FF Sorgu Odası-Hafta 71-Sorgudaki İsim S.G.A.T.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
Genellikle pozitif düşünceler. Geçen yaz ortak projeler yaptık. Çok çalışkan biri olduğunu düşünüyorum, aynı zaman da çok da becerikli. Muhtemelen hayatında da tüm işlerini forumdaki gibi ciddiye alıyorsundur. Gelecekte bunun bir çok faydasını göreceğini düşünüyorum. Genellikle çok saygılı, medeni seviyesi yüksek, gördüğüm kadarıyla da kültürlü bir arkadaşımızsın. Dikkatimi çeken hususlardan biri izlediğin diziler hep kaliteli diziler oluyor, Total işlerinin yakınından geçmiyorsun. :D Forum için aslında çok önemli bir isimsin. Forumun güncel kalmasında çok büyük katkın mevcut. Bu konudan hakkının pek verilmediğini düşünüyorum. Açtığın haber konu sayısı neredeyse hiç bir hafta düşmüyor. İyi bir ortalaman var. Yorumlarını okumak güzel, konuların zaten haber değer taşıdığı için dizi izleyen neredeyse herkes okuyordur.
Bazen öfke kontrolünü kaybediyorsun. Bence nen büyük sorunun bu.. Mesajlarında kin hissediyorum, kendini anlatmak için değil de direkt karşındakinin canını acıtmak için yazıyorsun. Bu da dışarıdan karşılıklı olarak hiç hoş gözükmüyor tabi ki, yakışmıyor da sana. Yapılan eleştirileri haklı bulmasan da daha pozitif, yapıcı şekilde eleştirileri yorumlaya bilirsin. Bu seni hem sempatik gösterir, aynı zamanda eğer haklıysan sağlam bir şekilde haklı görünmeni sağlayacaktır. Yaşın çok genç, ben zamanla bunu da başaracağına inanıyorum.
Güzel bir kalbe sahipsin, çok iyi yetiştirilmişsin ailen tarafından bu çok iyi gözüküyor. Türkçen de çok güzel bu arada :D Görüşmek üzere Eray'cığım. Kendine iyi bak. sen de :D
Çok teşekkürler. :bhr: Evet o konuda ayarlamaya çalışıyorum ama olmuyor bazen. Daha çok dikkat etmeye uğraşacağım. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şu aralar pasif evdeyim asker öncesi güzel rahatım. Normalde gerçekten değişik bayağı. Hafta sonları dinlenirim tamamen. Kendimi seviyorum çok yorulduğumda mutlaka ödüllendiriyorum kendimi. :D Bir ara çalışıyordum, yorgunluktan ölüyordum.
Ders çalışıyor musun :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Forumdakileri dışarda tanımış olsaydın daha farklı olur muydu sence? Benle falan. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,367
Puanı
1,061
Forumdakileri dışarda tanımış olsaydın daha farklı olur muydu sence? Benle falan. :A
İsme göre değişir tabi ki. Bazı isimlerin assosyal olduklarını düşünüyorum. :D Bence düşünülenin aksine çok büyük fark olmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...