Geniş Aile Efsanesi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu aralar Genis Aile'ye daha fazla vakit ayirip Sükufe'siz bölümlere gecmem gerekiyor. Doktor Hayat iyiydi. Artik bölüm bölüm yorum yapmayacagim. Sükufe'nin ayrildigi bölüm zamani izledigim bölümlerde kisa bir genel yorum yaparim. Biraz bakindim galiba daha 18 bölüm var gitmesine.
36. bölüm yani kanal d sayfasi olarak 10. bölümden 27. bölüme kadar video kapaklarinda var. Sonra Rojda Demirer görünmekte.
Nisan bitmeden biter umarim :A
Nisan sonlari yorumum gelir.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu aralar Genis Aile'ye daha fazla vakit ayirip Sükufe'siz bölümlere gecmem gerekiyor. Doktor Hayat iyiydi. Artik bölüm bölüm yorum yapmayacagim. Sükufe'nin ayrildigi bölüm zamani izledigim bölümlerde kisa bir genel yorum yaparim. Biraz bakindim galiba daha 18 bölüm var gitmesine.
36. bölüm yani kanal d sayfasi olarak 10. bölümden 27. bölüme kadar video kapaklarinda var. Sonra Rojda Demirer görünmekte.
Nisan bitmeden biter umarim :A
Nisan sonlari yorumum gelir.
18 değil 13 bölüm kalmış :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aralıksız izleme sonucu nihayet Zuhal Topal ile olan bölümleri tamamladım. Sonu hüzünlüydü tabiki. Bazı bölümler ortalama geçti ama bazıları da çok iyiydi En çok güldüğüm kısım Cevahir ve Koyu Bilal'in yapışık ikiz iken tuvalet sahnesiydi. Onları dinleyen adamlar ve o muhabbet baya güldürdü :A

Hızımı almayıp Zeynep'in ilk bölümünede baktım ve baya baya hatırlıyormuşum bölümü. Bu bölümde msn muhabbeti duygulandırdı. Vay be dedirtti. Msn'i özledim:A

Keyifli bir seyir oldu. Uzun bir süre bakmam artık. İlerde bir kaç bölüme bakarım belki. Eksik kısımları artık tamamladım nede olsa.

• İlginç
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aralıksız izleme sonucu nihayet Zuhal Topal ile olan bölümleri tamamladım. Sonu hüzünlüydü tabiki. Bazı bölümler ortalama geçti ama bazıları da çok iyiydi En çok güldüğüm kısım Cevahir ve Koyu Bilal'in yapışık ikiz iken tuvalet sahnesiydi. Onları dinleyen adamlar ve o muhabbet baya güldürdü :A

Hızımı almayıp Zeynep'in ilk bölümünede baktım ve baya baya hatırlıyormuşum bölümü. Bu bölümde msn muhabbeti duygulandırdı. Vay be dedirtti. Msn'i özledim:A

Keyifli bir seyir oldu. Uzun bir süre bakmam artık. İlerde bir kaç bölüme bakarım belki. Eksik kısımları artık tamamladım nede olsa.
Ne ara bitirdin? :A
Vay be devamını izlemeyecen heee...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ne ara bitirdin? :A
Vay be devamını izlemeyecen heee...
Manyakça izleme modumu açtım yine :A PC şart değildi, PS'den de rahatça izlediğim için sabah öğlen akşam olarak gittik :F

Seinfeld var ve arada film falan yeterli olacak. Kendimi bunaltırsam izlediklerim yarım kalır yoksa :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ana sayfama düştü. Bu sahneyi hatırlamıyorum. İzledim iyi ki :A
Aşırı iyi rol. Gerçek gibi. Vurguları, ses tonunu yükseltip aşağı çekmesi çok iyi.
Yalnız başlarda isim vermiyorum deyip sonda Bilal demesi :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ana sayfama düştü. Bu sahneyi hatırlamıyorum. İzledim iyi ki :A
Aşırı iyi rol. Gerçek gibi. Vurguları, ses tonunu yükseltip aşağı çekmesi çok iyi.
Yalnız başlarda isim vermiyorum deyip sonda Bilal demesi :A

Aha düşecez yine bataklığa :A Bu vaazı ezberlemiştim o sıralar :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi