Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Ben de kime ne anlatıyorsam…

Neden senle karşılıklı düşünce alışverişi yapamıyoruz Özgür sen düşüceni söyledim bende ne düşündüysem onu söyledim o kadar sinirlenmeye ne gerek var şuan @mesmeso sen neye beğeni atıyosun acaba

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neden senle karşılıklı düşünce alışverişi yapamıyoruz Özgür sen düşüceni söyledim bende ne düşündüysem onu söyledim o kadar sinirlenmeye ne gerek var şuan @mesmeso sen neye beğeni atıyosun acaba
Böyle bir şeyi de savunamazsın ya bu tür programlarda böyle şeyler kullanılır gibi bir savunmayla geliyorsun ne diyebilirim ki? Yoksa düşünce tartışmaya açığım emin ol.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
o seslede abla baya reklam oldu.her yerde medyaradrda bile eleştiri var abla acıtasyon u kullanıyor diye @Özgür

• Harika
Reactions: Özgür

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
En hamarat benim programı ,Geçen sezon Zahide ile Gelin Görün programına benziyor.Kaynanasız format ama bu.Tutmaz Zahide tutmadıysa hiç

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Didem Arslan Yılmaz bu sezon acayip sinirimi bozdu. Şimdi izliyorumda orada 2 tane danışan adamı koymuşlar. Onlar konuşmak istiyor sunucu onları susturup kontrol bende diyor ama kavga çıktı programda nasıl kontrolse. Bu sezon kendisini havalı gördüm

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu tabloyu görmeyi ne kadar özlemişim, diğer kısımlarını da görsek daha iyi olacak ama. :A Fulya oran olarak daha iyi sayılmaz ama sıralama olarak iyi, umarım bir kaç haftaya daha da arttırır oranlarını.
8mpmbg3.jpg

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gökhan&Can gönül olayını Didem Arslan almış. Hafa sonu Ece Üner alır umarım yazmıştım ve onun alacağını düşünüyordum. :(

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ece Üner'in programı gülerek sunması sinir bozucu bir hal almaya başladı. En ciddi, en kritik anlarda bile gülebiliyor, bu da rahatız ediyor. Umarım düzeltir, ama hiç zannetmiyorum. Ayrıca, bir olayda belli bir aşama kat etmeden başka bir olaya geçmesi de çok saçma. Her şeyi yarım yarım bırakıyor. Bu arada Dilek olayını da erteledi mi kapadı mı anlamadım. (b)

Ece beklediğim etkiyi yaratamayacak gibi duruyor, sınıfta kaldı. Yine en iyisi Müge Anlı. :A

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Ece Üner'in programı gülerek sunması sinir bozucu bir hal almaya başladı. En ciddi, en kritik anlarda bile gülebiliyor, bu da rahatız ediyor. Umarım düzeltir, ama hiç zannetmiyorum. Ayrıca, bir olayda belli bir aşama kat etmeden başka bir olaya geçmesi de çok saçma. Her şeyi yarım yarım bırakıyor. Bu arada Dilek olayını da erteledi mi kapadı mı anlamadım. (b)

Ece beklediğim etkiyi yaratamayacak gibi duruyor, sınıfta kaldı. Yine en iyisi Müge Anlı. :A
aynen benim de beklediğim performansı veremedi Ece Üner. Reytinglere de yansıyor bu durum zaten.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
İbrahim Tatlıses Seda Sayan'ın programına telefon bağlantısında bulundu. İbo Show 'un ekimde baslayacağını duyurdu. Hatta yanlış anlamadıysam 7 ekim dedi. 7 ekimde Perşembeye denk geliyor. Sanırım yeni sezonda gün değiştiriyor.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İbrahim Tatlıses Seda Sayan'ın programına telefon bağlantısında bulundu. İbo Show 'un ekimde baslayacağını duyurdu. Hatta yanlış anlamadıysam 7 ekim dedi. 7 ekimde Perşembeye denk geliyor. Sanırım yeni sezonda gün değiştiriyor.
Orada bahsettiği sanırım İbo Show değil, oğlu İdo'nun düğünü. Ekim ayında yapılacağı söylenmişti çünkü düğünün.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Orada bahsettiği sanırım İbo Show değil, oğlu İdo'nun düğünü. Ekim ayında yapılacağı söylenmişti çünkü düğünün.
Yok onuda konuştular evet ondan sonra Gülben ergen İbo show ne zaman başlıyor dedi. Sonra dedi ekimde başlıyor dedi. Hatta sonra Seda sayan , ibo showa Gülben ergenle katılacağını da söyledi.