Netflix Orange Is the New Black 2. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dedik ya Ramazan'ın ilk gününde başlayacağız diye. Ramazan'da baya hızlı şekilde izleyeceğiz onu zaten. :)

Şu 1-2 gün izleyecek bir şey bulamıyorsan filmlerden takıl istersen Salı'dan itibaren tam gaz devam ederiz elde dizi bol. :):)
Tamam o zaman Ramazan ilk gece izlerim:X Ben yeni sezona da yetişiriz diye diye hızlıdan aldım :F

İzleyecek harbiden bişey yok:X Dünya sineması izleyebilirim(b)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,808
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tamam o zaman Ramazan ilk gece izlerim:X Ben yeni sezona da yetişiriz diye diye hızlıdan aldım :F

İzleyecek harbiden bişey yok:X Dünya sineması izleyebilirim(b)
Yeni sezonu başlamış bile boşver bir sonraki sezona yetişiriz. :D

B99'ı bıraktın mı bir daha yazmadın hiç :(

Bizim etkinliğin 1. sezonu bitmedi daha beğenilen filmlerden izle işte 1-2 tanesini. Film izletemiyoruz sana bir türlü. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yeni sezonu başlamış bile boşver bir sonraki sezona yetişiriz. :D

B99'ı bıraktın mı bir daha yazmadın hiç :(

Bizim etkinliğin 1. sezonu bitmedi daha beğenilen filmlerden izle işte 1-2 tanesini. Film izletemiyoruz sana bir türlü. :D
B99 duruyor :X Kıyamıyorum izlemeye :p İzleyince peş peşe izliyorum onu, sorun yok onda :X 1.sezon etkinliğiniz ne zaman biter ki? Bakayım en beğenilenlere:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,808
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,808
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
ben 1*1'de kaldım dest :D
diziyimi sevmedin oysa birinci bölümdeki sahneler hayli bir açık ve cömertti :))

hatta ben buna başlamadım bile orphan black ile karıştırmışım :D
zaten başlasan bırakamazsın :))

de get fan takımının izlediği hangi dizi güzel olur :F
izlediğimiz tüm diziler harika orphan olsun orange olsun yada true olsun senin izlediğin dizileri kalitesiyle sekize katlar :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,440
Puanı
1,061
diziyimi sevmedin oysa birinci bölümdeki sahneler hayli bir açık ve cömertti :))

zaten başlasan bırakamazsın :))

izlediğimiz tüm diziler harika orphan olsun orange olsun yada true olsun senin izlediğin dizileri kalitesiyle sekize katlar :)
sekize değil sakıza katlar bence sakız gibidir onlar:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
2x1 . bölümü izledim yine çok çok iyi bir bölümdü piper muhteşem herzamanki gibi ,
piper ın chicago ya yolculuğuyla başlayan dizide yol macerası süperdi piper la birlikte bende sıkıştım nedense onun bir an önce tuvalete ulaşmasını bekledim tuvalete ulaşınca bende rahatladım :)
pennytucky e herhangi bişey olmamış o kızın ilerleyen bölümlerde diziye katılmasını isterim sesiyle gevrek sesiyle ön plana çıkan süper bir karakter :)
dizideki kübra balik isimli uyuşturucunun başındaki vatandaşın türkçesi çok kıytırıktı :)
hamam böcekleriyle hücreler arası sigara taşıma işide ilginç sahnelerdendi :)
finalde alex in piper a attığı kazık çok kötü oldu

Kararsızım 2'yi izlesem mi izlemesem mi? 2.bölümü izleyeceksen bu gece ben de izleyeyim Six Feet Under ile:X Tek izleyip önden gitmeyeyim.
sadece 2x1 i izledim devamını izlemedim çünkü bu tarz dizileri bir daha bulmak zor bir pll gibi dizi günde 5 bölümde izlenir ama bir piper altın değerinde azar azar sindirmeli :))

bu diziyi izlemiyorumkı ben orphan black dısındakı bütün dizilerim sezon finalındeler şuan elimde sadece orphan black kaldı :T
umarım en kısa zamanda başlarsın diziye harika bir dizi başlasan devamını getireceğinden eminim :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,808
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x2

Bir önceki bölümü eleştirdim ama bu bölümü izledikten sonra o bölüm 10 Oscarlı bir başyapıt gibi kaldı. :):)

Son zamanlarda izlediğim en sıkıcı dizi bölümüydü.

Larry'nin ziyaret ettiği bebekli kadının rahatlığı dışında kaydadeğer hiçbir şey yoktu. :(

Hangi akla hizmet Piper'sız bölüm çekmişler anlamadım. :(

Böyle devam ederse bırakmayı bile ciddi düşünürüm ama IMDb'ye göre sezonun en düşük puanlı iki bölümünden biriymiş. İzlemeye devam. :)

6/10

Bu arada @destere @Forumdash ben diziyi iyice ağırdan alalım diyorum haftada 1, en fazla 2 bölüm yeter. Bitireceğiz diye hiç acele etmeyelim. Bitince zaten 1 sene yok bir daha. :):) Bu ara çok fazla sayıda diziye gömüldüğümden nasıl yetiştireceğim diye kara kara düşünmeye başladım. :D Bilmem siz ne düşünürsünüz?

@sürgünüm'ü de etiketleyim daha sezonu açmadı. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
2x2

Bir önceki bölümü eleştirdim ama bu bölümü izledikten sonra o bölüm 10 Oscarlı bir başyapıt gibi kaldı. :):)

Son zamanlarda izlediğim en sıkıcı dizi bölümüydü.

Larry'nin ziyaret ettiği bebekli kadının rahatlığı dışında kaydadeğer hiçbir şey yoktu. :(

Hangi akla hizmet Piper'sız bölüm çekmişler anlamadım. :(

Böyle devam ederse bırakmayı bile ciddi düşünürüm ama IMDb'ye göre sezonun en düşük puanlı iki bölümünden biriymiş. İzlemeye devam. :)

6/10

Bu arada @destere @Forumdash ben diziyi iyice ağırdan alalım diyorum haftada 1, en fazla 2 bölüm yeter. Bitireceğiz diye hiç acele etmeyelim. Bitince zaten 1 sene yok bir daha. :):) Bu ara çok fazla sayıda diziye gömüldüğümden nasıl yetiştireceğim diye kara kara düşünmeye başladım. :D Bilmem siz ne düşünürsünüz?

@sürgünüm'ü de etiketleyim daha sezonu açmadı. :):)
bende ağırdan gidiyorum daha ikinci bölümü izlemedim bu akşam ikiyi izlerim :)