FF Sorgu Odası-Hafta 71-Sorgudaki İsim S.G.A.T.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aa askere gideceğini bilmiyordum son gelişmelerden bayağı uzak kalmışım. :eek: Benim hakkımda neler düşünüyorsun? :bhr: @S.G.A.T.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Geçen Flash'taki adamı sormuştum adı neydi unuttum, akşam ünlü resimlerinde onun konusunu açayım forum erkek görsün. :A @xBUGRAx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Önce küçük tartışmalarla başlayan arkadaşlığımız. :D
Foruma geldiğin günü hatırlıyorum, o konuyu. Benim garibime gitmişti ama sağlam giriş yapmıştın. :D Forumda edindiğin güzel arkadaşlıklar hala devam ediyor bildiğim kadarıyla. Instagramdan da takip ediyorum seni zaten, bayağı eğlenceli hayata sahipsin. :A
Çok sert bir mizacın var. Üniversite öncesi hayatın hakkında az biraz bilgi vermiştin belki de bu yüzden bu kadar sertleşe biliyorsun. Ben aynı zamanda asabi biri olduğunu düşünüyorum. :A Normalde şeker gibi adamsın. :D Konuşması zevkli, sohbeti güzel bir arkadaşımızsın. Rahatça keyifli sohbet edebiliyoruz. Özel konularda da çok güzel tavsiyelerin var, insanları anlama konusunda epey yol kat etmişsin. Ben senin en başlardan iyi bir insan olduğunu biliyordum aslında. Ama bir türlü uyuşamıyorduk başardık sonunda :A
İyi bir insansın, iyi bir arkadaşsın, güzel kalbin var. İnşallah geri döndüğümde sen de burada olursun Baha. Kendine iyi bak. :bhr:
Çok çok teşekkür ederim gerçekten böyle düşünmen beni çok mutlu etti :bhr: Aslında çok fazla insan tanıdığım için insan analizlerim genelde tutuyor, sert mizacım da kişiden kişiye değişir ama tanımadığım ve fikirlerim uyuşmadığı insanlara karşı biraz abartıyor olabilirim :D
Nereye gidiyorsun sen şimdi ya ?

Bir diğer soru; Eşcinsel olduğunu ne zaman açıklayacaksın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
çok teşekkür ediyorum :X okuyun da ibret alın :A @Çiğdem- @Forumdash @serhatt @Ahmed @cookies @vadikızı @Harunnn60 @kerem @MasacRE- @Dosi @ozmoturk @Aserat @xBUGRAx @mrt-06 @DarkLegenD @YıldırıM

Bu vesileyle hala forumun altın anahtarını bana teslim etmeyen @bazinga yi kınıyorum:A

Gelmişken 2 soruyaim sgattaki g harfi ne (belki sorulmuştur) :D

Aynen ibretlik bir cevap :X

Bildiğim kadarıyla eşcinselliğin bu forumda bu kadar yukselmesinden rahatsızdı @S.G.A.T.
senin bu konuda yaptiğin reformu övmesi de ilgincime gitti :A @Çiğdem- in yaptiği Selim(Çukur) şakalarından rahatsız olmaz artık bu söylemiyle :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Aynen ibretlik bir cevap :X

Bildiğim kadarıyla eşcinselliğin bu forumda bu kadar yukselmesinden rahatsızdı @S.G.A.T.
senin bu konuda yaptiğin reformu övmesi de ilgincime gitti :A @Çiğdem- in yaptiği Selim(Çukur) şakalarından rahatsız olmaz artık bu söylemiyle :A
herkes hayatında 1-2 kez LGBTQ kuşağına girmiştir girmedim diyen yalan söylüyordur o yüzden niye rahatsız olsun bak şimdi selimi nasıl savunuyor:A @Çiğdem-

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
herkes hayatında 1-2 kez LGBTQ kuşağına girmiştir girmedim diyen yalan söylüyordur o yüzden niye rahatsız olsun bak şimdi selimi nasıl savunuyor:A @Çiğdem-
Kuşağina girmiştir derken? :X (cinsel kimlik arayişi anlamında mı dedin)
Evet @Çiğdem- her laf attıgında bayaği asık surat emojisi kullanmasa bile her okudugumda rahatsız oldugunu hissediyorum :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Kuşağina girmiştir derken? :X (cinsel kimlik arayişi anlamında mı dedin)
Evet @Çiğdem- her laf attıgında bayaği asık surat emojisi kullanmasa bile her okudugumda rahatsız oldugunu hissediyorum :X
ayrica bizim yaptığımız eşcinsel reformu değildi herkesi khaleesinin yaptığı gibi özgür bıraktım millet lgbt ye koştuysa benim suçum ne:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ayrica bizim yaptığımız eşcinsel reformu değildi herkesi khaleesinin yaptığı gibi özgür bıraktım millet lgbt ye koştuysa benim suçum ne:A
Bilemem artık nasıl entrika döndürduysen:A Ama sen bir işik oldun sen bir el feneriydin sen bir ampul oldun forumun değişmesinde:A (bak ben de övdüm:A)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...