AMC Fear the Walking Dead 1. Sezon Yorumları

Anlamadığım bi konu var TWD'de ilk başlarda sadece ıssırılan ölünce zombi oluyordu daha sonra öğrendiler ki virisü herkes kapmış ve ölen ıssırılmasa bile zombi olacak buraya kadar her şey tamam ama FearTWD'de ıssırılsa da ıssırılmasa da direk zombi oluyorlar bu diziler bağlantılı değil miydi neden böyle bir şey var. (b)

@OzaN @Harunnn60 @sokak sanati @Çiğdem-
Okuldaki müdüremi diyorsun kim ölmeden dönüştü ki ?

Okuldaki müdüremi diyorsun kim ölmeden dönüştü ki ?
Ölmeden değil ıssırılmadan dönüşenleri diyorum normal ölüp zombi olanları. O ilk bölümdeki uyuşturucu satan eleman vardı siyahi köprü altında öldürdü silahla sonra dirildi kalktı. Ama TWD'de ilk bölümlerde sadece ıssırılınca diriliyorlardı.

Ölmeden değil ıssırılmadan dönüşenleri diyorum normal ölüp zombi olanları. O ilk bölümdeki uyuşturucu satan eleman vardı siyahi köprü altında öldürdü silahla sonra dirildi kalktı. Ama TWD'de ilk bölümlerde sadece ıssırılınca diriliyorlardı.
Bize öyle gösteriliyordu, zaten 2. sezondaki Randall'dan başka normal yolla ölen olmadaki.

1x1

Çoktan izlemiştim ama yorum yapmamıştım. Dizinin ilk bölümünü karekter tanıtmaya mı çalışmışlar anlamadım ,o kadar sıkıcı geldi ki daha sonra mı izlesem diye düşündüm :D neyse zaten fazla anlatmaya gerek yok .Gelecek bölümler iyi olur gibime geliyor :)

4/10

1X2

İlk bölüme göre ilaç gibi geldi diyebilirim :).Olaylar yavaş yavaş gelişiyor gibi ama yine beklentimin altında bölümdü .Şu ana kadar The Walking Dead etkisi yaratmadı bende :).Son olarak aklıma geldi Müdürün zombi sahnesini yapamamışlar .

7/10

İnsanların bu kadar mal olma ihtimali doğal mı? :D Cidden soruyorum görüyorsun isyan çıkartıyorsun. Bişi yapmasalar virüs olmayacak yalnız. :D

Ve birde 3. bölümü izliyorum, netim yavaş o yüzden beklerken yazayım.
Millet dışarda ki herşeyi yıktı döktü bizim elemanların araba sapasağlam, adamlar girip gitmeye başlarken yakalayın onları diyorlar, çok fazla göze batan şey var. Fakat eğlenceli gibi geliyor şimdilik.

1x3

Önceki bölüme göre daha çok hoşuma gitti. Yavaş yavaş düzene giriyor olaylar. Ama hala 1 karakter eksikliği hissediyorum. Hadi bakalım hayırlısı. :)

Keş Nick yine çeviriyor bir şeyler.

Bu Travis zayıflığıyla kanser edecek beni.

Adamım Tobias yoktu bu bölüm. :(

Dizinin kilit adamı Daniel, reyis olma yolunda hızla ilerliyor. Meksikalı eski çetecilerden heralde, cesaretini sevdim. İyi de silah kullanıyor. En sonda da ''artık çok geç derken'' virüsü durdurmak için çok geç demek istedi sanırsam.

Son olarak: Good people are The First ones to die.
8.5/10

Onu çok doğru dedin karakter eksikliği bulunuyor ancak ilerleyen bölümlerde mutlaka eklenir diye düşünüyorum dizi daha üç bölüm olduğu için böyle olmuş olabilir

1x3
Güzeldi bu bölüm. :) Ama bir mantık hatası mı diyeyim yoksa bilerek mi yaptılar anlamadım. Birde Travis çok zayıf ya hala 3 bölüm geçti olayı kavrayamadı. :F

Şehirde ki kargaşa ortamı çok iyiydi. Ama Travis o kargaşada arabasını nasıl sapa sağlam buldu çok saçma oldu orası. her arabayı yakıp yıkıyorlar bir onun ki sağlam.

Şehirde ki ışıkların tek tek sönmesi film tadındaydı.

Şu ispanyol adamı gözüm tuttu. Adam hiçbir şeyden korkmuyor. Son sahnede askerler olayı kontrol altına aldı bakalım neler olacak.
8.5/10

Bölümün en güzel sahnelerini gif yapmışlar bende sizin için buraya koyuyorum.🙄

poL54m.gif
kglMrA.gif

@sürgünüm @turkuazz @Yiğitt @mrt-06 @Çiğdem- @OzaN @GreatOttoman @Titanium

1x3
Güzeldi bu bölüm. :) Ama bir mantık hatası mı diyeyim yoksa bilerek mi yaptılar anlamadım. Birde Travis çok zayıf ya hala 3 bölüm geçti olayı kavrayamadı. :F

Şehirde ki kargaşa ortamı çok iyiydi. Ama Travis o kargaşada arabasını nasıl sapa sağlam buldu çok saçma oldu orası. her arabayı yakıp yıkıyorlar bir onun ki sağlam.

Şehirde ki ışıkların tek tek sönmesi film tadındaydı.

Şu ispanyol adamı gözüm tuttu. Adam hiçbir şeyden korkmuyor. Son sahnede askerler olayı kontrol altına aldı bakalım neler olacak.
8.5/10

Bölümün en güzel sahnelerini gif yapmışlar bende sizin için buraya koyuyorum.🙄

poL54m.gif
kglMrA.gif

@sürgünüm @turkuazz @Yiğitt @mrt-06 @Çiğdem- @OzaN @GreatOttoman @Titanium
Ay bu diziyi ben unuttum gitti. :(

Yarın sabah bakayım bölüme bare.