FF Sorgu Odası-Hafta 71-Sorgudaki İsim S.G.A.T.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Çok çok teşekkür ederim gerçekten böyle düşünmen beni çok mutlu etti :bhr: Aslında çok fazla insan tanıdığım için insan analizlerim genelde tutuyor, sert mizacım da kişiden kişiye değişir ama tanımadığım ve fikirlerim uyuşmadığı insanlara karşı biraz abartıyor olabilirim :D
Nereye gidiyorsun sen şimdi ya ?

Bir diğer soru; Eşcinsel olduğunu ne zaman açıklayacaksın :A
Askere :A
Yok öyle bir şey. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bir günün nasıl geçiyor reelde? @S.G.A.T.
Şu aralar pasif evdeyim asker öncesi güzel rahatım. Normalde gerçekten değişik bayağı. Hafta sonları dinlenirim tamamen. Kendimi seviyorum çok yorulduğumda mutlaka ödüllendiriyorum kendimi. :D Bir ara çalışıyordum, yorgunluktan ölüyordum.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Aynen ibretlik bir cevap :X

Bildiğim kadarıyla eşcinselliğin bu forumda bu kadar yukselmesinden rahatsızdı @S.G.A.T.
senin bu konuda yaptiğin reformu övmesi de ilgincime gitti :A @Çiğdem- in yaptiği Selim(Çukur) şakalarından rahatsız olmaz artık bu söylemiyle :A
Eskiden böyle eşcinsel konuları dönmezdi ki. Tamamen karşı cins odaklı konuşuyordu @xemrexxx ve arkadaşları :A Kızlar erkekleri överdi, Emre kadınları. Çiğdemin gelmesiyle değişti olaylar. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eskiden böyle eşcinsel konuları dönmezdi ki. Tamamen karşı cins odaklı konuşuyordu @xemrexxx ve arkadaşları :A Kızlar erkekleri överdi, Emre kadınları. Çiğdemin gelmesiyle değişti olaylar. :A
Eski derken ne kadardan bahsediyorsun bilmiyorum ama aramızda 6 ay gibi bişey var :X Sana şöyle söylim Glee ile kendini keşfetti:A Porselen @xemrexxx :A:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
manukyan gibi kadın @Çiğdem- ablamız tek farkı o erkekleri pazarlıyor:A
Eski derken ne kadardan bahsediyorsun bilmiyorum ama aramızda 6 ay gibi bişey var :X Sana şöyle söylim Glee ile kendini keşfetti:A Porselen @xemrexxx :A:A
Aaa bu ünlüleri övme olayını ecünnülere açtığım savaş ile bozmuştum :A :A :A

Ecünnülerden soğuttum erkekleri bir de @Yiğitt atılım yapıp forumda kı ablam olunca parlakçıların önü iyice açıldı şuan gelenen noktadayız işte :A :A :A @mrt-06 @serhatt @Harunnn60

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Foruma geldiğinde kısa sürede yeni bir çağ atlattın bize. Bunu hiç kimse inkar edemez. :A Senin yaptığını hiç bir üye yapamadı. İyi mi yaptın kötü mü yaptın onu da bilmiyorum. Sen gelene kadar forum ciddi şekilde futbol-dizi yorumları yapan, analitik düşüncelerini yazıya döken bir kesim vardı. Bayağı ciddi ciddi editörlük oynuyorlardır. Herkes de onları seviyordu aslında, espri de yapıldığında gülüp geçiyordu herkes hep beraber. Hatırlıyorum, geldikten çok kısa süre sonra o dönemin kızlarını aldın başına 1 haftada tüm forum dengelerini alt üst ettin. :F smileyını grubun kartviziti olarak kullanmaya başladınız, kullanmayı dışladınız. :D Cıvık cıvık espriler, belaltı resimlerle doldu forum :A Tabi ilk başlarda bayağı yadırgandı, özelden benim de seni kaç kere çekiştirmişliğim vardır :D Sadece smiley atmanın yasak olma sebebi de sensin zaten. :A Post kısmakla uzun zaman suçlandın zaten. :D Ama ne yaptınız ne ettiniz tuttu tuttu o grup. Mimarı sendin çırakların farklı üyeler. Sonra etrafındaki isimler değişti ama sen hep kaldın. Sir Alex Ferguson gibi yıllarca yetiştirdin yolladın, yetiştirdin yine yolladın. :A Her jenerasyon değiştiğinde mutlaka kendine takım kaptanı olarak yer edindin ama. Gördüğüm kadarıyla en pasif olduğun yıllar son yıllar. @çigdem- le baş başa verdiniz ama ben seni biliyorum yetmiyor muhabbet için kafa bir kaç isim daha hala bekliyorsun. :A
Seni hiç bir zaman yakından tanımasam da gerçekten iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Forumda hep eğlence kısmını alıp diğer taraflarını atman hoşuma gidiyor. İnşallah bunu real hayatında da başarıyorsundur. :X Forumda olman çok güzel. Renkli sohbetlerini yıllardır çoğu zaman keyifle okumuşumdur. Umarım sana karşılık verecek Çiğdem gibi çatlak, renkli bir kaç isim daha gelir muhabbetlerine devam edersin.
Geri döndüğümde yine burda ol kanka. :A

çok teşekkür ediyorum :X okuyun da ibret alın :A @Çiğdem- @Forumdash @serhatt @Ahmed @cookies @vadikızı @Harunnn60 @kerem @MasacRE- @Dosi @ozmoturk @Aserat @xBUGRAx @mrt-06 @DarkLegenD @YıldırıM

Bu vesileyle hala forumun altın anahtarını bana teslim etmeyen @bazinga yi kınıyorum:A

Gelmişken 2 soruyaim sgattaki g harfi ne (belki sorulmuştur) :D
Ayık kafaylamı yoksa şarhoş kafaylamı yazdı bunu bilmiyorum ama doğru demiş :A

Her fırsatda belirtiyorum ben de, bu yılı forum olarak kötü geçirmiş olmamızın forumda yaşanan tatsızlıklar dışında @xemrexxx her gün forumda olmayışıda baya etkiliydi
:A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
herkes hayatında 1-2 kez LGBTQ kuşağına girmiştir girmedim diyen yalan söylüyordur o yüzden niye rahatsız olsun bak şimdi selimi nasıl savunuyor:A @Çiğdem-

Kuşağina girmiştir derken? :X (cinsel kimlik arayişi anlamında mı dedin)
Evet @Çiğdem- her laf attıgında bayaği asık surat emojisi kullanmasa bile her okudugumda rahatsız oldugunu hissediyorum :X
@S.G.A.T. Kötü niyetli olmadığımızı ciddiyet olmadığını bildiği için bize kırılmayı aklına bile getirmez ayoll oda goy goya katılıyor diğerleri gibi :A :A :A

Hatta Selim olmaktan rahatsız olmayı bırak geçen gün @mrt-06 sorusuna Selim gibi cevap vermişti fotosunada baktık onun gibi giyiniyor idol almış olabilir :F :F :F @serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,998
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,998
Puanı
1,060
@S.G.A.T. Kötü niyetli olmadığımızı ciddiyet olmadığını bildiği için bize kırılmayı aklına bile getirmez ayoll oda goy goya katılıyor diğerleri gibi :A :A :A

Hatta Selim olmaktan rahatsız olmayı bırak geçen gün @mrt-06 sorusuna Selim gibi cevap vermişti fotosunada baktık onun gibi giyiniyor idol almış olabilir :F :F :F @serhatt
Ben kimi idol alsam acaba :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben de onu test etmek için sordum sana algılamaların baya kötü de :A
renk körü değilim:X Hem böyle test edemezsin. Senin kırmızı dediğini ben yeşil zannetsem bile kırmızının kırmızı yazıldıgını yeşil olarak okumuyorum yani:A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...