürede biitirmiştim ve her yeni bölüm için çok heyecanlanmıştım.Tek tek hepsinin yeniden doğuşunu izlemek çok çok keyifliydi.. Nasıl anlatsam karakterler ve hikaye o kadar muhteşemdi ki ilk sezondan bağlıyor sizi kendisine.. Rachel Finn ve Kurt beni ilk sezondan bu yana en çok etkileyen karakterler.. bana o kadar çok şey öğretti ki binlerce milyonlarca kez teşekkürler.. keşke başladığımız yere geri dönsek..tabii ki her zaman kalbimin en değerli kısmında muhteşem bir hatıra olarak kalacak. son kez izledim ve bir daha izleyemeyeceğim .Bitti diye üzülmeyeceğim bu ailenin parçası olduğum için mutlu olup gurur duyacağım. koca bir 6 yıl. Bu dizi sayesinde sessizler konuştu,korkaklar cesur oldu. ve hiç bir zaman inanmaktan vazgeçmediler. çünkü sonunda hayalleri gerçek oldu. Her yeni şarkı çıktığında acaba Glee bu şarkıya cover yapacak mı diye düşünürdüm. Kayıplarımız oldu, CORY asla unutmayacağım en yetenekli insanlardan biri. Ayrıca Finn karakterine her zaman hayran olmuşumdur. Hepsi birbirinden muhteşem ama Kurt Hummel ve Rachel Berry'i hiç bir zaman unutmayacağım. o kadar efsaneler ki onlar benim için çok özeller. Ki Glee'yi izleyen herkes bu 2 karakteri eminim asla unutamazlar. Rachel'ın hırsı.. :) Her sezonu benim için çok özel. Her zaman favorim olarak kalacak, unutamadığım tek dizi..İzlemeyen elbette şu an ki duygularımı bilemez o kadar çok şey var ki yazacak ve övülecek.. Her karakter normal yaşamımızda ki bir insanın yaşadığı zorlukları yansıtıyordu. Ezikler, Yıldız oldu.:) Glee asla bitmeyecek çünkü gerçekte zorbalık gören ve ya dış görünüşüyle ve ya giyimiyle ve ya seçtiği cinsel tercihle yargılanan kişiler eminim Glee'yi izleyip güç alacak. Glee bunun için var. Siz de bu toplumda yaşıyosunuz sadece inanın ve isteyin.Her muhteşem karakter için tüm oyunculara çok teşekkürler.. Lea,Chris,Cory,Kevin,Darren,Amber,Matthew,Naya,Jane,Alex,Mark,Chord,Becca,Jenna,Heather,Dianna, ve diğer tüm ekip.. <3 Eminim hayalleriniz gerçek olacak. Vakit çok geç değil işte şimdi Glee izleme zamanı haydi GleeClub sizleri bekliyor. Kimler bize katılmak ister?!! Asla ama asla unutmayacağım. Glee sonsuza kadar benimle olacak.:love1: DON'T STOP BELIEVIN and DREAMS COME TRUE. :love1: SONSUZ SEVGILERİMLE, GLEEKS <3
I'm crying so much right now. I just can't deal with the fact that Glee is gonna be over after tonight... But it'll stay forever in my heart as a big part of me life. <3 FOREVER EVER...
@xemrexxx

Son düzenleme:
''See the world not as it is but as it should be'' [HASHTAG]#GoodByeGlee[/HASHTAG]

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc