Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yok onuda konuştular evet ondan sonra Gülben ergen İbo show ne zaman başlıyor dedi. Sonra dedi ekimde başlıyor dedi. Hatta sonra Seda sayan , ibo showa Gülben ergenle katılacağını da söyledi.
Hem yayında, hem de sonra Twitter'a yüklenen yerden izledim. Ben öyle anladım. :bilmem: Perşembe günü olacağını zannetmem İbo Show'un, izlenmez.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ece Üner ile Susma'da, 5 çocuğun biyolojik babası Adnan çıktı. Bu olay bugün kapanır. Dilek olayı kapatıldı, ama neden kapatıldı anlamadım. Arife olayı da işlenmedi kaç gündür. İzlenme oranlarının daha da düşmesi muhtemeldir bu hafta.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanalın çoğu günü boş perşembeye alırsa bir de aptallık olur milyoner de yok tam serbest kitle iyi program olduğunda izler
Aynı yapım şirketinin bir diğer programı Şarkılar Bizi Söyler cumartesi'ye geçti, belki bundan dolayı bir değişiklik olabilir ama olmamalı. Çünkü hafta sonundan başka izlenmez bu program dediğin gibi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aynı yapım şirketinin bir diğer programı Şarkılar Bizi Söyler cumartesi'ye geçti, belki bundan dolayı bir değişiklik olabilir ama olmamalı. Çünkü hafta sonundan başka izlenmez bu program dediğin gibi.
Şarkılar Bizi Söyler kurtulsun diyip bunu tehlikeye atmak olmamalı. Ha biterse umrumda mı değil :A Çünkü sevmiyorum kendisini :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ece Üner'de ilgi çekici olaylar bittikten sonra Fulya'ya geçmiştim, Güllü olayını işler diye ama bugün hiç işlemedi. Onların yerine imam nikahlı eşi tarafından 104 yerinden bıçaklanan bir kadının dosyasını açmış. Bunu yapanın ailesi hala daha çıkıp savunuyor utanmadan. Fulya ise hadlerini çok güzel şekilde bildirdi yayın esnasında. İlk haftadan bu yana kendini baya geliştirdi, umarım reytinglerini korumaya devam eder. İzlemek isteyenler için:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seda stara geçti diye mi yapt ne 😄
Olabilir. :A
------

Kanalları değiştirirken Zahide Yetiş'e denk geldim. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmacıları buraya da gelmiş. :A

Ben-Bilmem-E%C5%9Fim-Bilir-30-A%C4%9Fustos-hakan-tu%C4%9Fba.jpg

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: STAR

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Seda Sayan format değişikliği yok programın sonunda kadının biri şiddete maruz kaldı. Gene kadına şiddet mağduru biri gelecek yarın .Esra Erol,Çağla Şikel ,show programı karışık formatla devam ediyor.
------

Olabilir. :A
------

Kanalları değiştirirken Zahide Yetiş'e denk geldim. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmacıları buraya da gelmiş. :A

Ben-Bilmem-E%C5%9Fim-Bilir-30-A%C4%9Fustos-hakan-tu%C4%9Fba.jpg
Asuman Krause'nın Sevgili dünürümden ,Gelinim Mutfaktaya gelen vardı bu yıl

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fulya, Selin-Süleyman olayını işlemeye devam eder mi bilmiyorum. Ama işlemeye devam ederse izleyici çekebilecek bir olay. Ece Üner'den daha başarılı bir şekilde sunuyor programı Fulya.
------

Bacım benim maşallah. :Z
Seren Serengil'e diyor zannetmiştim, ama ona değilmiş. Üzdü... :(

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Fulya, Selin-Süleyman olayını işlemeye devam eder mi bilmiyorum. Ama işlemeye devam ederse izleyici çekebilecek bir olay. Ece Üner'den daha başarılı bir şekilde sunuyor programı Fulya.
------

Seren Serengil'e diyor zannetmiştim, ama ona değilmiş. Üzdü... :(
Demet Akalın olmuş olsun. 🤲🏻

• Güldürdün