FF Oscar Takımı 2014 | Yılın En İyilerini Hep Beraber İzliyoruz...

Nightcrawler'a verdiğim puan 8,5'a çıktı. Imitation Game puanı da 8'e indi. Gone Girl de 8'e yükseldi. Ayrıca Birdman (8,5), Foxcatcher (8) ve Unbroken (8) yorumlarımı da yazdım @OzaN.

Selma, American Sniper, Interstellar ve Mr. Turner yorumlarını da yakın zamanda yazıp A grubuna noktayı koyarım.

A grubundaki puanlar güncellendi (Baya çabuk güncelledim bu sefer, şaşırmışsınızdır herhalde.
)

B grubundaki tablo da güncellendi. Pek çok yeni film eklendi.

B grubundaki tabloda filmleri en çok izlenenden en az izlenene doğru sıraladım, bundan sonra da o şekilde güncelleyeceğim.

B grubundaki filmlere daha eklenecekler olacak. Altyazısı olmayanları hiç karıştırmadım. Into the Woods, Wild, A Most Violent Year, Big Hero 6, Leviathan gibi filmler eklenecek oraya...

B grubundakiler sizin zevkinize kalmış, istediğinizi seçin izleyin ama bence The Fault in Our Stars, Begin Again ve Tangerines'i izlemeden yılı kapamayın. Üçü de benden tavsiyedir.

C grubuna da güncelleme yapacağım bir ara ama sadece tablo yapıp geçeceğim, çok izlenip sevilenleri B grubuna taşırız zaten.

@berkann @Danger UA! @Tolstoyevski @destere @gundix123 @sokak sanati @cevaa @xdragxx @Yiğitt @Forumdash @aserat54 @kaan955 @Maskeli Fedai @Yakamoz-Asi @Tzira @-potterhead- @Arslan Bey

Filmler birikmiş yine.

Yarın izleyeyim 1-2 tane.

Ben de bazı değişiklikler yapıyorum:

Boyhood: 5.5'ten 4 buçuğa.

Kış Uykusu: 9'dan 8'e.
The Theory Of Everything: 6.5'tan 5.5'e.

Bu değişiklikleri yapmak istiyorum.

Son düzenleme:
@OzaN benim sevmediğimde senin beğendiğin orta halli bir film vardı( hanı şu deliren kadınları merly strepe teslim eden bunak ihtiyarın filmi
) ismini unuttum filmin ? şimdi onu B grubunada eklememişsin gerçi bencede hiçbir gruba eklenmemeli ama nereye gitti C de de yok bulamadım

C'de olacak. C şuan öylesine, içi boş duurmda.

Ben de bazı değişiklikler yapıyorum:

Boyhood: 5.5'ten 4 buçuğa.

Kış Uykusu: 9'dan 8'e.
The Theory Of Everything: 6.5'tan 6'ya.

Bu değişiklikleri yapmak istiyorum.
Konularına yazarsan iyi olur burasını kontrol etmiyorum genellikle.

The Imitation Game'e verdiğim puanı yazmamışsın @OzaN. 8 vermiştim.

The Imitation Game'e verdiğim puanı yazmamışsın @OzaN. 8 vermiştim.
O filmi atlamışım güncellerken, sonraki sefere o da.

Senden hepsini izlemeni bekliyorduk ya zaten az bir şey kalmış.