Forumdan Resimler

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1640795942401.png

Forumun yarısı gizemli takılıyor ve gizemli takılmayanlardan birisi @Cervantes. Her an "olmamış" diyecek gibi duruyor. Çok ürkütücü bir manzara. :D

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
O zaman @bazinga'ya önerini sun bu konuda. Daha doğrusu direkt konu açabilirsin öneri olarak. :D
Bu konuda bir öneri açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam . Ancak durum ne oldu , o konuda pek bilgim yok .:A @DarkLegenD 'in şiddetle karşı çıktığını çok iyi hatırlıyorum ama . :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu konuda bir öneri açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam . Ancak durum ne oldu , o konuda pek bilgim yok .:A @DarkLegenD 'in şiddetle karşı çıktığını çok iyi hatırlıyorum ama . :A
Oysa kullanıcı adında gizem var kendisinin, önce kullanıcı adını değiştirmeli o halde. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hâlâ daha neden herkesin çevrimiçi gözükmesi gerektiğini anlamış değilim. :A

Oysa kullanıcı adında gizem var kendisinin, önce kullanıcı adını değiştirmeli o halde. :D
KAT konusunda da yazmıştım, yeni kayıtlı üye olsaydım hemen değiştirirdim. :A Kullanıcı adı değiştirme konusunda forumdan yardım isteyeceğim. :A Mini anket oluşturup üyelerin fikirlerini alacağım. :bhr:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

KAT konusunda da yazmıştım, yeni kayıtlı üye olsaydım hemen değiştirirdim. :A Kullanıcı adı değiştirme konusunda forumdan yardım isteyeceğim. :A Mini anket oluşturup üyelerin fikirlerini alacağım. :bhr:
Joker yap kullanıcı adını, yakışır. :D

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600

Ben de hala neden gizemli dolaşmaya ihtiyaç olduğunu anlayamadım. Forumda kim çevrimiçi , kim değil bilemiyoruz .Ruh gibi dolaşıyor herkes. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İnsan forumda yalnız olmadığını bilmek istiyor veya sevdiği bir arkadaşını çevrimiçi görüp iki sohbetin belini kırmak isteyebiliyor . :A
Çevrimiçi olunca cevap verir. :A (not: +300 IQ) Karşındaki kişinin çevrimiçi olmadığını anlayınca sohbet etme isteğinin sönüp gitmesinden mi korkuyorsun yoksa? :A

Valla kardeşim açık söyliyeyim, ben senin nickini beğeniyorum. Yani bence Joker gibi basit bir nick olmaz yani. :D
@Araf'a ben de yakıştıramadım bu öneriyi. :A