Forumumuz Klimalıdır… 🌬

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Bunu @eskici dese tamam ama sen deyince garip oldu. :A Bir daha olmasın lütfen. :A

Kalkgidelim GIF by TRT
Bu Kalk Gidelim giflerini nereden buluyorsunuz? Diziyi hiç izlemeyenler bile gif atıyor. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu sayfaya gelince bir serinlik olustu gerçekten @Sherlock :eek: :eek: :eek:
Boşuna demiyoruz en kaliteli klimadan taktırdık diye, serinlememeniz mümkün değil. :A Biz kütükler bile üşüdük. :A
@bazinga Var mısın Yok musun'dan kazandığı para ile ilk olarak klima taktırmış demek ki :A bu bizim başarımız @Tolstoyevski @xdragxx :bhr:
Klimanın parasını kesin üyelerden alıcak cimri yönetim 😡😡😡😡😡😡
@bazinga @Sherlock @Dosi @Tolstoyevski @xdragxx @Aserat @MEnes @xBUGRAx başka yönetimden isim aklıma gelmedi :A
Bu sorunun cevabı üstte, sayın admin iyi para kazandı en son. :A @bazinga
Ben emekliyim artık ve klimayı kapattıracağım çarpıyor. :A @Sherlock
Açtık tekrar. :A Üstüne battaniye falan bir şey al. :A

s-979d5e1fde0c8a8c5c18d63098810fb758380a4b.webp

Şu yalana bak, şu iftiraya bak... Sen kaplamışsın klimanın önünü şişkolok olarak. Oradan bize gelmiyor bile serinlik. Çekil şuradan da azıcık biz de serinleyelim :A
Yalan mı... Hain kütüğe bak yine şişko olduğum iddiasında bulunmuş. :A Ben hiç klimanın önüne geçmedim bile, en arkada sayın Gs'li dostumla tavla oynuyoruz biz. :A @Maskeli Fedai

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Boşuna demiyoruz en kaliteli klimadan taktırdık diye, serinlememeniz mümkün değil. :A Biz kütükler bile üşüdük. :A

Yalan mı... Hain kütüğe bak yine şişko olduğum iddiasında bulunmuş. :A Ben hiç klimanın önüne geçmedim bile, en arkada sayın Gs'li dostumla tavla oynuyoruz biz. :A @Maskeli Fedai
Senin bu kalınlıkla üşümen mümkün değil :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ben artık kütük değilim :A :Z @MasacRE @Sherlock
Bunun kararını Çiğdem veremez :A Maskeli Fedai ekibimizin kadrolu kütüklerindendir. Bizden ayrılması teklif dahi edilemez :A @Sherlock @MEnes
------

Yaa kardeşim herkes söylüyor işte ne kadar şişko olduğunu :A Sen kapatıyorsun işte klimanın önünü, kabul et artık ve çık git odadan başka türlü biz serinleyemeyeceğiz çünkü :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunun kararını Çiğdem veremez :A Maskeli Fedai ekibimizin kadrolu kütüklerindendir. Bizden ayrılması teklif dahi edilemez :A @Sherlock @MEnes
------

Yaa kardeşim herkes söylüyor işte ne kadar şişko olduğunu :A Sen kapatıyorsun işte klimanın önünü, kabul et artık ve çık git odadan başka türlü biz serinleyemeyeceğiz çünkü :A
Ben artık kütük değilim :A :Z @MasacRE @Sherlock
Aaa ondan kolayı ne var ayoll buradan bir silgi çekerim olur biter @Maskeli Fedai e :A :A :A @MEnes @dreamy @Sherlock

kütük kardeşler.jpg

MS den sonra eklerim tekrar yanınıza kütüğü napacam işim bitince :F :F :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860