FF Film Kulübü | 1. Sezon | Her Hafta İki İyi Film İzleyelim...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geceleri izliyorum filmleri genelde. 'A Beautiful Mind' ve 'Memento'yu izledim mesela en son. İçim dışıma çıktı. İzlerim birkaç film daha sanırım. :)
Sen bizim filmleri değil başka filmleri izliyorsun o zaman. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sen bizim filmleri değil başka filmleri izliyorsun o zaman. :D
Öyle oldu biraz. Listede adım yoktu, öylesine izlediğimi sanıyordum. Bu filmleri indirmiştim, izledim. Daha var izlemek istediğim aklımda kalan ama listedekilere tekrar giriş yapayım en iyisi. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tamam madem izleyeceksin senin için 4 gün daha uzatalım. Belki birkaç kişi daha çıkar izleyen. Pazar günü bu sezon biter, Pazartesi de ikinci sezona geçeriz. :):)

Yok ayrı konu olur. :):)
hafta sonu iki film birden izlerim zaten aklımda iki film var izlemek isteyipte zaman bulamamıştım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
izlemek isteyipte izleyemediğim iki film vardı dediğim gbi bugün ikisinide izledim bunlardan biri rıhtımlar üstünde adlı 1954 yapımı filmdi , diğeri brokeback mountain dı ikiside iyiydi ama yorum yapacağım konularını bulamadım:))
konuları aramaya devam ediyorum bulamazsam rıhtımlar üstündeye 8 puan
brokeback mountain a 8 puan veriyorum eklemeyi unutma @OzaN :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
izlemek isteyipte izleyemediğim iki film vardı dediğim gbi bugün ikisinide izledim bunlardan biri rıhtımlar üstünde adlı 1954 yapımı filmdi , diğeri brokeback mountain dı ikiside iyiydi ama yorum yapacağım konularını bulamadım:))
konuları aramaya devam ediyorum bulamazsam rıhtımlar üstündeye 8 puan
brokeback mountain a 8 puan veriyorum eklemeyi unutma @OzaN :)
İlk mesajda var linkler. Hem tabloda var hem de üstte tıklayın diye bir yazı yazmışım. :):)