Formula 1 ve Diğer Motor Sporları - Genel Yorum & Sohbet Konusu

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
PTT maçları yüzünden fazla bakamadım ama fantasy takımım için güzel bir sıralama oldu. Alpine harika bir güncelleme yapmış araca. Ocon yanıltmadı beni. Vettel adlı acemi sürücü ilk kez iyi bir sıralama geçirdi.

Yarın üst tarafta kaza olmadığı sürece iki Mercedes'in çekişmesini bekliyorum.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Mercedesin bu kadar kısa bir sürede onları durdurmak için yapılan değişimleri bir hiç haline getirmesi ve yeniden geçen yıllar gibi domine etmeleri neden 8 yıl üst üste şampiyon olduklarının ispatı.

Bu sefer de Sainz çok iyiydi Leclerc hayal kırıklığı oldu sıralama turlarında. :A
Leclerc Q2'de orta hamurla yaptığı tur Q3 yumuşak hamurlarla yaptığı turlardan -0.5s daha hızlı, 2 turda da hata yaptı Q3'te yoksa Perezi zorlayabilirdi, şaşırtıcı olan geçen yıl o Ferrari ile P4 sorunsuz alması.

Ocon çok güçlü bir gün geçirdi.

Ricciardo hayal kırıklığı,yeni araba ile alışması en çok zorluk çeken yarışmacı galiba, Renault ile 1 yıl berbat 2 yılda 2 tane podyum aldı.

Norris her geçen gün daha iyi olmaya başladı ama yarışta ilk 5'te olması biraz zor,Alpine ve Ferrari güçlü görünüyor.

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Verstappen harikasın. :Z

Sainz da iyi başlamıştı ama güvenlik turu sonrası batırdı. :(

En azından 6-7 tamamlar inşallah Ferrari...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Bugün ön üçlüden bir kaza bekliyorum.
------

Net bir şekilde sezonun en sıkıcı yarışı. Geçen sene Portekiz'de zevkli bir yarış olmuştu bu sene çok sıkıcı ilerliyor.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: bazinga

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Alpine ve McLaren çok iyi sonuçlarla ayrılacak Portimaodan ama Ferrari geçen yıl o traktor ile sorunsuz P4 almaya başarmıştı şimdi ise en fazla 6 gözüküyor.

Norris 2 yarış üst üste Leclerc'ten daha hızlı sürüyor beklemiyordum açıkcası.

Yarış genel olarak sıkıcı ama RedBull ve Mercedes dışında diğer takımların ykaın olması iyi bir haber umarım bütün sezon böyle giderler ve iyi yarışlar izleriz.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Verstappen'in en azından Bottas'ı geçmesi iyi oldu, keşke en hızlı tur puanı da silinmeseydi. :(

Sainz geçen yarış çok iyiydi ama bu kez kötüydü. Herkese geçildi. :(

Mick'in Latifi'yi geçmesi yarışın en güzel şeyiydi. :Z Çok iyi bir yarış çıkardı. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
Verstappen'in en azından Bottas'ı geçmesi iyi oldu, keşke en hızlı tur puanı da silinmeseydi. :(

Sainz geçen yarış çok iyiydi ama bu kez kötüydü. Herkese geçildi. :(

Mick'in Latifi'yi geçmesi yarışın en güzel şeyiydi. :Z Çok iyi bir yarış çıkardı. :Z
Hangi cezayı alması silinmesine yok açtı? :(

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
4 ve 14 virajda pist limitleri vardı Max 14 virajda limiti aşmış yani 4 lastikle dışarı çıkmış ki yasak ve o yüzden en hızlı turu silinmiş

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Abiii haftaya İspanya varmış. Bugünkü sıkıcılık onun yanında hiç kalacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
bil bakalım İspanya sonrası kim var :A :A neyse en azından orda Mazespin sayesinde ilk tur heyecanlı olacak
Kardeşim kim hazırlıyor bu takvimi ya? İki yarış üst üste cadde pisti mi olur? Şu cadde pistleri yasaklansın artık. Neyse İstanbul Park herkese can suyu olacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Şampiyonlar Ligi İngiltere'ye alınırsa hafta içi Türkiye GP için kötü bir haber gelebilir.