Forumdan Resimler

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Çevrimiçi olunca cevap verir. :A (not: +300 IQ) Karşındaki kişinin çevrimiçi olmadığını anlayınca sohbet etme isteğinin sönüp gitmesinden mi korkuyorsun yoksa? :A

@Araf'a ben de yakıştıramadım bu öneriyi. :A
Senin dediğin sohbet olmuyor işte. Sohbet dediğinde muhatabın karşında olmalı ve sana anında cevap verebilmeli . :A Yazdığıma 2-3 saat sonra cevap alacaksam ne yapayım ben öyle sohbeti . :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Senin dediğin sohbet olmuyor işte. Sohbet dediğinde muhatabın karşında olmalı ve sana anında cevap verebilmeli . :A Yazdığıma 2-3 saat sonra cevap alacaksam ne yapayım ben öyle sohbeti . :A
Kendi aranızda halledin bu konuyu, milletin gizliliğine karışmayın. :A

#poramanyanigizliliğimedokunma

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çevrimiçi olunca cevap verir. :A (not: +300 IQ) Karşındaki kişinin çevrimiçi olmadığını anlayınca sohbet etme isteğinin sönüp gitmesinden mi korkuyorsun yoksa? :A

@Araf'a ben de yakıştıramadım bu öneriyi. :A
Dark Knight yap bari, Batman olursun artık. :D @Yakamoz-Asi şimdi beğenir belki. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Daha felaket bir isim önerisi bence. :A Filminin de top 250'de 9 puan ile 4. sırada yer alması da ilginç zaten. :A
Boş ver, sen bu kullanıcı adınla marka oldun. Mesela @xdragxx de çok ilginç bir kullanıcı adı ama forumun bir markası oldu, yani kalkıp değiştirse sırıtır. Senin kullanıcı adın da öyle, istesen de değiştiremezsin. Hadi değiştireceksin, en fazla Dark dersin, o kadar. Herkes seni özellikle Dark olarak biliyor ama genel olarak bu kullanıcı adın bir marka. :D

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
IMG_20220101_094526.jpg

benim suçum neydi de bunla aynı saatte aktif oldum :A @Cervantes

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Asla ama asla @MEnes, @MasacRE ve şimdilik aramızda bulunmayan @Maskeli Fedai yoldaşlarım kadar üşengeç olmamak lazım yorum konularında. :A Tabii önümde 921381283 tane yorum yapmam gereken film var ancak olsun, fazla uzatmadan, zamana yayarak bitirmeyi planlıyorum. :A
Ben tek bir yerde yorum yapmadığım için sıkıntı yaşamıyorum. Çok fazla süre araya girince ben muhtemelen yorum yapamamam, çok fazla da film izleyince, onun da etkisi var, unutuyorum. :A Sizin hafıza zehir yine yani. :A @MEnes bir başlarsa yardıracak, @MasacRE ve @Maskeli Fedai'yi sayma, ikisi de piyasada yok. @MasacRE belki içki piyasasından uzaklaşır da, belki geri döner aramıza ama @Maskeli Fedai neler yapıyor, orası muamma. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben tek bir yerde yorum yapmadığım için sıkıntı yaşamıyorum. Çok fazla süre araya girince ben muhtemelen yorum yapamamam, çok fazla da film izleyince, onun da etkisi var, unutuyorum. :A Sizin hafıza zehir yine yani. :A @MEnes bir başlarsa yardıracak, @MasacRE ve @Maskeli Fedai'yi sayma, ikisi de piyasada yok. @MasacRE belki içki piyasasından uzaklaşır da, belki geri döner aramıza ama @Maskeli Fedai neler yapıyor, orası muamma. :A
Benimki de çok zehir sayılmaz, zorla hatırlıyorum detayları. :A

Sorma... Yoldaşlarımın hepsi farklı yerlere dağılmış durumdalar... Infinity War sonrası Avengers'ı gibiyiz... @MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Benimki de çok zehir sayılmaz, zorla hatırlıyorum detayları. :A

Sorma... Yoldaşlarımın hepsi farklı yerlere dağılmış durumdalar... Infinity War sonrası Avengers'ı gibiyiz... @MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai
@MEnes kardeşim yine şapkadan tavşan gibi çıkıyor ortaya ama genel olarak @MasacRE arada sırada çıkıyor, @Maskeli Fedai, tam kullanıcı adına uyacak şekilde kayboldu gitti. :A @Dosi ve @Tolstoyevski'yi de buradan analım, bu ikili de bizden çok buradalar ama ikisi de fazlasıyla film ayırt ediyor tabii. :A