Forumdan Resimler

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1641805684595.png

İşgal-i @cookies. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Düsündüm de topragim, aslinda bu tür görüntü kirliligini engellemek amacli, bu tür profillere direk yazilan mesajlarin anasayfada görünmemesini önerebilirsin. :A
Bir kişinin üst üste profil mesajı görünmeyebilir aslında ama çok fazla olmuyor böyle, sorun yok. @xemrexxx ile @cookies genelde kendi kendilerine eğleniyorlar böyle. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kiskanmaktan öte, bence taklit ediyor...
Varoşellaya bak sen ne demek taklit ediyor :bağır:
------

Düsündüm de topragim, aslinda bu tür görüntü kirliligini engellemek amacli, bu tür profillere direk yazilan mesajlarin anasayfada görünmemesini önerebilirsin. :A
Ben harika biriyim first ladyim eğer beni beğenmiyorsan üzülebilirsin ama ben gitmiyorum hayatım :A
------

Haddini bildirdiğim için yazamaz çekinir benden. :A
Senin gibi birine yazacağıma okul tuvaletlerine yazarım cnm :A

• Olmamış
Reactions: Yakamoz-Asi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,534
Puanı
1,060
Varoşellaya bak sen ne demek taklit ediyor :bağır:
------

Ben harika biriyim first ladyim eğer beni beğenmiyorsan üzülebilirsin ama ben gitmiyorum hayatım :A
------

Senin gibi birine yazacağıma okul tuvaletlerine yazarım cnm :A
2 sene öncesine kadar böyle demiyordun e tabi yüz bulamayınca. :Z

Okul tuvaletine yazmak da anca sana yakışır zaten, gerçi forum duvarını da okul tuvaletlerine çeviriyorsun.

• İlginç
Reactions: cookies

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes kardeşim yine şapkadan tavşan gibi çıkıyor ortaya ama genel olarak @MasacRE arada sırada çıkıyor, @Maskeli Fedai, tam kullanıcı adına uyacak şekilde kayboldu gitti. :A @Dosi ve @Tolstoyevski'yi de buradan analım, bu ikili de bizden çok buradalar ama ikisi de fazlasıyla film ayırt ediyor tabii. :A
Biz öyle her daim ortalıklarda olmayı sevmeyiz... Arada çıkarız ki değerimiz bilinsin... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Her şeyin yeri ve zamanı var, demek ki yorumların yeri ve zamanı gelmemiş... :A
Yorumları yap da, nerede ve ne zaman olacağının bir önemi yok. Bu arada @Sherlock reis enleri de seçtirmeyecek gibi görünüyor, bu yüzden istediğin zaman yapabilirsin. :A Önceki Oscar etkinliği bitmedi aslında. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bitcoin misin lan sen... :A

Mecnun, Windows 7 de kalmış... :A
Ben MEnes'im, Bitcoin de neymiş... :A
------

Yorumları yap da, nerede ve ne zaman olacağının bir önemi yok. Bu arada @Sherlock reis enleri de seçtirmeyecek gibi görünüyor, bu yüzden istediğin zaman yapabilirsin. :A Önceki Oscar etkinliği bitmedi aslında. :A
Yaparıııızzz.. Elbet yapacağız, hiç bir zaman 0 yorum kalmadım geldiğimden beri... Yine aynısı olacak sonuçta... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Sen önce Favori Üye ol, sonra first lady misin degil misin bakariz. :A @Araf
2 sene öncesine kadar böyle demiyordun e tabi yüz bulamayınca. :Z

Okul tuvaletine yazmak da anca sana yakışır zaten, gerçi forum duvarını da okul tuvaletlerine çeviriyorsun.
İnan Serhat sana laf anlatamam hiçbir şey bildiğin yok 2 senedir uydurduğun şeylerle bana saldırıyosun.

Yakamozcum sana gelince benim için favori üye olmak önemli değil ki önemli olan arkadaşlık

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,534
Puanı
1,060
İnan Serhat sana laf anlatamam hiçbir şey bildiğin yok 2 senedir uydurduğun şeylerle bana saldırıyosun.

Yakamozcum sana gelince benim için favori üye olmak önemli değil ki önemli olan arkadaşlık
Kendi dediklerine kendin inanıyor musun acaba, yalancının tekisin, konuşmaya bile değmez seninle.! Uğraşma benimle.

• Güldürdün
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kendi dediklerine kendin inanıyor musun acaba, yalancının tekisin, konuşmaya bile değmez seninle.! Uğraşma benimle.
Eğer 2 sene önce seni eve alsaydım şu an yaşamıyor olurduk.Hiçbir şey bilmiyosun.Ailesi tarafından ölümle tehdit edilen benim sen değilsin...

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
O kadar hiçbir şey bilmeden konuşuyosun ki @serhatt daha dün aile baskısı nedeniyle bir çocuk intihar etti.Eğer ailem seni eve aldığımı öğrenseydi emin ol şu an sen ve ben mezardaydık babam da hapisteydi