Forumumuz Klimalıdır… 🌬

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
GIF by Wirecutter

200.gif

Sayın admin @bazinga, yıllar sonra nihayet kesenin ağzını açtı ve forumumuza klima taktırdı. Öncelikle forumumuzun kuruluşundan yıllar sonra, son derece sıcak havalarda gelen bu önemli hizmet için kendisine teşekkür ediyoruz…

Sıcaklardan bunaldıysanız, güneşe ateş edecek duruma geldiyseniz, terlemekten bitap düştüyseniz önce forumumuza, ardından da bu odaya girerek serinleyebilirsiniz… 🥶

Önemli Not: Lütfen klimanın ayarlarıyla oynamayınız.​

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Foruma geri dönen benim, evet. Bu arada bir ay olmuş, 5 Temmuz'da dönmüştüm. :A Sen ise aslında yok gibisin forumda, foruma geri döndük sen yoksun. :A
Vay be, tam bir ay oldu demek. :A Varım varım, sadece düzenli girme konusunda sıkıntılar yaşıyordum. Umuyorum artık yaşamam. :A (Yaşadı. :A)
Kardeşim kapat şu konuyu lütfen, klavyemden espriler fışkırmaya devam edecek. :A
Kap mı atayım? :A Ne gerek var böyle şeylere, birinin kafasına falan gelecek sonra. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Kâr etmesi için, kar etmesi lazım. Kışı bekleyin kar için. :A
Ya @eskici sen ne içirdin bu adama, hangi konuya girsem bu tip esprileri ile karşılaşıyorum artık. :A
Bunu @eskici dese tamam ama sen deyince garip oldu. :A Bir daha olmasın lütfen. :A

Kalkgidelim GIF by TRT
Adam ne güzel espri yapıyor işte daha ne istiyorsunuz :A
------

@eskici'den önce biz vardık yeğen. Eskiden ben yapardım esprileri, @eskici sonradan sürekli yapmaya başladı. :A
Benim adım eskici bir kere, benden eski olamazsın :A