Formula 1 ve Diğer Motor Sporları - Genel Yorum & Sohbet Konusu

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Ferrari nazar değmesin çok iyi gidiyor. Hem Leclerc hem Sainz harikalar şu ana kadar...
İkisi de çok hızlı gidiyordu Leclerc, Norristen 20saniye öndeydi, Sainz da hızlı gitmeye başladı podyuma çıkabilecek potansiyeli vardı ama şimdi o kadar umutlu değilim Norris ve Perez dün ikis de çok hızlıydı, umarım yanılırım ve en azından ya Leclerc ya da Sainz podyuma çıkar.
------

Perez gitti ama Hamilton çok hızlı geliyor,yine bu durumda en azından biri podyumda olacak

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Leclerc hayal kırkılığa uğratıyor çoktan geçmeliydi Norrisi....
------

Beklediğim çıktı

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sağlık olsun, 4-5 de iyi sonuç. Sainz iyi yarış çıkardı dünkü hayal kırıklığından sonra.

Norris de çok başarılıydı. Norris - Bottas ve umarım Leclerc arasında bir üçüncülük yarışı yaşanacak gibi...

Günün hayal kırıklığı ise net şekilde Perez oldu...

Haas'ın aşırı fark yemesi üzücü. Bu şekilde en ufak rekabet şansları yok gibi. :(

• Beğendim
Reactions: mesmeso and 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Bu Hamilton cidden garip bir adam. Herif çakıl havuzuna girdi yine de çıkıp ikinci oldu. Emekli ol artık be adam.

Norris bugün efsane bir savunma yaptı. Tekerlekleri çok güzel kullandı. Bu podyumların devamı gelir.

Ferrari bugün istediğini aldı bence. Perez beni üzdü. Bir sonraki yarışta mutlaka telafi edecektir. Kimi'nin de puan almasına sevindim. Keşke Alonso'da son anda savunmayı bırakıp atak yaparak Ocon'u geçseydi.

Sağlık olsun, 4-5 de iyi sonuç. Sainz iyi yarış çıkardı dünkü hayal kırıklığından sonra.

Norris de çok başarılıydı. Norris - Bottas ve umarım Leclerc arasında bir üçüncülük yarışı yaşanacak gibi...

Günün hayal kırıklığı ise net şekilde Perez oldu...

Haas'ın aşırı fark yemesi üzücü. Bu şekilde en ufak rekabet şansları yok gibi. :(
Haas'ın bu sene kendisi bile umudu yok sen niye üzüldün? :D Bu sene son iki sıra onların olacağı kesin.

• Beğendim
Reactions: bazinga

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Hamilton kadar şanslı bir pilot Formula 1 tarihinde yok.

Sainz muhteşem bir iş çıkardı P11-P5 kadar ve takım izin verseydi Leclerci bile geçebilirdi.

Norris dün'den beri çok hızlıydı ve bugün kanıtladı SC ve Kırmızı bayrak çok yardım etti ama ondan sonra çok iyi bir şekilde sonuna kadar sürdü.

Leclerc'in elinde P2 kesin olarak duruyordu ama Bottas ve Russell sağolsun podyum gitti.

Alpha Tauri daha çok bekliyordu eminim ama en azından Gasly ilk 10'a girmeye başardı.

Portimao ve Catalunya pistlerinde Ferrari'den daha güçlü yarışlar bekliyorum en azından McLaren'den daha hızlı olmalılar ama yinede geçen yıla kıyasla Ferrari çok iyi toparladı.

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Haas'ın bu sene kendisi bile umudu yok sen niye üzüldün? :D Bu sene son iki sıra onların olacağı kesin.
Üst sıralara oynamalarını beklemiyordum tabii de en azından 18. pilottan aşırı fark yemeseler o da olumluydu. :A Schumacher, Mazepin'i geçerse sevineceğiz artık yapacak bir şey yok. Günter abimizi kovmayacaklarsa bu sezonki sonunculukla problem yok. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Üst sıralara oynamalarını beklemiyordum tabii de en azından 18. pilottan aşırı fark yemeseler o da olumluydu. :A Schumacher, Mazepin'i geçerse sevineceğiz artık yapacak bir şey yok. Günter abimizi kovmayacaklarsa bu sezonki sonunculukla problem yok. :A
Gene Haas gider Günther gitmez. :D Bunların olacağını bilerek sezona başladılar zaten.

• Harika
Reactions: bazinga

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Efsane F1 arabalarını izlemek isteyenlere çok güzel bir GPH geliyor Monaco'da, bugün sıralama turları yarın da yarışlar olacak.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Montreal gitti bu yıl için, ve büyük ihtimalle İstanbul-Bakü, ya da Bakü-İstanbul olacak gibi duruyor, Montreal güzel bir pist ama İstanbul Park geçen yıl efsane bir yarış verdi umarım öyle bir yarış bu yıl da izleyeceğiz diğer yandan Ferrari için de çok şanslı bir pist,podyum gelirse mükemmel olur.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Norris yine uçuyor. Ricciardo 16. olurken, 2. oldu. :A

Mick fena değildi ama Haas ile bu kadar oluyor. En azından Mazepin'in net şekilde önünde olmaya devam...
------

Russell'a yazık oldu, Q3'ü çok az farkla kaçırdı. Ferrari 2'de 2 gidiyor. :Z

Red Bull şu ana kadar fiyasko. Bakalım Q3'te neler yapacaklar... Ocon ve Norris günün pilotları şu ana kadar.
------

Bu sefer de Sainz çok iyiydi Leclerc hayal kırıklığı oldu sıralama turlarında. :A

Ocon ve Norris başarılarını son tura yansıtamadı.

Red Bull'lar fena toparlamadı ama yarın Mercedesleri zorlamaları zor gibi şu tabloda...

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam