FOX Glee - Dizi Yorumları

kaç sezondur izlyorsun şu zenci balinaya binip gezeydin bari :)
yarın final bölümü :T ay finale britney spears gelse tekrar bırtlatıp gitse @Çiğdem- i son 1 kez çatlatsak :T
CAdyzi2WcAA10Q4.jpg

kız @Çiğdem- bak senin flash parlağı bu parlağı şettirmek istiyordu dizide parlak oğlan vermeyince flasha kaçtı seninki :F

@destere sen divaları seversin mercedes de sana şetsin:X

sue ciğim de bana gelsin :bhr:

@cookies @Harunnn60
yine baskül ailesinden nadide bir diva bulmuşsun diva üstüne otursunda kalkmasın umarım :)

eee ne yani bugün final mi bu kadar mıydı her şey? ben daha önce bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyor. canım dizim

Off geberiyorum resmen.

@xemrexxx şimdi yani bu performansı izleyip nasıl ağlamayalım? yarın gelmesin ya hazır değilim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
@mrt-06 @Yiğitt @MelankoliK sevinin lo foxcuğunuzun sosyal medyası çökici finalle birlikte dizinin 2 milyondan fazla youtube takipçisi; 3 milyon twitter takpçisi varidi face sayfası 25 milyona yaklaşıyidi foxcuğunuz ergenik powerı kaybediyor gerçi abd deki fox ama olsun:F glu glu sever @destere ile dopkek sever @Çiğdem- de üzülür artık :X @cookies

eee ne yani bugün final mi bu kadar mıydı her şey? ben daha önce bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyor. canım dizim

Off geberiyorum resmen.

@xemrexxx şimdi yani bu performansı izleyip nasıl ağlamayalım? yarın gelmesin ya hazır değilim.
sözleri ve bestesi de darrenın mış :(

Moderatörün son düzenlenenleri:
@mrt-06 @Yiğitt @MelankoliK sevinin lo foxcuğunuzun sosyal medyası çökici finalle birlikte dizinin 2 milyondan fazla youtube takipçisi; 3 milyon twitter takpçisi varidi face sayfası 25 milyona yaklaşıyidi foxcuğunuz ergenik powerı kaybediyor gerçi abd deki fox ama olsun:F glu glu sever @destere ile dopkek sever @Çiğdem- de üzülür artık :X @cookies

sözleri ve bestesi de darrenın mış :(
avatarın harika. :( benimki daha güzel ama. :X
biz yarın izlicez değil mi finali?